kdepim-runtime - en to ca translation catalogue (12 entries)

en:  day |  days
ca[0]:  dia
ca[1]:  dies

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Reminder
ca: Recordatori

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EnableAlarm)
en: Set &reminder
ca: Estableix el &recordatori

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Remind prior to event:
ca: &Recorda abans de l'esdeveniment:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Filter
ca: Filtra

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FilterOnCategories)
en: &Filter by categories
ca: &Filtra per categories

en: Birthdays & Anniversaries
ca: Dates de naixement i aniversaris

en: %1's birthday
ca: Data de naixement de %1

en: Birthday
ca: Data de naixement

[ctx: insert names of both spouses]
en: %1's & %2's anniversary
ca: L'aniversari de casament de %1 i %2

[ctx: only one spouse in addressbook, insert the name]
en: %1's anniversary
ca: Aniversari de casament de %1

en: Anniversary
ca: Aniversari
