kdepim-runtime - en to bg translation catalogue (10 entries)

[ctx: Title of the window that shows the status of the migration agent and offers controls to start/stop individual migration jobs.]
en: Migration Status
bg: Състояние на миграция

[ctx: User visible name of ongoing Akonadi migration jobs]
en: PIM Maintenance
bg: Поддръжка на мениджър на лични данни

[ctx: PIM-Maintenance is in progress.]
en: In progress...
bg: Изпълнява се...

en: PIM Maintenance
bg: Поддръжка на мениджър на лични данни

[ctx: PIM-Maintenance is paused.]
en: Paused.
bg: На пауза.

[ctx: Name of the migrator in this row]
en: Name
bg: Име

[ctx: Progress of the migrator in %]
en: Progress
bg: Прогрес

[ctx: Current status of the migrator (done, in progress, ...)]
en: Status
bg: Състояние

en: Logfile
bg: Файл-регистър

[ctx: Title of the window displaying the log of a single migration job.]
en: Migration Info
bg: Данни за миграция
