kmail_editor_plugins - en to uk translation catalogue (47 entries)

[ctx: @action]
en: Open AI Chat
uk: Відкрити вікно спілкування з ШІ

en: Autocorrect Text
uk: Автоматичне виправлення тексту

[ctx: @action]
en: Autocorrect Full Text
uk: Автоматичне виправлення усього тексту

[ctx: @action]
en: Autocorrect Selected Text
uk: Автоматичне виправлення позначеного тексту

[ctx: @title:window]
en: Auto Generate Answer
uk: Автоматично створена відповідь

[ctx: @action]
en: Autogenerate Answer
uk: Автоматичне створення відповіді

[ctx: @action]
en: Summary Text
uk: Резюме тексту

[ctx: @action]
en: Correct Text
uk: Виправити текст

[ctx: @action]
en: Quick Answer
uk: Швидка відповідь

[ctx: @action]
en: Configure AI
uk: Налаштувати ШІ

en: An error occured: %1
uk: Сталася помилка: %1

en: Error
uk: Помилка

[ctx: @action]
en: Insert Text
uk: Вставити текст

[ctx: @action]
en: Insert Email…
uk: Вставити адресу ел. пошти…

[ctx: @label:textbox]
en: Select Short URL server:
uk: Виберіть сервер скорочення адрес:

[ctx: @action]
en: Insert Short URL…
uk: Вставити скорочену адресу…

en: No network connection detected, we cannot shorten URL.
uk: З’єднання з мережею недоступне, тому створити коротку адресу зараз не можна.

en: String doesn't seem to be a URL
uk: Здається, рядок не є адресою

en: An error occurred: "%1"
uk: Сталася помилка: «%1»

en: Error reported by server:
    '%1'
uk: Сервером повідомлено про помилку:
    «%1»

[ctx: @action]
en: Insert Special Character…
uk: Вставити спеціальний символ…

[ctx: @title:window]
en: Insert Special Character
uk: Вставлення спеціального символу

en: Insert
uk: Вставити

[ctx: @action]
en: Insert Non Breaking Space
uk: Вставити нерозривний пробіл

[ctx: @title:window]
en: Configure quick text
uk: Налаштовування засобу «Швидкий текст»

[ctx: @action:button]
en: Import…
uk: Імпортувати…

[ctx: @action:button]
en: Export…
uk: Експортувати…

[ctx: @title:window]
en: Import QuickText
uk: Імпортування «швидкого тексту»

[ctx: @title:window]
en: Export QuickText
uk: Експортування «швидкого тексту»

[ctx: @action]
en: Variables
uk: Змінні

[ctx: @action:button]
en: Variables
uk: Змінні

[ctx: @action]
en: Add Snippet…
uk: Додати фрагмент…

[ctx: @action]
en: Edit Snippet…
uk: Змінити фрагмент…

[ctx: @action]
en: Remove Snippet
uk: Вилучити фрагмент

[ctx: @action]
en: Add Group…
uk: Додати групу…

[ctx: @action]
en: Rename Group…
uk: Перейменувати групу…

[ctx: @action]
en: Remove Group
uk: Вилучити групу

en: Text Snippets
uk: Фрагменти тексту

[ctx: @info]
en: Do you really want to remove snippet "%1"?<nl/><warning>There is no way to undo the removal.</warning>
uk: Ви справді бажаєте вилучити фрагмент «%1»?<nl/><warning>Ви не зможете скасувати це вилучення.</warning>

[ctx: @info]
en: Do you really want to remove group "%1" along with all its snippets?<nl/><warning>There is no way to undo the removal.</warning>
uk: Ви справді бажаєте вилучити групу «%1» разом з фрагментами, що у ній зберігаються?<nl/><warning>Ви не зможете скасувати це вилучення.</warning>

[ctx: @info]
en: Do you really want to remove group "%1"?
uk: Ви справді бажаєте вилучити групу «%1»?

en: QuickText was changed. Do you want to save it?
uk: Швидкий текст було змінено. Хочете зберегти його?

[ctx: @title:window]
en: Save
uk: Збереження

en: General
uk: Загальне

en: Share Mail Text…
uk: Оприлюднити текст повідомлення…

en: Zoom: %1%
uk: Масштаб: %1%

en: Zoom…
uk: Масштабувати…
