kdepim-runtime - en to bg translation catalogue (36 entries)

[ctx: @info:status]
en: Empty account configuration
bg: Празна конфигурация на акаунта

[ctx: @info:status]
en: Etebase error when initializing client: %1
bg: Грешка в Etebase при инициализиране на клиент: %1

[ctx: @info:status]
en: Unable to read password: %1
bg: Не може да се прочете паролата: %1

[ctx: @info:status]
en: Could not get etebase account from cache
bg: Не може да се изтегли акаунт в  etebase от кеша

en: EteSync Resource
bg: Ресурс на EteSync

en: EteSync Account
bg: Акаунт в EteSync

en: Temporary server error
bg: Грешка на временния сървър

en: You do not have permission to perform this action.
bg: Нямате права за изпълнение на това действие.

en: Permission denied
bg: Отказан достъп

en: A server error occurred.
bg: Възникна грешка в сървъра.

en: Server error
bg: Грешка на сървъра

en: Your EteSync credentials were changed. Please click OK to re-enter your credentials.
bg: Вашите идентификационни данни за вход в EteSync са променени. Натиснете ОК за повторно въвеждане.

en: Credentials Changed
bg: Идентификационни данни са променени

en: Your EteSync credentials were changed or are missing.
bg: Вашите идентификационни данни за вход в EteSync са променени или липсват.

en: Cannot retrieve items - account is null
bg: Не могат да се извлекат елементите -акаунтът е празен

en: Could not get etesyncCollection from cache '%1'
bg: Не може да се изтегли  etesyncCollection от кеша „%1“

en: Could not create new etesyncItem '%1'
bg: Не може да се създаде нов etesyncItem „%1“

en: Could not get etesyncItem from cache '%1'
bg: Не може да се изтегли  etesyncItem от кеша „%1“

en: Could not create new etesyncCollection
bg: Не може да се създаде нова etesyncCollection

en: Something went wrong
bg: Нещо се обърка

note: i18n: ectx: label, entry (BaseUrl), group (General)
en: Server URL
bg: Адрес на сървър

note: i18n: ectx: tooltip, entry (BaseUrl), group (General) i18n: ectx: whatsthis, entry (BaseUrl), group (General)
en: The URL of the EteSync server, should be something like https://myserver.org/
bg: URL адресът на сървъра на EteSync. Трябва да бъде подобно на https://myserver.org/

[ctx: the username to login on server]
note: i18n: ectx: label, entry (Username), group (General)
en: Username
bg: Потребителско име

note: i18n: ectx: tooltip, entry (Username), group (General) i18n: ectx: whatsthis, entry (Username), group (General)
en: The username that is used to log into the EteSync server
bg: Потребителското име, използвано за вход в сървъра на EteSync

note: i18n: ectx: label, entry (BasePath), group (General)
en: Path to base directory
bg: Път до основната директория

[ctx: @title:window]
en: EteSync configuration wizard
bg: Помощник за конфигуриране на EteSync

en: Login Credentials
bg: Идентификационни данни за вход

en: Enter your credentials to login to the EteSync server
bg: Въведете данните за идентификация за вход в сървъра на EteSync

en: Username:
bg: Потребителско име:

en: Password:
bg: Парола:

[ctx: @option:check]
en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: Server:
bg: Сървър:

en: 🛈 The password field is empty because EteSync does not store it for security reasons.
bg: 🛈 Полето за парола е празно, тъй като EteSync не я съхранява от съображения за сигурност.

en: Please ensure that the server URL is correct. The URL should start with http:// or https://.
bg: Уверете се, че URL адресът на сървъра е правилен. URL адресът трябва да започва с http:// или https://.

en: Could not connect to the server. Please ensure that the server URL is correct.
bg: Не може да се осъществи връзка със сървъра. Моля, уверете се, че URL адресът на сървъра е правилен.

en: EteSync server not found. Please ensure that the server URL is correct.
bg: Не може да се открие сървърът на EteSync.  Моля, уверете се, че URL адресът на сървъра е правилен.
