kdepim-runtime - en to ca translation catalogue (23 entries)

en: Sync error. Server status not as expected.
ca: Error de sincronització. L'estat del servidor no ha estat com s'esperava.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, TomboyNotesAgentConfigWidget)
en: Tomboy Server Settings
ca: Configuració del servidor de Tomboy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Display name:
ca: Nom a mostrar:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Type in the server URL:
ca: Escriviu l'URL del servidor:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_ServerURL)
en: This value is not changeable after first setup
ca: Aquest valor no es podrà canviar després de la primera configuració

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Update interval:
ca: Interval d'actualització:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: minutes
ca: minuts

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ReadOnly)
en: Open in read-only mode
ca: Obre en el mode de només lectura

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ignoreSslErrors)
en: Ignore SSL errors
ca: Ignora els errors d'SSL

en: Tomboy Notes %1
ca: Notes del Tomboy %1

en: Resource configuration is not valid
ca: La configuració del recurs no és vàlida

en: Resource is read-only
ca: El recurs només és de lectura

note: i18n: ectx: label, entry (collectionName), group (General)
en: The display name of this resource
ca: El nom a mostrar d'aquest recurs

note: i18n: ectx: label, entry (ServerURL), group (General)
en: The URL to the Tomboy sync server
ca: L'URL per al servidor de sincronització del Tomboy

note: i18n: ectx: label, entry (contentURL), group (General)
en: The URL to the notes on the Tomboy sync server
ca: L'URL per a les notes al servidor de sincronització del Tomboy

note: i18n: ectx: label, entry (userURL), group (General)
en: The URL to the user data on the Tomboy sync server
ca: L'URL per a les dades d'usuari al servidor de sincronització del Tomboy

note: i18n: ectx: label, entry (requestToken), group (General)
en: The request token to the Tomboy sync server
ca: La sol·licitud del testimoni per al servidor de sincronització del Tomboy

note: i18n: ectx: label, entry (requestTokenSecret), group (General)
en: The request token secret to the Tomboy sync server
ca: La sol·licitud del testimoni secret per al servidor de sincronització del Tomboy

note: i18n: ectx: label, entry (ConflictHandling), group (General)
en: The way how conflicts should be handled
ca: La manera com s'hauran de gestionar els conflictes

note: i18n: ectx: label, entry (ReadOnly), group (General)
en: Do not change the actual backend data.
ca: No es canviaran les dades reals del dorsal.

note: i18n: ectx: label, entry (ignoreSslErrors), group (General)
en: Ignore SSL errors.
ca: Ignora els errors d'SSL.

note: i18n: ectx: label, entry (refreshInterval), group (General)
en: Refresh every
ca: Actualitza cada

en: Authorization failed. It could be an SSL error.
ca: L'autorització ha fallat. Podria ser un error en l'SSL.
