kdepim-runtime - en to bg translation catalogue (28 entries)

en: Sending messages (1 item in queue)… | Sending messages (%1 items in queue)...
bg[0]: Изпращане на съобщения (1 елемент в опашката)…
bg[1]: Изпращане на съобщения (%1 елемента в опашката)...

en: Sending canceled.
bg: Изпращането е отменено.

en: Finished sending messages.
bg: Изпращането на съобщения приключи.

[ctx: Notification title when email was sent]
en: E-Mail Successfully Sent
bg: Електронната поща е изпратена успешно

[ctx: Notification when the email was sent]
en: Your E-Mail has been sent successfully.
bg: Вашата електронна поща е изпратена успешно.

en: No items in queue.
bg: Няма елементи в опашката.

en: Online, sending messages in queue.
bg: Онлайн, изпращане на съобщения на опашката.

en: Offline, message sending suspended.
bg: Офлайн, изпращането на съобщения е спряно.

[ctx: Message with given subject is being sent.]
en: Sending: %1
bg: Изпращане: %1

[ctx: Notification title when email sending failed]
en: E-Mail Sending Failed
bg: Изпращането на електронна поща е неуспешно

en: Ready to dispatch messages.
bg: Готовност за изпращане на съобщения.

note: i18n: ectx: label, entry (Outbox), group (General)
en: Outbox collection id
bg: Id на изходяща кутия

note: i18n: ectx: label, entry (SentMail), group (General)
en: Sent Mail collection id
bg: Идентификатор на колекцията за изпратена поща

en: Could not access the outbox folder (%1).
bg: Не може да се осъществи достъп до папка на изходяща кутия (%1) .

en: Message sending aborted.
bg: Изпращането на съобщения е прекъснато.

en: Could not initiate message transport. Possibly invalid transport.
bg: Не можа да се инициира транспортиране на съобщението. Вероятно невалиден транспорт.

en: Could not send message. Invalid transport.
bg: Не можа да изпрати съобщение. Невалиден транспорт.

en: Failed to get D-Bus interface of resource %1.
bg: Не успя да се получи D-Bus интерфейс на ресурс %1.

en: Invalid D-Bus reply from resource %1.
bg: Невалиден D-Bus отговор от ресурс %1.

en: Default sent-mail folder unavailable. Keeping message in outbox.
bg: Папката по подразбиране за изпратени писма не е налична. Запазване на съобщението в изходящата поща.

en: Message transport aborted.
bg: Транспортът на съобщението е прекъснат.

en: Failed to transport message.
bg: Неуспешно транспортиране на съобщението.

en: Failed to get D-Bus interface of mailfilteragent.
bg: Не успя да получи D-Bus интерфейса на mailfilteragent.

en: Invalid D-Bus reply from mailfilteragent
bg: Невалиден D-Bus отговор от mailfilteragent

en: Sending succeeded, but failed to remove the message from the outbox.
bg: Изпращането е успешно, но не е успяло да премахне съобщението от изходящата кутия.

en: Sending succeeded, but failed to move the message to the sent-mail folder.
bg: Изпращането е успешно, но не успя да премести съобщението в папката за изпратена поща.

en: Failed to store result in item.
bg: Не успя да съхрани резултата в елемента.

en: Failed to fetch item.
bg: Неуспешно извличане на резултата от елемента.
