kdepim-runtime - en to ca translation catalogue (6 entries)

[ctx: @item:inlistbox for option "Archive folder name"]
en: Unique
ca: Únic

[ctx: @item:inlistbox for option "Archive folder name"]
en: Month and year
ca: Mes i any

[ctx: @item:inlistbox for option "Archive folder name"]
en: Year
ca: Any

en: Enable
ca: Habilita

[ctx: @label:chooser for the folder that messages will be archived under]
en: Archive into:
ca: Arxiu dins de:

[ctx: @label:listbox]
en: Archive folder name:
ca: Nom de la carpeta d'arxiu:
