kdepim-runtime - en to bs translation catalogue (9 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Reminder
bs: Podsjetnik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EnableAlarm)
en: Set &reminder
bs: Postavi &podsjetnik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FilterOnCategories)
en: &Filter by categories
bs: &Filtriraj prema kategorijama

en: Birthdays & Anniversaries
bs: Rođendani i godišnjice

en: %1's birthday
bs: %1 slavi rođendan

en: Birthday
bs: Rođendan

[ctx: insert names of both spouses]
en: %1's & %2's anniversary
bs: %1 i %2 slave godišnjicu

[ctx: only one spouse in addressbook, insert the name]
en: %1's anniversary
bs: %1 slavi godišnjicu

en: Anniversary
bs: _Godišnjica:
