kde5 - en to bs translation catalogue (6 entries)

[ctx: @item:inlistbox for option "Archive folder name"]
en: Unique
bs: Jedinstvena

[ctx: @item:inlistbox for option "Archive folder name"]
en: Month and year
bs: Mjesec i godina

[ctx: @item:inlistbox for option "Archive folder name"]
en: Year
bs: Godina

en: Enable
bs: Uključi

[ctx: @label:chooser for the folder that messages will be archived under]
en: Archive into:
bs: Arhiviraj u:

[ctx: @label:listbox]
en: Archive folder name:
bs: Ime arhivnog direktorija:
