kdepim-runtime - en to bg translation catalogue (11 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (Path), group (General)
en: Path to iCal file.
bg: Път до файл iCal.

note: i18n: ectx: label, entry (DisplayName), group (General)
en: Display name.
bg: Показвано име.

note: i18n: ectx: label, entry (ReadOnly), group (General)
en: Do not change the actual backend data.
bg: Без промяна на действителните данни на бекенда.

note: i18n: ectx: label, entry (MonitorFile), group (General)
en: Monitor file for changes.
bg: Следене на файловете за промени.

note: i18n: ectx: label, entry (AutosaveInterval), group (General)
en: Autosave interval time (in minutes).
bg: Интервал на автозапис (в минути).

en: Incidence with uid '%1' not found.
bg: Не е намерено събитие с uid "%1".

en: Calendar not loaded.
bg: Календарът не е зареден.

en: Failed to save calendar file to %1
bg: Неуспех при запис на календарния файл в %1

en: Unable to retrieve added item %1.
bg: Невъзможно извличане на добавен елемент %1.

en: Unable to retrieve modified item %1.
bg: Невъзможно извличане на променен елемент %1.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Filename:
bg: Име на файл:
