kdepim-runtime - en to ca translation catalogue (10 entries)

[ctx: Title of the window that shows the status of the migration agent and offers controls to start/stop individual migration jobs.]
en: Migration Status
ca: Estat de la migració

[ctx: User visible name of ongoing Akonadi migration jobs]
en: PIM Maintenance
ca: Manteniment PIM

[ctx: PIM-Maintenance is in progress.]
en: In progress...
ca: En curs...

en: PIM Maintenance
ca: Manteniment PIM

[ctx: PIM-Maintenance is paused.]
en: Paused.
ca: En pausa.

[ctx: Name of the migrator in this row]
en: Name
ca: Nom

[ctx: Progress of the migrator in %]
en: Progress
ca: Progrés

[ctx: Current status of the migrator (done, in progress, ...)]
en: Status
ca: Estat

en: Logfile
ca: Fitxer de registre

[ctx: Title of the window displaying the log of a single migration job.]
en: Migration Info
ca: Informació de la migració
