kdepim-runtime - en to bg translation catalogue (25 entries)

en: Creating instance of type %1
bg: Създаване на инстанция от тип %1

en: Missing Identifier
bg: Липсващ идентификатор

en: Failed to start migration because migrator is not ready
bg: Неуспешно стартиране на миграция, защото процесът за мигриране не е готов

en: Starting migration…
bg: Стартиране на миграция…

en: Migration complete
bg: Миграцията е завършена

en: Migration aborted
bg: Миграцията е отменена

en: Migration failed
bg: Миграцията е неуспешна

en: Migration paused
bg: Миграцията е паузирана

en: This migration has already been started once but was aborted
bg: Миграцията вече е била стартирана, но е отменена

[ctx: @info:status]
en: Not started
bg: Не е стартирана

[ctx: @info:status]
en: Running…
bg: Изпълнение…

[ctx: @info:status]
en: Complete
bg: Завършена

[ctx: @info:status]
en: Aborted
bg: Прекъсната

[ctx: @info:status]
en: Paused
bg: Паузирана

[ctx: @info:status]
en: Needs Update
bg: Необходимо е обновяване

[ctx: @info:status]
en: Failed
bg: Неуспешна

[ctx: Name of the GID Migrator (intended for advanced users).]
en: GID Migrator: %1
bg: GID Миграция: %1

en: Ensures that all items with the mimetype %1 have a GID if a GID extractor is available.
bg: Гарантира, че всички елементи с mimetype %1 имат GID, ако е наличен GID екстрактор.

en: Migration failed: %1
bg: Миграцията е неуспешна: %1

en: GID Migration Tool
bg: Инструмент за миграция на GID

en: Migration of Akonadi Items to support GID
bg: Миграция на елементи на Akonadi за поддръжка на GID

en: Author
bg: Автор

[ctx: @info:shell]
en: Show reporting dialog
bg: Показване на диалоговия прозорец за докладване

[ctx: @info:shell]
en: Show report only if changes were made
bg: Показване на доклад само ако са направени промени

[ctx: @info:shell]
en: MIME type to migrate
bg: Тип MIME за мигриране
