kdepim-runtime - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Personal Settings
ca: Configuració personal

en: Autoconfiguration
ca: Configuració automàtica

en: Probing IMAP server...
ca: S'està provant un servidor IMAP...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBoxFreebusyEdit) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBoxLdapEdit)
en: Create
ca: Crea

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBoxImapEdit) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBoxSmtpEdit)
en: Manual Edit
ca: Edita manualment

en: Probing SMTP server...
ca: S'està provant un servidor SMTP...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nameLabel)
en: &Name:
ca: &Nom:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, emailLabel)
en: &Email:
ca: Correu &electrònic:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, passwordLabel)
en: &Password:
ca: &Contrasenya:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Kolab Version:
ca: Versió del Kolab:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lineEditImapLabel)
en: IMAP Server Name:
ca: Nom del servidor IMAP:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFreebusy)
en: Freebusy:
ca: Lliure/ocupat:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lineEditSmtpLabel)
en: SMTP Server Name:
ca: Nom del servidor SMTP:
