kdepim-runtime - en to bg translation catalogue (28 entries)

en: Failed to retrieve birthday calendar
bg: Неуспешно извличане на календара за рождени дни

en: Failed to parse birthday calendar
bg: Неуспешно анализиране на календара за рождени дни

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, FacebookAgentSettingsWidget)
en: Configuration
bg: Конфигурация

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Account
bg: Профил

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, loginStatusLbl)
en: Login status: unknown
bg: Състояние на регистрация: неизвестно

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, loginBtn)
en: Login with Facebook
bg: Регистрация с Facebook

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, logoutBtn)
en: Logout
bg: Излизане от профила

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Reminders
bg: Напомняния

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, attendingReminderChkBox)
en: Show reminders for events I'm attending
bg: Показване на напомняния за събития, на които присъствам

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, maybeAttendingReminderChkBox)
en: Show reminders for events I may be attending
bg: Показване на напомняния за събития, на които може да присъствам

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, notAttendingReminderChkBox)
en: Show reminders for events I'm not attending
bg: Показване на напомняния за събития, на които не присъствам

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, notRespondedReminderChkBox)
en: Show reminders for events I have not responded to
bg: Показване на напомняния за събития, на които не съм отговорил

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, birthdayReminderChkBox)
en: Show reminders for friends' birthdays
bg: Показване на напомняния за рождените дни на приятелите

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Show event reminders
bg: Показване на напомняния за събитие

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: hour(s) before
bg: час/а предварително

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Show birthday reminders
bg: Показване на напомняния за рожден ден

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: day(s) before
bg: Ден/а предварително

en: Checking login status...
bg: Проверка на състоянието на регистрация...

en: Not logged in
bg: Не сте влезли в профила си

en: Logged in as <b>%1</b>
bg: Регистриран като <b>%1 </b>

en: Invalid response from server: JSON parsing error
bg: Невалиден отговор от сървъра: грешка в анализа на JSON

en: Events I'm Attending
bg: Събития, на които присъствам

en: Events I'm not Attending
bg: Събития, на които не присъствам

en: Events I May Be Attending
bg: Събития, на които може да присъствам

en: Events I have not Responded To
bg: Събития, на които не съм отговорил

en: Friends' Birthdays
bg: Рождените дни на приятелите

en: Failed to open KWallet
bg: Неуспешно отваряне на KWallet

en: Failed to obtain access token from Facebook
bg: Не успя да се получи токен за достъп от Facebook
