kdepim-runtime - en to bg translation catalogue (6 entries)

[ctx: @item:inlistbox for option "Archive folder name"]
en: Unique
bg: Уникален

[ctx: @item:inlistbox for option "Archive folder name"]
en: Month and year
bg: Месец и година

[ctx: @item:inlistbox for option "Archive folder name"]
en: Year
bg: Година

en: Enable
bg: Активиране

[ctx: @label:chooser for the folder that messages will be archived under]
en: Archive into:
bg: Архивиране в :

[ctx: @label:listbox]
en: Archive folder name:
bg: Име на архивна папка:
