korganizer - en to wa translation catalogue (26 entries)

en: Show Date Number
wa: Mostrer l' limero do djoû

en: Show day number
wa: Mostrer l' limero do djoû

en: Show days to end of year
wa: Mostrer les djoûs disk' al fén d' l' anêye

en: Show both
wa: Mostrer les deus

en: 1 day before the end of the year | %1 days before the end of the year
wa[0]: 1 djoû dvant l' fén d' l' anêye
wa[1]: %1 djoûs dvant l' fén d' l' anêye

en: 1 day since the beginning of the year,
     | %1 days since the beginning of the year,
wa[0]: 1 djoû dispoy li cmince di l' anêye,
wa[1]: %1 djoûs dispoy li cmince di l' anêye,

en: 1 day until the end of the year | %1 days until the end of the year
wa[0]: 1 djoû disk' al fén d' l' anêye
wa[1]: %1 djoûs disk' al fén d' l' anêye

[ctx: Week weekOfYear]
en: Week %1
wa: Samwinne %1

en: 1 week since the beginning of the year | %1 weeks since the beginning of the year
wa[0]: 1 samwinne dispoy li cmince di l' anêye
wa[1]: %1 samwinnes dispoy li cmince di l' anêye

[ctx: Week weekOfYear (year)]
en: Week %1 (%2)
wa: Samwinne %1 (%2)

en: 1 week remaining | %1 weeks remaining
wa[0]: I dmeure 1 samwinne
wa[1]: I dmeure %1 samwinnes

en: 1 week until the end of the year | %1 weeks until the end of the year
wa[0]: 1 samwinne disk' al fén d' l' anêye
wa[1]: %1 samwinnes disk' al fén d' l' anêye

en: Use Israeli holidays
wa: Si siervi des condjîs israyelyins

en: Show weekly parsha
wa: Mostrer l' parsha pa samwinne

en: Show day of Omer
wa: Mostrer l' djoû d' Omer

en: Show Chol HaMoed
wa: Mostrer Chol HaMoed

en: This plugin provides the date in the Jewish calendar.
wa: Ci tchôke-divins dene li date e calindrî djwif.

en: Thumbnail Aspect Ratio Mode
wa: Môde di rapoirt lårdjeu/hôteu do prévoeyaedje

en: Ignore aspect ratio
wa: Passer houte li rapoirt lårdjeu/hôteu

en: Keep aspect ratio
wa: Wårder l' rapoirt lårdjeu/hôteu

en: Keep aspect ratio by expanding
wa: Wårder l' rapoirt lårdjeu/hôteu e l' agrandixhant

en: Picture Page
wa: Pådje di l' imådje

en: <qt>This plugin provides the Wikipedia <i>Picture of the Day</i>.</qt>
wa: <qt>Ci tchôke-divins dene l' <i>Imådje do djoû</i> del Wikipedia.</qt>

en: This plugin provides links to Wikipedia's 'This Day in History' pages.
wa: Ci tchôke-divins dene des hårdêyes ås pådjes « Ci djoû ci dins l' Istwere » (366 djoûs) del Wikipedia.

en: This day in history
wa: Ci djoû ci dins l' Istwere

en: This month in history
wa: Ci moes ci dins l' Istwere
