kdepim-runtime - en to bg translation catalogue (23 entries)

en: Sync error. Server status not as expected.
bg: Грешка при синхронизиране. Състоянието на сървъра не е според очакванията.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, TomboyNotesAgentConfigWidget)
en: Tomboy Server Settings
bg: Настройки на сървър Tomboy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Display name:
bg: Показвано име:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Type in the server URL:
bg: Въведете адреса на сървъра:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_ServerURL)
en: This value is not changeable after first setup
bg: Тази стойност не може да се променя след първата настройка.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Update interval:
bg: Интервал на обновяване:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: minutes
bg: минути

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ReadOnly)
en: Open in read-only mode
bg: Отваряне в режим само за четене

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ignoreSslErrors)
en: Ignore SSL errors
bg: Игнориране на SSL грешки

en: Tomboy Notes %1
bg: Бележки Tomboy %1

en: Resource configuration is not valid
bg: Конфигурацията на ресурса не е валидна

en: Resource is read-only
bg: Ресурсът  е само за четене

note: i18n: ectx: label, entry (collectionName), group (General)
en: The display name of this resource
bg: Показваното име на този ресурс

note: i18n: ectx: label, entry (ServerURL), group (General)
en: The URL to the Tomboy sync server
bg: URL адресът на сървъра за синхронизация на Tomboy

note: i18n: ectx: label, entry (contentURL), group (General)
en: The URL to the notes on the Tomboy sync server
bg: URL адресът на бележките на сървъра за синхронизация на Tomboy

note: i18n: ectx: label, entry (userURL), group (General)
en: The URL to the user data on the Tomboy sync server
bg: URL адресът към потребителските данни на сървъра за синхронизация на Tomboy

note: i18n: ectx: label, entry (requestToken), group (General)
en: The request token to the Tomboy sync server
bg: Токенът за заявка към сървъра за синхронизация на Tomboy

note: i18n: ectx: label, entry (requestTokenSecret), group (General)
en: The request token secret to the Tomboy sync server
bg: Токенът за заявка към сървъра за синхронизация на Tomboy

note: i18n: ectx: label, entry (ConflictHandling), group (General)
en: The way how conflicts should be handled
bg: Начинът, по който трябва да се обработват конфликтите

note: i18n: ectx: label, entry (ReadOnly), group (General)
en: Do not change the actual backend data.
bg: Без промяна на действителните данни на бекенда.

note: i18n: ectx: label, entry (ignoreSslErrors), group (General)
en: Ignore SSL errors.
bg: Игнориране на SSL грешки.

note: i18n: ectx: label, entry (refreshInterval), group (General)
en: Refresh every
bg: Обновяване на всеки

en: Authorization failed. It could be an SSL error.
bg: Удостоверяването е неуспешно. Възможно е да е грешка в SSL.
