kdepim-runtime - en to bg translation catalogue (40 entries)

en: The selected path is empty.
bg: Избраният път е празен.

en: The selected path contains valid Maildir folders.
bg: Избраният път съдържа валидни Maildir папки.

en: The selected path is a valid Maildir.
bg: Избраният път е валиден Maildir.

en: The selected path does not exist yet, a new Maildir will be created.
bg: Избраният път все още не съществува, ще бъде създаден нов Maildir.

en: The selected path does not exist.
bg: Избраният път не съществува.

[ctx: @info:status]
en: Unusable configuration.
bg: Неизползваема конфигурация.

[ctx: @info:status]
en: Item %1 belongs to invalid collection %2. Maybe it was deleted meanwhile?
bg: Елемент %1 принадлежи на невалидна колекция %2. Може би междувременно е бил изтрит?

[ctx: @info:status]
en: Synchronizing email folders
bg: Синхронизиране на папки с имейли

[ctx: @info:status]
en: Synchronizing email folder %1
bg: Синхронизиране на папка за електронна поща %1

[ctx: @info:status]
en: Cannot move root maildir folder '%1'.
bg: Не може да се премести главната maildir папка '%1'.

en: Cannot delete top-level maildir folder '%1'.
bg: Не може да се изтрие maildir папка от най-високо ниво "%1".

[ctx: @info:status]
en: Unable to create maildir '%1'.
bg: Не е възможно да се създаде maildir '%1'.

[ctx: @info:status]
en: No usable storage location configured.
bg: Няма конфигурирано използваемо място за съхранение.

note: i18n: ectx: label, entry (Path), group (General)
en: Path to KMail mail folder
bg: Път до папката за поща на KMail

note: i18n: ectx: label, entry (TopLevelIsContainer), group (General)
en: Path points to a folder containing Maildirs instead of to a maildir itself.
bg: Пътят сочи към папка, съдържаща maildir, вместо към самия maildir.

note: i18n: ectx: label, entry (ReadOnly), group (General)
en: Do not change the actual backend data.
bg: Без промяна на действителните данни на бекенда.

[ctx: @info:status]
en: Given folder name is empty
bg: Даденото име на папка е празно

[ctx: @info:status]
en: Folder %1 does not seem to be a valid email folder
bg: Папка %1 изглежда не е валидна папка за електронна поща

[ctx: @info:status]
en: Unhandled operation %1
bg: Необслужвана операция %1

[ctx: @info:status]
en: Cannot create folder %1 inside folder %2
bg: Не може да се създаде папка %1 в папка %2

[ctx: @info:status]
en: Cannot remove folder %1 from folder %2
bg: Не може да се премахне папка %1 от папка %2

[ctx: @info:status]
en: Failed to load MBox folder %1
bg: Неуспешно зареждане на папка MBox %1

[ctx: @info:status]
en: Cannot rename folder %1
bg: Не може да се преименува папка %1

[ctx: @info:status]
en: Cannot move folder %1 from folder %2 to folder %3
bg: Не може да се премести папка %1 от папка %2 в папка %3

[ctx: @info:status]
en: Cannot add emails to folder %1
bg: Не може да се добавят имейли в папка %1

[ctx: @info:status]
en: Cannot remove emails from folder %1
bg: Не може да се премахнат имейли от папка %1

[ctx: @info:status]
en: Error while reading mails from folder %1
bg: Грешка при четене на имейли от папка %1

[ctx: @info:status]
en: Failed to load Maildirs folder %1
bg: Неуспешно зареждане на папка Maildirs %1

[ctx: @info:status]
en: Cannot modify emails in folder %1
bg: Не може да се модифицират имейли в папка %1

[ctx: @info:status]
en: Cannot modify emails in folder %1. %2
bg: Не може да се модифицират имейли в папка %1. %2

[ctx: @info:status]
en: Cannot move emails from folder %1
bg: Не може да се преместят имейли от папка %1

[ctx: @info:status]
en: Cannot move emails to folder %1
bg: Не може да се преместят имейли в папка %1

[ctx: @info:status]
en: Cannot move email from folder %1
bg: Не може да се премести имейл от папка %1

[ctx: @info:status]
en: Cannot move email from folder %1 to folder %2
bg: Не може да се премести имейл от папка %1 в папка %2

[ctx: @info:status]
en: Cannot move folder %1 into one of its own subfolder tree
bg: Не може да преместите папка %1 в някоя от нейните собствени подпапки

[ctx: @info:status]
en: Cannot add email to folder %1 because there is no email content
bg: Не може да се добави електронно писмо в папка %1, защото няма съдържание на електронно писмо

[ctx: @info:status]
en: Cannot modify email in folder %1 because there is no email content
bg: Не може да се модифицира имейл в папка %1, защото липсва съдържание в имейла

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ConfigWidget)
en: Mail Directory Settings
bg: Настройки на пощенската директория

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Select the folder containing the maildir information:
bg: Избиране на папка, съдържаща информация за maildir:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ReadOnly)
en: Open in read-only mode
bg: Отваряне в режим само за четене
