kdepim-runtime - en to bg translation catalogue (167 entries)

en: Cannot add IMAP folder '%1' for a non-existing parent folder '%2'.
bg: Не може да се добави IMAP папка „%1“ за несъществуваща родителска папка „%2“.

en: Failed to create the folder '%1' on the IMAP server.
bg: Създаването на папката „%1“ на IMAP сървъра не бе успешно.

en: Failed to subscribe to the folder '%1' on the IMAP server. It will disappear on next sync. Use the subscription dialog to overcome that
bg: Неуспешно абониране за папката „%1“ на IMAP сървъра. Тя ще изчезне при следващото синхронизиране. Използвайте диалоговия прозорец за абонамент, за да преодолеете това

en: Failed to write some annotations for '%1' on the IMAP server. %2
bg: Неуспешно записване на някои пояснения за „%1“ на IMAP сървъра. %2

en: Could not determine the UID for the newly created message on the server
bg: Не можа да се определи UID за новосъздаденото съобщение на сървъра

en: Cannot modify IMAP folder '%1', it does not exist on the server.
bg: Не може да се модифицира IMAP папка „%1“, тя не съществува на сървъра.

en: ACLs for '%1' need to be retrieved from the IMAP server first. Skipping ACL change
bg: ACL за ' %1' трябва първо да бъдат извлечени от IMAP сървъра. Пропускане на промяната на ACL

en: Failed to rename the folder, restoring folder list.
bg: Преименуването на папката не бе успешно, възстановяването на списъка с папки.

en: Failed to subscribe to the renamed folder '%1' on the IMAP server. It will disappear on next sync. Use the subscription dialog to overcome that
bg: Неуспешно абониране за преименуваната папка „%1“ на IMAP сървъра. Тя ще изчезне при следващото синхронизиране. Използвайте диалоговия прозорец за абонамент, за да преодолеете това

en: Failed to write some ACLs for '%1' on the IMAP server. %2
bg: Неуспешно записване на някои ACL за „%1“ на IMAP сървъра. %2

en: IMAP Account
bg: IMAP акаунт

note: i18n: ectx: label, entry (ImapServer), group (network)
en: IMAP server
bg: IMAP сървър

note: i18n: ectx: label, entry (ImapPort), group (network)
en: Defines the port the IMAP service is running on
bg: Определя порта, на който работи услугата IMAP

note: i18n: ectx: label, entry (UserName), group (network)
en: Username
bg: Потребителско име

note: i18n: ectx: label, entry (Safety), group (network)
en: Defines the encryption type to use
bg: Определя типа на криптиране, който да се използва

note: i18n: ectx: label, entry (OverrideEncryption), group (network)
en: Override configured encryption mode
bg: Замяна на конфигурирания режим на криптиране

note: i18n: ectx: label, entry (Authentication), group (network)
en: Defines the authentication type to use
bg: Определя типа на удостоверяване, който да се използва

note: i18n: ectx: label, entry (SubscriptionEnabled), group (network)
en: Defines if the server side subscription is enabled
bg: Определя дали абонаментът от страна на сървъра е активиран

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useProxyCheck) i18n: ectx: label, entry (UseProxy), group (network)
en: Connect using the system proxy settings
bg: Свързване с използване на настройките на системния прокси сървър

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (UseProxy), group (network)
en: If checked, the system proxy settings will be used to connect to the mail server.
bg: Ако е отметнато, настройките на системния прокси ще се използват за свързване с пощенския сървър.

note: i18n: ectx: label, entry (DisconnectedModeEnabled), group (cache)
en: Defines if all the IMAP data should be cached locally all the time
bg: Определя дали всички IMAP данни трябва да се кешират локално през цялото време

note: i18n: ectx: label, entry (IntervalCheckEnabled), group (cache)
en: Defines if interval checking is enabled.
bg: Определя дали интервалната проверка е активирана.

note: i18n: ectx: label, entry (IntervalCheckTime), group (cache)
en: Check interval in minutes
bg: Интервал за проверка в минути

note: i18n: ectx: label, entry (RetrieveMetadataOnFolderListing), group (cache)
en: Defines if the annotations, ACLs and quota information of mailboxes should
                 also be retrieved when the mailboxes get listed.
bg: Определя дали анотациите, ACL и информацията за квотите на пощенските кутии трябва да 
    също да бъдат извлечени, когато пощенските кутии бъдат представени.

note: i18n: ectx: label, entry (AutomaticExpungeEnabled), group (cache)
en: Defines if the expunge command is issued automatically, otherwise it should be
                 triggered manually through the D-Bus interface.
bg: Определя дали командата за премахване се издава автоматично, в противен случай трябва да бъде 
    	задействана ръчно през интерфейса D-Bus.

note: i18n: ectx: label, entry (TrashCollection), group (cache)
en: Define which folder is used for trash
bg: Определяне коя папка да се използва за кошче

note: i18n: ectx: label, entry (TrashCollectionMigrated), group (cache)
en: Define if the trash collection received the special attribute
bg: Определяне дали колекцията за кошчето е получила специалния атрибут

note: i18n: ectx: label, entry (UseDefaultIdentity), group (cache)
en: Define if account uses the default identity
bg: Определяне дали акаунтът използва идентичността по подразбиране

note: i18n: ectx: label, entry (AccountIdentity), group (cache)
en: Identity account
bg: Акаунт за самоличност

note: i18n: ectx: label, entry (KnownMailBoxes), group (cache)
en: List of mailbox names reported by the server the last time
bg: Списък на имената на пощенските кутии, съобщени от сървъра последния път

note: i18n: ectx: label, entry (IdleRidPath), group (idle)
en: RID path to the mailbox to watch for changes
bg: RID път до пощенската кутия, за да следите за промени

note: i18n: ectx: label, entry (SieveSupport), group (siever)
en: Define if server supports sieve
bg: Определяне дали сървърът поддържа сито

note: i18n: ectx: label, entry (SieveReuseConfig), group (siever)
en: Define if we reuse host and login configuration
bg: Определяне повторно използване на конфигурацията на хост и вход

note: i18n: ectx: label, entry (SievePort), group (siever)
en: Define sieve port
bg: Определяне на сито порта

note: i18n: ectx: label, entry (SieveAlternateUrl), group (siever)
en: Define alternate URL
bg: Дефинирайте алтернативен URL адрес

note: i18n: ectx: label, entry (AlternateAuthentication), group (siever)
en: Defines the authentication type to use for alternate server
bg: Определя типа на удостоверяване, който да се използва за алтернативен сървър

note: i18n: ectx: label, entry (SieveVacationFilename), group (siever)
en: Define default sieve vacation filename
bg: Определяне името на файла за почивка по сито по подразбиране

note: i18n: ectx: label, entry (SieveCustomUsername), group (siever)
en: Define username used from custom server sieve url
bg: Дефиниране на потребителско име, използвано от потребителски сървър сито url

note: i18n: ectx: label, entry (SieveCustomAuthentification), group (siever)
en: Defines the type of identification used by custom sieve server
bg: Определя типа на идентификацията, използвана от персонализирания сървър за сито

note: i18n: ectx: label, entry (ActivitiesEnabled), group (Activities)
en: Whether the activities support of the agent is enabled
bg: Дали поддръжката на дейностите на агента е разрешена

note: i18n: ectx: label, entry (Activities), group (Activities)
en: The activities of the agent
bg: Дейности на агента

en: No server configured yet.
bg: Все още няма конфигуриран сървър.

en: Connection established.
bg: Установена е връзка.

en: Server is not available.
bg: Сървърът не е наличен.

[ctx: @info:status]
en: Adding item in '%1'
bg: Добавяне на елемент в „%1“

[ctx: @info:status]
en: Updating item in '%1'
bg: Актуализиране на елемента в „%1“

[ctx: @info:status]
en: Updating items
bg: Актуализиране на елементи

[ctx: @info:status]
en: Removing items
bg: Премахване на елементи

[ctx: @info:status]
en: Moving items from '%1' to '%2'
bg: Преместване на елементи от „%1“ в „%2“

[ctx: @info:status]
en: Retrieving folders
bg: Извличане на папки

[ctx: @info:status]
en: Retrieving extra folder information for '%1'
bg: Извличане на допълнителна информация за папката за „%1“

[ctx: @info:status]
en: Creating folder '%1'
bg: Създава се папка „%1“

[ctx: @info:status]
en: Updating folder '%1'
bg: Актуализиране на папката „%1“

[ctx: @info:status]
en: Removing folder '%1'
bg: Премахване на папка „%1“

[ctx: @info:status]
en: Moving folder '%1' from '%2' to '%3'
bg: Преместване на папка „%1“ от „%2“ в „%3“

[ctx: @info:status]
en: Searching…
bg: Търсене…

en: Cannot move IMAP folder '%1', it does not exist on the server.
bg: Не може да се премести IMAP папка „%1“, тя не съществува на сървъра.

en: Cannot move IMAP folder '%1' out of '%2', '%2' does not exist on the server.
bg: Не може да се премести IMAP папка „%1“ от „%2“, „%2“ не съществува на сървъра.

en: Cannot move IMAP folder '%1' to '%2', '%2' does not exist on the server.
bg: Не може да се премести IMAP папка „%1“ в „%2“, „%2“ не съществува на сървъра.

en: Cannot move message, it does not exist on the server.
bg: Съобщението не може да се премести, то не съществува на сървъра.

en: Cannot move message out of '%1', '%1' does not exist on the server.
bg: Съобщението не може да се премести от „%1“, „%1“ не съществува на сървъра.

en: Cannot move message to '%1', '%1' does not exist on the server.
bg: Съобщението не може да се премести в „%1“, „%1“ не съществува на сървъра.

en: Failed to move item, it has no message payload. Remote id: %1
bg: Преместването на елемента не бе успешно, той няма полезен товар за съобщения. Идентификатор на отдалечено: %1

en: Failed to mark the message from '%1' for deletion on the IMAP server. It will reappear on next sync.
bg: Неуспешно маркиране на съобщението от „%1“ за изтриване на IMAP сървъра. Той ще се появи отново при следващо синхронизиране.

[ctx: @status]
en: Failed to read password from keychain.
bg: Не успя да се прочете паролата от ключодържателя.

en: Failed to delete the folder, restoring folder list.
bg: Изтриването на папката не бе успешно, възстановяването на списъка с папки.

en: Failed to find the folder to be deleted, restoring folder list.
bg: Неуспешно намиране на папката за изтриване, възстановяване на списъка с папки.

en: Restarting item retrieval.
bg: Рестартиране на извличането на елемент.

en: Unable to connect to the IMAP server.
bg: Не може да се свърже с IMAP сървъра.

en: Connection lost
bg: Връзката е загубена

en: killed
bg: прекратен

en: <p>Your access rights to folder <b>%1</b> have been restricted, it will no longer be possible to add messages to this folder.</p>
bg: <p> Вашите права за достъп до папка <b> %1 </b> са ограничени, вече няма да е възможно да добавяте съобщения към тази папка.</p>

en: Access rights revoked
bg: Отменени права за достъп

en: Inbox
bg: Входящи

en: Shared Folders
bg: Споделени папки

[ctx: @info:status]
en: Fetching missing mail bodies in %3: %1/%2
bg: Извличане на липсващи пощенски тела в %3: %1/%2

en: Remote id is empty or invalid
bg: Идентификаторът на отдалечено е празен или невалиден

en: No message retrieved, failed to read the message.
bg: Няма извлечено съобщение, не успя да се прочете съобщението.

en: No message retrieved, server reply was empty.
bg: Няма извлечено съобщение, отговорът на сървъра е празен.

en: Invalid search
bg: Невалидно търсене

[ctx: @title:window Dialog title for dialog showing information about a server]
en: Server Info
bg: Информация за сървъра

[ctx: @info:status]
en: Error while getting server capabilities: %1
bg: Грешка при получаване на данни за възможностите на сървъра: %1

en: Resource not synchronized yet.
bg: Ресурсът все още не е синхронизиран.

en: Could not connect to the IMAP-server %1.
    %2
bg: Не може да се свърже с IMAP-сървър %1.
    %2

en: Could not connect to the IMAP server.
    %1
bg: %1

en: Disconnected from server during login.
bg: Прекъсната връзка със сървъра по време на влизане.

en: Could not create another extra connection to the IMAP-server %1.
bg: Не можах да създам друга допълнителна връзка с IMAP-сървъра %1.

en: Could not read the password: user rejected wallet access
bg: Не можа да се прочете паролата: потребителят отхвърли достъпа до портфейла

en: Empty password
bg: Празна парола

en: You requested TLS/SSL to connect to %1, but your system does not seem to be set up for that.
bg: Поискахте TLS/SSL да се свърже с %1, но системата ви изглежда не е настроена за това.

en: Could not connect to the IMAP-server.
    %1
bg: %1

en: Could not test the capabilities supported by the IMAP server %1.
    %2
bg: Не може да се тестват възможностите, поддържани от IMAP сървъра %1.
    %2

en: Could not test the capabilities supported by the IMAP server.
    %1
bg: %1

en: Cannot use the IMAP server %1, some mandatory capabilities are missing: %2. Please ask your sysadmin to upgrade the server.
bg: Не може да се използва IMAP сървърът %1, липсват някои задължителни възможности: %2. Моля, помолете вашия sysadmin да надстрои сървъра.

en: Disconnected during login.
bg: Прекъснато по време на влизане.

[ctx: @info:status]
en: Password not found for %1 IMAP account
bg: Паролата не е намерена за %1 IMAP акаунт

[ctx: @info:status]
en: An error occurred when retrieving the IMAP password from the system keychain: "%1"
bg: Възникна грешка при извличане на паролата за IMAP от системния ключодържател: „%1“

[ctx: @info:status]
en: Password not found for %1 sieve account
bg: Паролата не е намерена за %1 sieve акаунт

[ctx: @info:status]
en: An error occurred when retrieving the sieve password from the system keychain: "%1"
bg: Възникна грешка при извличане на паролата за sieve от системния ключодържател: „%1“

[ctx: @info:status]
en: An error occurred when saving the sieve password in the system keychain: "%1"
bg: Възникна грешка при запазване на паролата за sieve от системния ключодържател: „%1“

[ctx: @info:status]
en: An error occurred when saving the IMAP password in the system keychain: "%1"
bg: Възникна грешка при запазване на паролата за IMAP от системния ключодържател: „%1“

[ctx: @title]
en: Problem with %1 IMAP account
bg: Проблем с %1 IMAP акаунт

[ctx: @title]
en: An IMAP e-mail account needs your attention.
bg: Един IMAP имейл акаунт изисква вашето внимание.

en: The IMAP server refused the supplied username and password.
    Do you want to try again, or open the settings?
    
    %1
bg: Сървърът IMAP отказа предоставеното потребителско име и парола.
    Искате ли да отидете в настройките или да опитате отново да влезете?
    
    %1

en: The IMAP server for account %1 refused the supplied username and password.
    Do you want to try again, or open the settings?
    
    %2
bg: Сървърът IMAP за акаунт %1 отказа предоставеното потребителско име и парола.
    Искате ли да отидете в настройките, да опитате отново да влезете?
    
    %2

[ctx: @action:button]
en: Try again
bg: Повторно опитване

[ctx: @action:button]
en: Open settings
bg: Отваряне на настройките

[ctx: Authentication method]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationAlternateCombo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationCombo)
en: Clear text
bg: Изчистване на текста

[ctx: Authentication method]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationAlternateCombo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationCombo)
en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Archive Folder
bg: Архивна папка

en: %v minute | %v minutes
bg[0]: %v минута
bg[1]: %v минути

en: Identity:
bg: Самоличност:

en: Activities
bg: Дейности

en: You have changed the address of the server. Even if this is the same server as before we will have to re-download all your emails from this account again. Are you sure you want to proceed?
bg: Променихте адреса на сървъра. Дори ако това е същият сървър от преди, ще трябва да изтеглим отново всичките ви имейли от този акаунт. Наистина ли искате да продължите?

[ctx: @title:window]
en: Server address change
bg: Промяна на адреса на сървъра

en: You have changed the user name. Even if this is a user name for the same account as before we will have to re-download all your emails from this account again. Are you sure you want to proceed?
bg: Променихте потребителското име. Дори ако това е потребителско име за същия акаунт от преди, ще трябва да изтеглим отново всичките ви имейли от този акаунт. Наистина ли искате да продължите?

[ctx: @title:window]
en: User name change
bg: Промяна на потребителското име

en: Unable to connect to the server, please verify the server address.
bg: Не може да се осъществи връзка със сървъра, моля, проверете адреса на сървъра.

en: <qt><b>STARTTLS is supported and recommended.</b></qt>
bg: <qt><b> STARTTLS се поддържа и препоръчва. </b></qt>

en: <qt><b>SSL/TLS is supported and recommended.</b></qt>
bg: <qt><b> SSL/TLS се поддържа и препоръчва. </b></qt>

en: <qt><b>No security is supported. It is not recommended to connect to this server.</b></qt>
bg: <qt><b> Не се поддържа защита. Не се препоръчва да се свързвате с този сървър.</b></qt>

en: <qt><b>It is not possible to use this server.</b></qt>
bg: <qt><b> Не е възможно да се използва този сървър.</b></qt>

[ctx: @title:window]
en: Serverside Subscription
bg: Абонамент за сървъра

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: General
bg: Основни

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, accountInfoLabel)
en: Account Information
bg: Информация за сметка

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Account Name:
bg: Име на профила:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label)
en: Indicate the IMAP server. If you want to connect to a non-standard port for a specific encryption scheme, you can add ":port" to indicate that. For example: "imap.foo.com:144".
bg: Посочете IMAP сървъра. Ако искате да се свържете с нестандартен порт за конкретна схема на криптиране, можете да добавите ": port ", за да посочите това. Например: "imap.foo.com: 144 ".

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: I&MAP Server:
bg: I&MAP сървър:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_2)
en: The username.
bg: Потребителското име.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Use&rname:
bg: &Потребителско име:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_3)
en: The password.
bg: Паролата.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13)
en: Password:
bg: Парола:

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, checkOptions)
en: Mail Checking Options
bg: Опции за проверка на пощата

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, disconnectedModeEnabled)
en: &Download all messages for offline use
bg: И&зтегляне на всички писма за четене без мрежа

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enableMailCheckBox)
en: Enable &interval mail checking
bg: Активиране и интервална проверка на пощата

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Check mail interval:
bg: Проверете интервала на пощата:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Filtering
bg: Филтриране

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, managesieveCheck)
en: Server supports Sieve
bg: Сървърът поддържа Sieve

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, sameConfigCheck)
en: Reuse host and login configuration
bg: Повторно използване на конфигурацията на хост и вход

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_14)
en: The server port changed when ManageSieve turned into a full RFC Standard. Old server implementations still use port 2000, while newer standard conform server can only be accessed via port 4190.
bg: Портът на сървъра беше променен, когато ManageSieve се превърна в пълен RFC стандарт. Старите реализации на сървъра все още използват порт 2000, докато по-новите стандартни сървъри могат да бъдат достъпни само през порт 4190.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Managesieve port:
bg: Управление на филтриращ порт:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Alternate Server:
bg: Алтернативен сървър:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, authentication)
en: Authentication
bg: Идентификация

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, noAuthentification)
en: No authentication
bg: Няма удостоверяване

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, customUserPassword)
en: &Username and Password
bg: &Потребителско име и парола

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, imapUserPassword)
en: I&MAP Username and Password
bg: I&MAP Потребителско име и парола

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_12)
en: Username:
bg: Потребителско име:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_15) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Authentication:
bg: Удостоверяване:

[ctx: Authentication method]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationAlternateCombo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationCombo)
en: LOGIN
bg: ВХОД

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, advancedTab)
en: Advanced
bg: Разширени

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget)
en: IMAP Settings
bg: IMAP настройки

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, subscriptionEnabled)
en: Enable server-side subscriptions
bg: Активиране на абонаментите от страна на сървъра

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, subscriptionButton)
en: Serverside Subscription…
bg: Абонамент за сървъра

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoExpungeCheck)
en: Automaticall&y compact folders (expunges deleted messages)
bg: Автоматични &компактни папки (изтрива изтрити съобщения)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Trash folder:
bg: Папка на кошче:

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget)
en: Connection Settings
bg: Настройки за връзка

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, testButton)
en: Auto Detect
bg: Автоматично откриване

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, showServerInfo)
en: Server Info
bg: Информация за сървъра

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Encryption:
bg: Шифроване:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, noRadio)
en: None
bg: Без

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, imapInfo)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'HandelGotDLig'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif'; font-weight:600;">SSL/TLS</span><span style=" font-family:'Sans Serif';"> is safe IMAP over port 993;</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif'; font-weight:600;">STARTTLS</span><span style=" font-family:'Sans Serif';"> will operate on port 143 and switch to a secure connection directly after connecting;</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif'; font-weight:600;">None</span><span style=" font-family:'Sans Serif';"> will connect to port 143 but not switch to a secure connection. This setting is not recommended.</span></p></body></html>
bg: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'HandelGotDLig'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif'; font-weight:600;">SSL/TLS</span><span style=" font-family:'Sans Serif';"> е сигурен IMAP през порт 993;</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif'; font-weight:600;">STARTTLS</span><span style=" font-family:'Sans Serif';"> ще работи на  порт 143 и ще премине към сигурна връзка директно след свързването;</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif'; font-weight:600;">Без</span><span style=" font-family:'Sans Serif';">ще се свържи с порт 143 но няма премине към сигурна връзка директно след свързването. Не се препоръчва.</span></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Port:
bg: Порт:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, testInfo)
en: Empty
bg: Празен

[ctx: @action:button]
en: Reload &List
bg: Презаре&ждане на списъка

[ctx: @option:check]
en: Enable server-side subscriptions
bg: Активиране на абонаментите от страна на сървъра

[ctx: @label search for a subscription]
en: Search:
bg: Търсене:

[ctx: @option:check]
en: Subscribed only
bg: &Само абонирани
