kdepim-runtime - en to bg translation catalogue (67 entries)

[ctx: @info:status]
en: Retrieving calendars
bg: Извличане на календари

[ctx: @info:status]
en: Retrieving events for calendar '%1'
bg: Извличане на събития за календар "%1"

[ctx: @info:status]
en: Adding event to calendar '%1'
bg: Добавяне на събитие към календара "%1"

[ctx: @info:status]
en: Changing event in calendar '%1'
bg: Промяна на събитието в календар "%1"

[ctx: @info:status]
en: Removing %1 event | Removing %1 events
bg[0]: Премахване на %1 събитие
bg[1]: Премахване на %1 събития

[ctx: @info:status]
en: Moving %1 event from calendar '%2' to calendar '%3' | Moving %1 events from calendar '%2' to calendar '%3'
bg[0]: Преместване на %1 събитие от календар "%2" в календар "%3"
bg[1]: Преместване на %1 събития от календар "%2" в календар "%3"

[ctx: @info:status]
en: Creating calendar '%1'
bg: Създаване на календар "%1"

[ctx: @info:status]
en: Changing calendar '%1'
bg: Промяна на календара "%1"

[ctx: @info:status]
en: Removing calendar '%1'
bg: Премахване на календар "%1"

[ctx: Name of a group of contacts]
en: Coworkers
bg: Сътрудници

[ctx: Name of a group of contacts]
en: Friends
bg: Приятели

[ctx: Name of a group of contacts]
en: Family
bg: Фамилия

[ctx: Name of a group of contacts]
en: My Contacts
bg: Моите контакти

[ctx: @info:status]
en: Retrieving contacts groups
bg: Извличане на групи за контакти

en: Other Contacts
bg: Други контакти

[ctx: @info:status]
en: Retrieving contacts for group '%1'
bg: Извличане на контакти за група "%1"

[ctx: @info:status]
en: Retrieving %1 contact photo for group '%2' | Retrieving %1 contact photos for group '%2'
bg[0]: Извличане на %1 снимка за контакт за група "%2"
bg[1]: Извличане на %1 Снимки за контакт за група "%2"

[ctx: @info:status]
en: Adding contact to group '%1'
bg: Добавяне на контакт към група "%1"

[ctx: @info:status]
en: Changing contact
bg: Промяна на контакта

[ctx: @info:status]
en: Removing %1 contact | Removing %1 contacts
bg[0]: Премахване на %1 контакт
bg[1]: Премахване на %1 контакти

en: Invalid source or destination collection
bg: Невалидни източник или дестинация на колекция

[ctx: @info:status]
en: Moving %1 contact from group '%2' to '%3' | Moving %1 contacts from group '%2' to '%3'
bg[0]: Преместване на %1 контакт от група "%2" в "%3"
bg[1]: Преместване на %1 контакти от група "%2" в "%3"

[ctx: @info:status]
en: Linking %1 contact | Linking %1 contacts
bg[0]: Свързване на %1 контакт
bg[1]: Свързване на %1 контакти

[ctx: @info:status]
en: Unlinking %1 contact | Unlinking %1 contacts
bg[0]: Включване на %1 контакт
bg[1]: Включване на %1 контакти

[ctx: @info:status]
en: Creating new contact group '%1'
bg: Създаване на нова група за контакт "%1"

[ctx: @info:status]
en: Changing contact group '%1'
bg: Промяна на групата за контакт "%1"

[ctx: @info:status]
en: Removing contact group '%1'
bg: Премахване на групата за контакт "%1"

en: Cannot handle item linking
bg: Не може да се създаде връзка на елемента

en: Cannot handle item unlinking
bg: Не може да се отмени връзката на елемента

[ctx: @status]
en: Ready
bg: Готово

en: Invalid item.
bg: Неправилен запис.

en: Waiting for KWallet...
bg: Изчакване на KWallet...

en: Can't access KWallet
bg: Няма достъп до KWallet

[ctx: @info:status]
en: Ready
bg: Готово

en: Configured account does not exist
bg: Конфигурираният акаунт не съществува

en: not configured
bg: не е конфигуриран

en: Account has been logged out.
bg: Акаунтът е излязъл.

en: Google Groupware has been logged out from your account. Please log in to enable Google Contacts and Calendar sync again.
bg: Google Groupware е излязъл от профила ви. Моля, влезте в профила си, за да активирате отново синхронизирането на контактите и календара на Google.

en: Google Groupware has been logged out from account %1. Please log in to enable Google Contacts and Calendar sync again.
bg: Google Groupware е излязъл от акаунт %1. Моля, влезте в профила си, за да активирате отново синхронизирането на контактите и календара на Google.

[ctx: @title]
en: %1 needs your attention.
bg: %1 се нуждае от вашето внимание.

[ctx: @action]
en: Log in
bg: Вход

[ctx: @info:status]
en: Resource is not configured
bg: Ресурсът не е конфигуриран

en: Failed to refresh tokens
bg: Неуспешно опресняване на токени

en: Invalid payload type
bg: Невалиден тип съдържание

en: Unknown collection mimetype
bg: Неизвестна колекция mimetype

en:  minute |  minutes
bg[0]:  минута
bg[1]:  минути

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, accountLabel)
en: <b>not configured</b>
bg: <b>не е конфигуриран</b>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, accountTextLabel)
en: Account:
bg: Акаунт:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, configureBtn)
en: Configure...
bg: Конфигуриране...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enableRefresh)
en: Enable interval refresh
bg: Активирайте интервалното опресняване

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, refreshLabel)
en: Refresh interval:
bg: Интервал на опресняване:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, eventsLimitLabel)
en: Fetch only events since:
bg: Донесете само събития оттогава:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, calendarsLabel)
en: Enabled Calendars:
bg: Активирани календари:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, reloadCalendarsBtn) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, reloadTaskListsBtn)
en: Reload
bg: Презареждане

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, taskListsLabel)
en: Enabled Tasklists:
bg: Активирани списъци със задачи:

note: i18n: ectx: label, entry (Calendars), group (General)
en: IDs of calendars in collection
bg: Идентификационни лица на календарите в колекцията

note: i18n: ectx: label, entry (TaskLists), group (General)
en: IDs of task lists in collection
bg: Идентификации на списъци със задачи в колекция

[ctx: @info:status]
en: Retrieving task lists
bg: Извличане на списъци със задачи

[ctx: @info:status]
en: Retrieving tasks for list '%1'
bg: Извличане на задачи за списък "%1"

[ctx: @info:status]
en: Changing task in list '%1'
bg: Промяна на задачата в списъка "%1"

[ctx: @info:status]
en: Removing %1 task | Removing %1 tasks
bg[0]: Премахване на %1 задача
bg[1]: Премахване на %1 задачи

en: Failed to delete task: %1
bg: Неуспешно изтриване на задачата: %1

en: Failed to reparent subtasks: %1
bg: Неуспешно преразпределяне на подзадачите: %1

en: Moving tasks between task lists is not supported
bg: Преместването на задачи между списъците със задачи не се поддържа

[ctx: @info:status]
en: Creating new task list '%1'
bg: Създаване на нов списък със задачи "%1"

[ctx: @info:status]
en: Changing task list '%1'
bg: Промяна на списъка със задачи "%1"

[ctx: @info:status]
en: Removing task list '%1'
bg: Премахване на списъка със задачи "%1"
