kdepim-runtime - en to bg translation catalogue (27 entries)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_3)
en: Settings
bg: Настройки

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Directory Name
bg: Име на директория

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Di&rectory:
bg: &Директория:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Select the directory whose contents should be represented by this resource. If the directory does not exist, it will be created.
bg: Изберете директорията, чието съдържание трябва да бъде представено от този ресурс. Ако директорията не съществува, тя ще бъде създадена.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Access Rights
bg: Права на достъп

[ctx: if the access is limited to read-only]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ReadOnly)
en: Read only
bg: Само за четене

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: If read-only mode is enabled, no changes will be written to the directory selected above. Read-only mode will be automatically enabled if you do not have write access to the directory.
bg: Ако е активиран режим само за четене, в директорията няма да се записват промени. Режимът само за четене ще бъде активиран автоматично, ако нямате достъп за запис в директорията.

en: Personal Contacts
bg: Лични контакти

en: Directory '%1' does not exists
bg: Директорията „%1“ не съществува

en: Found file of unknown format: '%1'
bg: Намерен е файл с неизвестен формат: „%1“

en: Unable to open file '%1'
bg: Не може да се отвори файл „%1“

en: Found invalid contact in file '%1'
bg: Намерен е невалиден контакт  във файл „%1“

en: Found invalid contact group in file '%1': %2
bg: Намерен е невалидна група контакти  във файл „%1“: %2

en: Trying to write to a read-only directory: '%1'
bg: Опит за запис в директория само за четене: „%1“

en: Unable to write to file '%1': %2
bg: Невъзможност за запис във файл"'%1": %2

en: Trying to write to a read-only file: '%1'
bg: Опит за запис във файл само за четене: „%1“

en: Received item with unknown payload %1
bg: Получен елемент с неизвестно съдържание %1

en: Unable to remove file '%1'
bg: Не може да се премахне файл „%1“

en: Unable to create folder '%1'.
bg: Не може да се създаде папка „%1“.

en: Unable to rename folder '%1'.
bg: Не може да се промени името на папка „%1“.

en: Unknown folder to delete.
bg: Неизвестна папка за изтриване.

en: Unable to delete folder '%1'.
bg: Не може да се изтрие папка „%1“.

en: Unable to move file '%1' to '%2', '%2' already exists.
bg: Не може да се премести файл „%1“ в „%2“, „%2“ вече съществува.

en: Unable to move directory '%1' to '%2', '%2' already exists.
bg: Не може да се премести директория „%1“ в „%2“, „%2“ вече съществува.

note: i18n: ectx: label, entry (Path), group (General)
en: Path to contacts directory
bg: Път до директорията с контакти

note: i18n: ectx: label, entry (ReadOnly), group (General)
en: Do not change the actual backend data.
bg: Без промяна на действителните данни на бекенда.

en: Activities
bg: Дейности
