kdepim-runtime - en to ca translation catalogue (36 entries)

en: Archive Folder
ca: Arxiva la carpeta

en: The selected path is empty.
ca: El camí seleccionat està buit.

en: The selected path contains valid Maildir folders.
ca: El camí seleccionat conté carpetes vàlides de directori de correu.

en: The selected path is a valid Maildir.
ca: El camí seleccionat és un directori de correu vàlid.

en: The selected path does not exist yet, a new Maildir will be created.
ca: El camí seleccionat encara no existeix, es crearà un nou directori de correu.

en: The selected path does not exist.
ca: El camí seleccionat no existeix.

en: Error opening %1; this folder is missing.
ca: Error en obrir %1; aquesta carpeta no existeix.

en: Error opening %1; either this is not a valid maildir folder, or you do not have sufficient access permissions.
ca: Error en obrir %1. No és una carpeta vàlida de directori de correu, o no disposeu de permisos d'accés suficients.

en: Cannot locate mail file %1.
ca: No s'ha pogut trobar el fitxer de correu %1.

en: Cannot open mail file %1.
ca: No es pot obrir el fitxer de correu %1.

en: Cannot write to mail file %1.
ca: No s'ha pogut escriure al fitxer de correu %1.

en: Failed to create mail file %1. The error was: %2
ca: Ha fallat en crear el fitxer de correu %1: L'error ha estat: %2

en: Failed to update the file name %1 to %2 on the disk. The error was: %3.
ca: No s'ha pogut actualitzar el nom de fitxer %1 a %2 al disc. L'error ha estat: %3.

en: Unusable configuration.
ca: Configuració no usable.

en: Unable to fetch item: The maildir folder "%1" is not valid.
ca: No s'ha pogut recuperar l'element: la carpeta per al directori de correu «%1» no és vàlida.

en: Error: Unsupported type.
ca: Error: tipus no acceptat.

en: Failed to change the flags for the mail. %1
ca: Ha fallat en canviar els indicadors del correu. %1

en: Maildir resource got a non-mail content.
ca: El recurs del directori de correu té un contingut que no és correu.

en: Source folder is invalid: '%1'.
ca: La carpeta d'origen no és vàlida: «%1».

en: Destination folder is invalid: '%1'.
ca: La carpeta de destinació no és vàlida: «%1».

en: Could not move message '%1' from '%2' to '%3'. The error was %4.
ca: No s'ha pogut moure el missatge «%1» des de «%2» a «%3». L'error ha estat %4.

en: Failed to delete message: %1
ca: Ha fallat en suprimir el missatge: %1

en: Maildir '%1' for collection '%2' is invalid.
ca: El directori de correu «%1» per a la col·lecció «%2» no és vàlid.

en: Unable to rename maildir folder '%1'.
ca: No s'ha pogut reanomenar la carpeta de directori de correu «%1».

en: Cannot move root maildir folder '%1'.
ca: No s'ha pogut moure la carpeta del directori de correu arrel «%1».

en: Unable to move maildir folder '%1' from '%2' to '%3'.
ca: No s'ha pogut moure la carpeta del directori de correu arrel «%1» des de «%2» a «%3».

en: Cannot delete top-level maildir folder '%1'.
ca: No s'ha pogut suprimir la carpeta del directori de correu de nivell superior «%1».

en: Failed to delete sub-folder '%1'.
ca: Ha fallat en suprimir la subcarpeta «%1».

en: Unable to create maildir '%1'.
ca: No s'ha pogut crear el directori de correu «%1».

en: No usable storage location configured.
ca: No s'ha configurat cap ubicació usable per a l'emmagatzematge.

note: i18n: ectx: label, entry (Path), group (General)
en: Path to maildir
ca: Camí cap al directori de correu

note: i18n: ectx: label, entry (TopLevelIsContainer), group (General)
en: Path points to a folder containing Maildirs instead of to a maildir itself.
ca: El camí apunta a una carpeta que conté alguns directoris de correu en lloc d'un sol directori de correu.

note: i18n: ectx: label, entry (ReadOnly), group (General)
en: Do not change the actual backend data.
ca: No es canvien les dades reals del dorsal.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ConfigWidget)
en: Mail Directory Settings
ca: Configuració del directori de correu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Select the folder containing the maildir information:
ca: Seleccioneu la carpeta que conté la informació del directori de correu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ReadOnly)
en: Open in read-only mode
ca: Obre en el mode de només lectura
