kdepim-runtime - en to ca translation catalogue (10 entries)

[ctx: Filedialog filter for *.vcf]
en: vCard Address Book File
ca: Fitxer de llibreta d'adreces vCard

en: Activities
ca: Activitats

en: Contact with uid '%1' not found.
ca: No s'ha trobat cap contacte amb UID «%1».

en: Unable to open vCard file '%1'.
ca: No s'ha pogut obrir el fitxer vCard «%1».

note: i18n: ectx: label, entry (Path), group (General)
en: Path to vCard file.
ca: Camí cap al fitxer vCard.

note: i18n: ectx: label, entry (DisplayName), group (General)
en: Display name.
ca: Nom a mostrar.

note: i18n: ectx: label, entry (ReadOnly), group (General)
en: Do not change the actual backend data.
ca: No es canvien les dades reals del dorsal.

note: i18n: ectx: label, entry (MonitorFile), group (General)
en: Monitor file for changes.
ca: Controla els canvis al fitxer.

note: i18n: ectx: label, entry (PeriodicUpdate), group (General)
en: Periodically update the file.
ca: Actualitza periòdicament el fitxer.

note: i18n: ectx: label, entry (UpdatePeriod), group (General)
en: Automatic update period in minutes.
ca: Període d'actualització automàtica, en minuts.
