kdepim-runtime - en to ca translation catalogue (28 entries)

en: Sending messages (1 item in queue)… | Sending messages (%1 items in queue)...
ca[0]: S'està enviant el missatge (1 element a la cua)…
ca[1]: S'estan enviant els missatges (%1 elements a la cua)…

en: Sending canceled.
ca: S'ha cancel·lat l'enviament.

en: Finished sending messages.
ca: S'ha finalitzat d'enviar els missatges.

[ctx: Notification title when email was sent]
en: E-Mail Successfully Sent
ca: Correu electrònic enviat correctament

[ctx: Notification when the email was sent]
en: Your E-Mail has been sent successfully.
ca: El correu s'ha enviat correctament.

en: No items in queue.
ca: No hi ha elements a la cua.

en: Online, sending messages in queue.
ca: Connectat, s'estan enviant els missatges que es troben a la cua.

en: Offline, message sending suspended.
ca: Desconnectat, s'ha suspès l'enviament dels missatges.

[ctx: Message with given subject is being sent.]
en: Sending: %1
ca: S'està enviant: %1

[ctx: Notification title when email sending failed]
en: E-Mail Sending Failed
ca: Ha fallat en enviar el correu electrònic

en: Ready to dispatch messages.
ca: Preparat per a despatxar els missatges.

note: i18n: ectx: label, entry (Outbox), group (General)
en: Outbox collection id
ca: ID de la col·lecció de la safata de sortida

note: i18n: ectx: label, entry (SentMail), group (General)
en: Sent Mail collection id
ca: ID de la col·lecció de correu enviat

en: Could not access the outbox folder (%1).
ca: No s'ha pogut accedir a la carpeta de la safata de sortida (%1).

en: Message sending aborted.
ca: S'ha interromput l'enviament del correu.

en: Could not initiate message transport. Possibly invalid transport.
ca: No s'ha pogut iniciar el transport del missatge. Possiblement el transport no és vàlid.

en: Could not send message. Invalid transport.
ca: No s'ha pogut enviar el missatge. El transport no és vàlid.

en: Failed to get D-Bus interface of resource %1.
ca: Ha fallat en obtenir la interfície de D-Bus del recurs %1.

en: Invalid D-Bus reply from resource %1.
ca: Resposta no vàlida de D-Bus des del recurs %1.

en: Default sent-mail folder unavailable. Keeping message in outbox.
ca: Carpeta de correu sortint no disponible. El missatge es mantindrà a la safata de sortida.

en: Message transport aborted.
ca: S'ha interromput el transport del missatge.

en: Failed to transport message.
ca: Ha fallat en transportar el missatge.

en: Failed to get D-Bus interface of mailfilteragent.
ca: Ha fallat en obtenir la interfície de D-Bus del «mailfilteragent».

en: Invalid D-Bus reply from mailfilteragent
ca: Resposta no vàlida de D-Bus des del «mailfilteragent»

en: Sending succeeded, but failed to remove the message from the outbox.
ca: S'ha enviat correctament, però ha fallat en eliminar el missatge de la safata de sortida.

en: Sending succeeded, but failed to move the message to the sent-mail folder.
ca: S'ha enviat correctament, però ha fallat en moure el missatge a la safata de correu enviat.

en: Failed to store result in item.
ca: Ha fallat en emmagatzemar el resultat en l'element.

en: Failed to fetch item.
ca: Ha fallat en recuperar l'element.
