kdepim-runtime - en to bg translation catalogue (37 entries)

en: Archive Folder
bg: Архивна папка

en: Activities
bg: Дейности

en: The selected path is empty.
bg: Избраният път е празен.

en: The selected path contains valid Maildir folders.
bg: Избраният път съдържа валидни Maildir папки.

en: The selected path is a valid Maildir.
bg: Избраният път е валиден Maildir.

en: The selected path does not exist yet, a new Maildir will be created.
bg: Избраният път все още не съществува, ще бъде създаден нов Maildir.

en: The selected path does not exist.
bg: Избраният път не съществува.

en: Error opening %1; this folder is missing.
bg: Грешка при отварянето на %1; тази папка липсва.

en: Error opening %1; either this is not a valid maildir folder, or you do not have sufficient access permissions.
bg: Грешка при отварянето на %1; или това не е валидна папка Maildir, или нямате достатъчно права за достъп.

en: Cannot locate mail file %1.
bg: Не може се намери пощенски файл %1.

en: Cannot open mail file %1.
bg: Не може да се отвори пощенски файл %1.

en: Cannot write to mail file %1.
bg: Не може да се извърши запис в пощенски файл %1.

en: Failed to create mail file %1. The error was: %2
bg: Неуспешно създаване на пощенски файл %1. Грешката е: %2

en: Failed to update the file name %1 to %2 on the disk. The error was: %3.
bg: Неуспешно актуализиране на името на файла %1 с %2 на диска. Грешката е: %3.

en: Unusable configuration.
bg: Неизползваема конфигурация.

en: Unable to fetch item: The maildir folder "%1" is not valid.
bg: Невъзможност за извличане на елемент: Папката maildir "%1" не е валидна.

en: Error: Unsupported type.
bg: Грешка. Неподдържан вид.

en: Failed to change the flags for the mail. %1
bg: Неуспешна промяна на флаговете за пощата. %1

en: Maildir resource got a non-mail content.
bg: Maildir ресурсът е получил съдържание, което не е свързано с пощата.

en: Source folder is invalid: '%1'.
bg: Изходната папка е невалидна: '%1'.

en: Destination folder is invalid: '%1'.
bg: Папката за местоназначение е невалидна: '%1'.

en: Could not move message '%1' from '%2' to '%3'. The error was %4.
bg: Не можа да се премести съобщение '%1' от '%2' в '%3'. Грешката е %4.

en: Failed to delete message: %1
bg: Неуспешно изтриване на съобщение: %1

en: Maildir '%1' for collection '%2' is invalid.
bg: Maildir '%1' за колекция '%2' е невалидна.

en: Unable to rename maildir folder '%1'.
bg: Невъзможност за преименуване на папката maildir '%1'.

en: Cannot move root maildir folder '%1'.
bg: Не може да се премести главната maildir папка '%1'.

en: Unable to move maildir folder '%1' from '%2' to '%3'.
bg: Невъзможно е да се премести maildir папка '%1' от '%2' в '%3'.

en: Cannot delete top-level maildir folder '%1'.
bg: Не може да се изтрие maildir папка от най-високо ниво "%1".

en: Failed to delete sub-folder '%1'.
bg: Неуспешно изтриване на подпапка "%1".

en: Unable to create maildir '%1'.
bg: Не е възможно да се създаде maildir '%1'.

en: No usable storage location configured.
bg: Няма конфигурирано използваемо място за съхранение.

note: i18n: ectx: label, entry (Path), group (General)
en: Path to maildir
bg: Път към maildir

note: i18n: ectx: label, entry (TopLevelIsContainer), group (General)
en: Path points to a folder containing Maildirs instead of to a maildir itself.
bg: Пътят сочи към папка, съдържаща maildir, вместо към самия maildir.

note: i18n: ectx: label, entry (ReadOnly), group (General)
en: Do not change the actual backend data.
bg: Без промяна на действителните данни на бекенда.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ConfigWidget)
en: Mail Directory Settings
bg: Настройки на пощенската директория

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Select the folder containing the maildir information:
bg: Избиране на папка, съдържаща информация за maildir:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ReadOnly)
en: Open in read-only mode
bg: Отваряне в режим само за четене
