kdepim-runtime - en to ca translation catalogue (40 entries)

en: The selected path is empty.
ca: El camí seleccionat està buit.

en: The selected path contains valid Maildir folders.
ca: El camí seleccionat conté carpetes vàlides de directori de correu.

en: The selected path is a valid Maildir.
ca: El camí seleccionat és un directori de correu vàlid.

en: The selected path does not exist yet, a new Maildir will be created.
ca: El camí seleccionat encara no existeix, es crearà un nou directori de correu.

en: The selected path does not exist.
ca: El camí seleccionat no existeix.

[ctx: @info:status]
en: Unusable configuration.
ca: Configuració no usable.

[ctx: @info:status]
en: Item %1 belongs to invalid collection %2. Maybe it was deleted meanwhile?
ca: L'element %1 pertany a la col·lecció no vàlida %2. Potser l'heu suprimit fa poc?

[ctx: @info:status]
en: Synchronizing email folders
ca: S'estan sincronitzant les carpetes de correu electrònic

[ctx: @info:status]
en: Synchronizing email folder %1
ca: S'està sincronitzant la carpeta de correu electrònic %1

[ctx: @info:status]
en: Cannot move root maildir folder '%1'.
ca: No s'ha pogut moure la carpeta del directori de correu arrel «%1».

en: Cannot delete top-level maildir folder '%1'.
ca: No s'ha pogut suprimir la carpeta del directori de correu de nivell superior «%1».

[ctx: @info:status]
en: Unable to create maildir '%1'.
ca: No s'ha pogut crear el directori de correu «%1».

[ctx: @info:status]
en: No usable storage location configured.
ca: No s'ha configurat cap ubicació usable per a l'emmagatzematge.

note: i18n: ectx: label, entry (Path), group (General)
en: Path to KMail mail folder
ca: Camí cap a la carpeta de correu del KMail

note: i18n: ectx: label, entry (TopLevelIsContainer), group (General)
en: Path points to a folder containing Maildirs instead of to a maildir itself.
ca: El camí apunta a una carpeta que conté alguns directoris de correu en lloc d'un sol directori de correu.

note: i18n: ectx: label, entry (ReadOnly), group (General)
en: Do not change the actual backend data.
ca: No es canvien les dades reals del dorsal.

[ctx: @info:status]
en: Given folder name is empty
ca: El nom de carpeta proporcionat està buit

[ctx: @info:status]
en: Folder %1 does not seem to be a valid email folder
ca: La carpeta %1 no sembla una carpeta de correu vàlida

[ctx: @info:status]
en: Unhandled operation %1
ca: Operació no gestionada %1

[ctx: @info:status]
en: Cannot create folder %1 inside folder %2
ca: No s'ha pogut crear la carpeta %1 dins de la carpeta %2

[ctx: @info:status]
en: Cannot remove folder %1 from folder %2
ca: No s'ha pogut eliminar la carpeta %1 de la carpeta %2

[ctx: @info:status]
en: Failed to load MBox folder %1
ca: Ha fallat en carregar la carpeta MBox %1

[ctx: @info:status]
en: Cannot rename folder %1
ca: No s'ha pogut reanomenar la carpeta %1

[ctx: @info:status]
en: Cannot move folder %1 from folder %2 to folder %3
ca: No s'ha pogut moure la carpeta %1 de la carpeta %2 a la carpeta %3

[ctx: @info:status]
en: Cannot add emails to folder %1
ca: No s'han pogut afegir correus a la carpeta %1

[ctx: @info:status]
en: Cannot remove emails from folder %1
ca: No s'han pogut eliminar correus de la carpeta %1

[ctx: @info:status]
en: Error while reading mails from folder %1
ca: Error en llegir els correus des de la carpeta %1

[ctx: @info:status]
en: Failed to load Maildirs folder %1
ca: Ha fallat en carregar la carpeta per al directori de correu %1

[ctx: @info:status]
en: Cannot modify emails in folder %1
ca: No s'han pogut modificar els correus a la carpeta %1

[ctx: @info:status]
en: Cannot modify emails in folder %1. %2
ca: No s'han pogut modificar els correus a la carpeta %1. %2

[ctx: @info:status]
en: Cannot move emails from folder %1
ca: No s'han pogut moure els correus de la carpeta %1

[ctx: @info:status]
en: Cannot move emails to folder %1
ca: No s'han pogut moure els correus a la carpeta %1

[ctx: @info:status]
en: Cannot move email from folder %1
ca: No s'ha pogut moure el correu de la carpeta %1

[ctx: @info:status]
en: Cannot move email from folder %1 to folder %2
ca: No s'ha pogut moure el correu des de la carpeta %1 a la carpeta %2

[ctx: @info:status]
en: Cannot move folder %1 into one of its own subfolder tree
ca: No s'ha pogut moure la carpeta %1 dintre d'una de les seves pròpies a l'arbre de subcarpetes

[ctx: @info:status]
en: Cannot add email to folder %1 because there is no email content
ca: No s'ha pogut afegir el correu a la carpeta %1 perquè no hi ha cap contingut de correu

[ctx: @info:status]
en: Cannot modify email in folder %1 because there is no email content
ca: No s'ha pogut modificar el correu a la carpeta %1 perquè no hi ha cap contingut de correu

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ConfigWidget)
en: Mail Directory Settings
ca: Configuració del directori de correu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Select the folder containing the maildir information:
ca: Seleccioneu la carpeta que conté la informació del directori de correu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ReadOnly)
en: Open in read-only mode
ca: Obre en el mode de només lectura
