kdepim-runtime - en to bg translation catalogue (31 entries)

en: Enter the http or https URL to your Open-Xchange installation here.
bg: Въведете тук http или https URL адреса на вашата инсталация на Open-Xchange.

en: Enter the username of your Open-Xchange account here.
bg: Въведете потребителското име на вашия акаунт в Open-Xchange тук.

en: Enter the password of your Open-Xchange account here.
bg: Въведете паролата на вашия акаунт в Open-Xchange тук.

en: Unable to connect: %1
bg: Невъзможно свързване: %1

en: Connection error
bg: Грешка при свързване

en: Tested connection successfully.
bg: Връзката е тествана успешно.

en: Connection success
bg: Връзката е успешна

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_BaseUrl)
en: Server URL:
bg: Адрес на сървър:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_BaseUrl) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, kcfg_BaseUrl) i18n: ectx: tooltip, entry (BaseUrl), group (General) i18n: ectx: whatsthis, entry (BaseUrl), group (General)
en: The URL of the Open-Xchange server, should be something like https://myserver.org/
bg: URL адресът на сървъра Open-Xchange, трябва да бъде нещо като https://myserver.org/

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_Username)
en: Username:
bg: Потребителско име:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_Username) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, kcfg_Username) i18n: ectx: tooltip, entry (Username), group (General) i18n: ectx: whatsthis, entry (Username), group (General)
en: The username that is used to log into the Open-Xchange server
bg: Потребителското име, което се използва за влизане в сървъра Open-Xchange

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_Password)
en: Password:
bg: Парола:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_Password) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, kcfg_Password) i18n: ectx: tooltip, entry (Password), group (General) i18n: ectx: whatsthis, entry (Password), group (General)
en: The password that is used to log into the Open-Xchange server
bg: Паролата, която се използва за влизане в сървъра Open-Xchange

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, checkConnectionButton)
en: Test Connection...
bg: Тестване на връзката...

en: Private Folder
bg: Частна папка

en: Public Folder
bg: Публична папка

en: Shared Folder
bg: Споделена папка

en: System Folder
bg: Системна папка

en: Unable to connect to server
bg: Невъзможно свързване със сървъра

en: The object was edited by another participant in the meantime. Please check.
bg: Обектът е бил редактиран междувременно от друг участник. Моля, проверете.

en: Object not found. Maybe it was deleted by another participant in the meantime.
bg: Обектът не е намерен. Може би е бил изтрит от друг участник в междувременно.

en: You don't have the permission to perform this action on this object.
bg: Нямате разрешение да извършите това действие върху този обект.

en: A conflict detected. Please check if there are other objects in conflict with this one.
bg: Открит е конфликт. Моля, проверете дали има други обекти в конфликт с този.

en: A mandatory data field is missing. Please check. Otherwise contact your administrator.
bg: Липсва задължително поле за данни. Моля, проверете. В противен случай се свържете с вашия администратор.

en: An appointment conflict detected.
    Please check if there are other appointments in conflict with this one.
bg: Открит е конфликт на срещи.
    Моля, проверете дали има други срещи в конфликт с тази.

en: Internal server error. Please contact your administrator.
bg: Вътрешна грешка на сървъра. Моля, свържете се с вашия администратор.

note: i18n: ectx: label, entry (BaseUrl), group (General)
en: Server URL
bg: Адрес на сървър

[ctx: the username to login on server]
note: i18n: ectx: label, entry (Username), group (General)
en: Username
bg: Потребителско име

note: i18n: ectx: label, entry (Password), group (General)
en: Password
bg: Парола

note: i18n: ectx: label, entry (UseIncrementalUpdates), group (General)
en: Use incremental updates
bg: Използвайте инкрементални актуализации

note: i18n: ectx: tooltip, entry (UseIncrementalUpdates), group (General) i18n: ectx: whatsthis, entry (UseIncrementalUpdates), group (General)
en: Use incremental updates instead of reloading all data from the server each time
bg: Използвайте инкрементални актуализации, вместо да зареждате всички данни от сървъра всеки време
