kdepim-runtime - en to ca translation catalogue (28 entries)

en: Failed to retrieve birthday calendar
ca: Ha fallat l'obtenció del calendari d'aniversaris

en: Failed to parse birthday calendar
ca: Ha fallat en analitzar el calendari d'aniversaris

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, FacebookAgentSettingsWidget)
en: Configuration
ca: Configuració

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Account
ca: Compte

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, loginStatusLbl)
en: Login status: unknown
ca: Estat de la connexió: desconegut

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, loginBtn)
en: Login with Facebook
ca: Inici de la sessió amb Facebook

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, logoutBtn)
en: Logout
ca: Sortida

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Reminders
ca: Recordatoris

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, attendingReminderChkBox)
en: Show reminders for events I'm attending
ca: Mostra recordatoris per als esdeveniments en què participo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, maybeAttendingReminderChkBox)
en: Show reminders for events I may be attending
ca: Mostra recordatoris per als esdeveniments en què puc participar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, notAttendingReminderChkBox)
en: Show reminders for events I'm not attending
ca: Mostra recordatoris per als esdeveniments en què no participo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, notRespondedReminderChkBox)
en: Show reminders for events I have not responded to
ca: Mostra recordatoris per als esdeveniments que no he respost

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, birthdayReminderChkBox)
en: Show reminders for friends' birthdays
ca: Mostra recordatoris per a les dates de naixement dels amics

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Show event reminders
ca: Mostra recordatoris dels esdeveniments

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: hour(s) before
ca: hora/es abans

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Show birthday reminders
ca: Mostra recordatoris de les dates de naixement

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: day(s) before
ca: dia/es abans

en: Checking login status...
ca: S'està verificant l'estat de l'accés...

en: Not logged in
ca: No s'ha accedit al compte

en: Logged in as <b>%1</b>
ca: Connectat com a <b>%1</b>

en: Invalid response from server: JSON parsing error
ca: Resposta no vàlida del servidor: Error en analitzar el JSON

en: Events I'm Attending
ca: Esdeveniments en què participo

en: Events I'm not Attending
ca: Esdeveniments en què no participo

en: Events I May Be Attending
ca: Esdeveniments en què puc participar

en: Events I have not Responded To
ca: Esdeveniments que no he respost

en: Friends' Birthdays
ca: Dates de naixement dels amics

en: Failed to open KWallet
ca: Ha fallat en obrir el KWallet

en: Failed to obtain access token from Facebook
ca: Ha fallat en obtenir el testimoni d'accés des de Facebook
