kdepim-runtime - en to ca translation catalogue (164 entries)

en: Cannot add IMAP folder '%1' for a non-existing parent folder '%2'.
ca: No es pot afegir la carpeta IMAP «%1» per a una carpeta pare «%2» no existent.

en: Failed to create the folder '%1' on the IMAP server.
ca: No s'ha pogut crear la carpeta «%1» al servidor IMAP.

en: Failed to subscribe to the folder '%1' on the IMAP server. It will disappear on next sync. Use the subscription dialog to overcome that
ca: Ha fallat en subscriure's a la carpeta «%1» en el servidor IMAP. Desapareixerà en la pròxima sincronització. Useu el diàleg de subscripció per a prevenir-ho

en: Failed to write some annotations for '%1' on the IMAP server. %2
ca: Ha fallat en escriure algunes anotacions per a «%1» en el servidor IMAP. %2

en: Could not determine the UID for the newly created message on the server
ca: No s'ha pogut determinar l'UID per al missatge de nova creació al servidor

en: Cannot modify IMAP folder '%1', it does not exist on the server.
ca: No es pot modificar la carpeta IMAP «%1», no existeix en el servidor.

en: ACLs for '%1' need to be retrieved from the IMAP server first. Skipping ACL change
ca: Primer s'han de recuperar les ACL per a «%1» des del servidor IMAP. S'està ometent el canvi ACL

en: Failed to rename the folder, restoring folder list.
ca: Ha fallat en reanomenar la carpeta, s'està restaurant la llista de carpetes.

en: Failed to subscribe to the renamed folder '%1' on the IMAP server. It will disappear on next sync. Use the subscription dialog to overcome that
ca: Ha fallat en reanomenar la carpeta «%1» en el servidor IMAP. Desapareixerà en la pròxima sincronització. Useu el diàleg de subscripció per a prevenir-ho

en: Failed to write some ACLs for '%1' on the IMAP server. %2
ca: Ha fallat en escriure algunes ACL per a «%1» en el servidor IMAP, %2

en: IMAP Account
ca: Compte IMAP

note: i18n: ectx: label, entry (ImapServer), group (network)
en: IMAP server
ca: Servidor IMAP

note: i18n: ectx: label, entry (ImapPort), group (network)
en: Defines the port the IMAP service is running on
ca: Defineix el port on s'està executant el servei IMAP

note: i18n: ectx: label, entry (UserName), group (network)
en: Username
ca: Nom d'usuari

note: i18n: ectx: label, entry (Safety), group (network)
en: Defines the encryption type to use
ca: Defineix el tipus d'encriptatge a usar

note: i18n: ectx: label, entry (OverrideEncryption), group (network)
en: Override configured encryption mode
ca: Substitueix el mode d'encriptatge configurat

note: i18n: ectx: label, entry (Authentication), group (network)
en: Defines the authentication type to use
ca: Definiu el tipus d'autenticació a usar

note: i18n: ectx: label, entry (SubscriptionEnabled), group (network)
en: Defines if the server side subscription is enabled
ca: Defineix si la subscripció de la banda del servidor està habilitada

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useProxyCheck) i18n: ectx: label, entry (UseProxy), group (network)
en: Connect using the system proxy settings
ca: Connecta emprant la configuració del servidor intermediari del sistema

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (UseProxy), group (network)
en: If checked, the system proxy settings will be used to connect to the mail server.
ca: Si està marcada, s'usarà la configuració del sistema per a connectar amb el servidor de correu.

note: i18n: ectx: label, entry (DisconnectedModeEnabled), group (cache)
en: Defines if all the IMAP data should be cached locally all the time
ca: Defineix si totes les dades IMAP s'han de desar en la memòria cau local tot el temps

note: i18n: ectx: label, entry (IntervalCheckEnabled), group (cache)
en: Defines if interval checking is enabled.
ca: Defineix si l'interval de comprovació està habilitat.

note: i18n: ectx: label, entry (IntervalCheckTime), group (cache)
en: Check interval in minutes
ca: Interval de comprovació en minuts

note: i18n: ectx: label, entry (RetrieveMetadataOnFolderListing), group (cache)
en: Defines if the annotations, ACLs and quota information of mailboxes should
                 also be retrieved when the mailboxes get listed.
ca: Defineix si les anotacions, les ACL i la informació de la quota de les bústies de correu
                 també s'han de recuperar en llistar les bústies de correu.

note: i18n: ectx: label, entry (AutomaticExpungeEnabled), group (cache)
en: Defines if the expunge command is issued automatically, otherwise it should be
                 triggered manually through the D-Bus interface.
ca: Defineix si s'executa automàticament l'ordre d'expurgat, o si s'haurà
                 d'activar manualment a través de la interfície de D-Bus.

note: i18n: ectx: label, entry (TrashCollection), group (cache)
en: Define which folder is used for trash
ca: Defineix quina carpeta s'usa de paperera

note: i18n: ectx: label, entry (TrashCollectionMigrated), group (cache)
en: Define if the trash collection received the special attribute
ca: Defineix si la col·lecció de paperera ha rebut l'atribut especial

note: i18n: ectx: label, entry (UseDefaultIdentity), group (cache)
en: Define if account uses the default identity
ca: Defineix si el compte usa la identitat predeterminada

note: i18n: ectx: label, entry (AccountIdentity), group (cache)
en: Identity account
ca: Identitat del compte

note: i18n: ectx: label, entry (KnownMailBoxes), group (cache)
en: List of mailbox names reported by the server the last time
ca: Llista de noms de bústia de correu informats pel servidor la darrera vegada

note: i18n: ectx: label, entry (IdleRidPath), group (idle)
en: RID path to the mailbox to watch for changes
ca: Camí RID cap a la bústia de correu per a observar els canvis

note: i18n: ectx: label, entry (SieveSupport), group (siever)
en: Define if server supports sieve
ca: Defineix si el servidor accepta «sieve»

note: i18n: ectx: label, entry (SieveReuseConfig), group (siever)
en: Define if we reuse host and login configuration
ca: Defineix si es torna a usar la configuració de màquina i inici de sessió

note: i18n: ectx: label, entry (SievePort), group (siever)
en: Define sieve port
ca: Defineix el port de «sieve»

note: i18n: ectx: label, entry (SieveAlternateUrl), group (siever)
en: Define alternate URL
ca: Defineix un URL alternatiu

note: i18n: ectx: label, entry (AlternateAuthentication), group (siever)
en: Defines the authentication type to use for alternate server
ca: Defineix el tipus d'autenticació a usar per a un servidor alternatiu

note: i18n: ectx: label, entry (SieveVacationFilename), group (siever)
en: Define default sieve vacation filename
ca: Defineix el nom de fitxer de festius predeterminat de «sieve»

note: i18n: ectx: label, entry (SieveCustomUsername), group (siever)
en: Define username used from custom server sieve url
ca: Defineix el nom d'usuari usat des de l'URL «sieve» del servidor personalitzat

note: i18n: ectx: label, entry (SieveCustomAuthentification), group (siever)
en: Defines the type of identification used by custom sieve server
ca: Defineix el tipus d'identificació usat pel servidor «sieve» personalitzat

note: i18n: ectx: label, entry (ActivitiesEnabled), group (Activities)
en: Whether the activities support of the agent is enabled
ca: Si el suport d'activitats de l'agent està activat

note: i18n: ectx: label, entry (Activities), group (Activities)
en: The activities of the agent
ca: Les activitats de l'agent

en: No server configured yet.
ca: Encara no s'ha configurat cap servidor.

en: Connection established.
ca: S'ha establert la connexió.

en: Server is not available.
ca: El servidor no està disponible.

[ctx: @info:status]
en: Adding item in '%1'
ca: S'està afegint un element a «%1»

[ctx: @info:status]
en: Updating item in '%1'
ca: S'està actualitzant un element a «%1»

[ctx: @info:status]
en: Updating items
ca: S'estan actualitzant els elements

[ctx: @info:status]
en: Removing items
ca: S'estan eliminant els elements

[ctx: @info:status]
en: Moving items from '%1' to '%2'
ca: S'estan movent els elements des de «%1» a «%2»

[ctx: @info:status]
en: Retrieving folders
ca: S'estan recuperant les carpetes

[ctx: @info:status]
en: Retrieving extra folder information for '%1'
ca: S'està recuperant informació extra de la carpeta per a «%1»

[ctx: @info:status]
en: Creating folder '%1'
ca: S'està creant la carpeta «%1»

[ctx: @info:status]
en: Updating folder '%1'
ca: S'està actualitzant la carpeta «%1»

[ctx: @info:status]
en: Removing folder '%1'
ca: S'està eliminant la carpeta «%1»

[ctx: @info:status]
en: Moving folder '%1' from '%2' to '%3'
ca: S'està movent la carpeta «%1» des de «%2» a «%3»

[ctx: @info:status]
en: Searching…
ca: S'està cercant…

en: Cannot move IMAP folder '%1', it does not exist on the server.
ca: No es pot moure la carpeta IMAP «%1», no existeix en el servidor.

en: Cannot move IMAP folder '%1' out of '%2', '%2' does not exist on the server.
ca: No s'ha pogut moure la carpeta IMAP «%1» fora de «%2», «%2» no existeix en el servidor.

en: Cannot move IMAP folder '%1' to '%2', '%2' does not exist on the server.
ca: No s'ha pogut moure la carpeta IMAP «%1» a «%2», «%2» no existeix en el servidor.

en: Cannot move message, it does not exist on the server.
ca: No s'ha pogut moure el missatge, no existeix en el servidor.

en: Cannot move message out of '%1', '%1' does not exist on the server.
ca: No s'ha pogut moure el missatge fora de «%1», «%1» no existeix en el servidor.

en: Cannot move message to '%1', '%1' does not exist on the server.
ca: No s'ha pogut moure el missatge a «%1», «%1» no existeix en el servidor.

en: Failed to move item, it has no message payload. Remote id: %1
ca: Ha fallat en moure l'element, no té contingut. Identitat remota: %1

en: Failed to mark the message from '%1' for deletion on the IMAP server. It will reappear on next sync.
ca: Ha fallat en marcar el missatge de «%1» per a supressió en el servidor IMAP, reapareixerà en la pròxima sincronització.

[ctx: @status]
en: Failed to read password from keychain.
ca: Ha fallat en llegir la contrasenya del clauer.

en: Failed to delete the folder, restoring folder list.
ca: Ha fallat en suprimir la carpeta, s'està restaurant la llista de carpetes.

en: Failed to find the folder to be deleted, restoring folder list.
ca: Ha fallat en cercar la carpeta a suprimir, s'està restaurant la llista de carpetes.

en: Restarting item retrieval.
ca: Es torna a iniciar la recuperació de l'element.

en: Unable to connect to the IMAP server.
ca: No s'ha pogut connectar amb el servidor IMAP.

en: Connection lost
ca: S'ha perdut la connexió

en: killed
ca: morta

en: <p>Your access rights to folder <b>%1</b> have been restricted, it will no longer be possible to add messages to this folder.</p>
ca: <p>S'han restringit els vostres drets d'accés a la carpeta <b>%1</b>, ja no podreu afegir missatges a aquesta carpeta.</p>

en: Access rights revoked
ca: S'han revocat els drets d'accés

en: Inbox
ca: Safata d'entrada

en: Shared Folders
ca: Carpetes compartides

[ctx: @info:status]
en: Fetching missing mail bodies in %3: %1/%2
ca: S'estan recuperant els cossos de correu perduts a %3: %1/%2

en: Remote id is empty or invalid
ca: L'ID remot està buit o no és vàlid

en: No message retrieved, failed to read the message.
ca: No s'ha recuperat cap missatge, ha fallat en llegir el missatge.

en: No message retrieved, server reply was empty.
ca: No s'ha recuperat cap missatge, la resposta del servidor està buida.

en: Invalid search
ca: Cerca no vàlida

[ctx: @title:window Dialog title for dialog showing information about a server]
en: Server Info
ca: Informació del servidor

[ctx: @info:status]
en: Error while getting server capabilities: %1
ca: Error en obtenir les capacitats del servidor: %1

en: Resource not synchronized yet.
ca: El recurs encara no s'ha sincronitzat.

en: Could not connect to the IMAP-server %1.
    %2
ca: No s'ha pogut connectar amb el servidor IMAP %1.
    %2

en: Could not connect to the IMAP server.
    %1
ca: No s'ha pogut connectar amb el servidor IMAP.
    %1

en: Disconnected from server during login.
ca: Heu estat desconnectat del servidor durant l'inici de la sessió.

en: Could not create another extra connection to the IMAP-server %1.
ca: No s'ha pogut crear una altra connexió extra amb el servidor IMAP %1.

en: Could not read the password: user rejected wallet access
ca: No s'ha pogut llegir la contrasenya: l'usuari ha rebutjat l'accés a la cartera

en: Empty password
ca: Contrasenya buida

en: You requested TLS/SSL to connect to %1, but your system does not seem to be set up for that.
ca: Heu sol·licitat TLS/SSL per a connectar amb %1, però el vostre sistema no sembla estar arranjat per a això.

en: Could not connect to the IMAP-server.
    %1
ca: No s'ha pogut connectar amb el servidor IMAP.
    %1

en: Could not test the capabilities supported by the IMAP server %1.
    %2
ca: No es poden provar les capacitats acceptades pel servidor IMAP %1.
    %2

en: Could not test the capabilities supported by the IMAP server.
    %1
ca: No es poden provar les capacitats acceptades pel servidor IMAP.
    %1

en: Cannot use the IMAP server %1, some mandatory capabilities are missing: %2. Please ask your sysadmin to upgrade the server.
ca: No es pot usar el servidor IMAP %1, manquen algunes capacitats obligatòries: %2. Si us plau, consulteu al vostre administrador del sistema per a actualitzar el servidor.

en: Disconnected during login.
ca: Heu desconnectat durant l'inici de la sessió.

[ctx: @info:status]
en: Password not found for %1 IMAP account
ca: No s'ha trobat la contrasenya per al compte IMAP %1

[ctx: @info:status]
en: An error occurred when retrieving the IMAP password from the system keychain: "%1"
ca: S'ha produït un error en recuperar la contrasenya IMAP des del clauer del sistema: «%1»

[ctx: @info:status]
en: Password not found for %1 sieve account
ca: No s'ha trobat la contrasenya per al compte Sieve %1

[ctx: @info:status]
en: An error occurred when retrieving the sieve password from the system keychain: "%1"
ca: S'ha produït un error en recuperar la contrasenya Sieve des del clauer del sistema: «%1»

[ctx: @info:status]
en: An error occurred when saving the sieve password in the system keychain: "%1"
ca: S'ha produït un error en desar la contrasenya Sieve al clauer del sistema: «%1»

[ctx: @info:status]
en: An error occurred when saving the IMAP password in the system keychain: "%1"
ca: S'ha produït un error en desar la contrasenya IMAP al clauer del sistema: «%1»

[ctx: @title]
en: Problem with %1 IMAP account
ca: Problema amb el compte IMAP %1

[ctx: @title]
en: An IMAP e-mail account needs your attention.
ca: Un compte IMAP de correu electrònic necessita la vostra atenció.

en: The IMAP server refused the supplied username and password.
    Do you want to try again, or open the settings?
    
    %1
ca: El servidor IMAP ha refusat el nom d'usuari i la contrasenya subministrats.
    Voleu tornar-ho a intentar o obrir la configuració?
    
    %1

en: The IMAP server for account %1 refused the supplied username and password.
    Do you want to try again, or open the settings?
    
    %2
ca: El servidor IMAP ha refusat el nom d'usuari i la contrasenya subministrats per al compte %1.
    Voleu tornar-ho a intentar o obrir la configuració?
    
    %2

[ctx: @action:button]
en: Try again
ca: Torneu-ho a intentar

[ctx: @action:button]
en: Open settings
ca: Obre la configuració

[ctx: Authentication method]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationAlternateCombo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationCombo)
en: Clear text
ca: Text en clar

[ctx: Authentication method]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationAlternateCombo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationCombo)
en: Anonymous
ca: Anònim

en: Archive Folder
ca: Arxiva la carpeta

en: %v minute | %v minutes
ca[0]: %v minut
ca[1]: %v minuts

en: Identity:
ca: Identitat:

en: Activities
ca: Activitats

en: You have changed the address of the server. Even if this is the same server as before we will have to re-download all your emails from this account again. Are you sure you want to proceed?
ca: Heu canviat l'adreça del servidor. Encara que sigui el mateix servidor que abans, cal tornar a baixar tots els vostres correus des d'aquest compte. Esteu segur que voleu continuar?

[ctx: @title:window]
en: Server address change
ca: Canvi de l'adreça del servidor

en: You have changed the user name. Even if this is a user name for the same account as before we will have to re-download all your emails from this account again. Are you sure you want to proceed?
ca: Heu canviat el nom d'usuari. Encara que sigui un nom d'usuari per al mateix compte que abans, cal tornar a baixar tots els vostres correus des d'aquest compte. Esteu segur que voleu continuar?

[ctx: @title:window]
en: User name change
ca: Canvi del nom d'usuari

en: Unable to connect to the server, please verify the server address.
ca: No s'ha pogut connectar amb el servidor, verifiqueu la seva adreça.

en: <qt><b>STARTTLS is supported and recommended.</b></qt>
ca: <qt><b>STARTTLS està acceptat i recomanat.</b></qt>

en: <qt><b>SSL/TLS is supported and recommended.</b></qt>
ca: <qt><b>SSL/TLS està acceptat i recomanat.</b></qt>

en: <qt><b>No security is supported. It is not recommended to connect to this server.</b></qt>
ca: <qt><b>No està acceptat cap mètode de seguretat. No és recomanable connectar amb aquest servidor.</b></qt>

en: <qt><b>It is not possible to use this server.</b></qt>
ca: <qt><b>No és possible usar aquest servidor.</b></qt>

[ctx: @title:window]
en: Serverside Subscription
ca: Subscripció de la banda del servidor

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, accountInfoLabel)
en: Account Information
ca: Informació del compte

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Account Name:
ca: Nom del compte:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label)
en: Indicate the IMAP server. If you want to connect to a non-standard port for a specific encryption scheme, you can add ":port" to indicate that. For example: "imap.foo.com:144".
ca: Indiqueu el servidor IMAP. Si voleu connectar a un port no estàndard per a un esquema d'encriptatge específic, podeu afegir «:port» per a fer-ho. Per exemple: «imap.foo.com:144».

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: I&MAP Server:
ca: Servidor I&MAP:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_2)
en: The username.
ca: El nom d'usuari.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Use&rname:
ca: Nom de l'usua&ri:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_3)
en: The password.
ca: La contrasenya.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13)
en: Password:
ca: Contrasenya:

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, checkOptions)
en: Mail Checking Options
ca: Opcions de comprovació del correu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, disconnectedModeEnabled)
en: &Download all messages for offline use
ca: &Descarrega tots els missatges per a ús fora de línia

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enableMailCheckBox)
en: Enable &interval mail checking
ca: Habilita l'&interval de comprovació del correu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Check mail interval:
ca: Interval de comprovació del correu:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Filtering
ca: Filtratge

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, managesieveCheck)
en: Server supports Sieve
ca: El servidor accepta «sieve»

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, sameConfigCheck)
en: Reuse host and login configuration
ca: Torna a usar la configuració de màquina i inici de sessió

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_14)
en: The server port changed when ManageSieve turned into a full RFC Standard. Old server implementations still use port 2000, while newer standard conform server can only be accessed via port 4190.
ca: El port del servidor va canviar quan «ManageSieve» es va convertir a un estàndard RFC complet. Les implementacions antigues del servidor segueixen usant el port 2000, mentre que un servidor conforme amb el nou estàndard només es pot accedir a través del port 4190.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Managesieve port:
ca: Port de gestió «sieve»:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Alternate Server:
ca: Servidor alternatiu:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, authentication)
en: Authentication
ca: Autenticació

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, noAuthentification)
en: No authentication
ca: Sense autenticació

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, customUserPassword)
en: &Username and Password
ca: Nom d'&usuari i contrasenya

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, imapUserPassword)
en: I&MAP Username and Password
ca: Nom d'usuari i contrasenya I&MAP

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_12)
en: Username:
ca: Nom de l'usuari:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_15) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Authentication:
ca: Autenticació:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, advancedTab)
en: Advanced
ca: Avançat

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget)
en: IMAP Settings
ca: Configuració IMAP

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, subscriptionEnabled)
en: Enable server-side subscriptions
ca: Habilita les subscripcions de la banda del servidor

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, subscriptionButton)
en: Serverside Subscription…
ca: Subscripció de la banda del servidor…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoExpungeCheck)
en: Automaticall&y compact folders (expunges deleted messages)
ca: C&ompacta automàticament les carpetes (purga els missatges suprimits)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Trash folder:
ca: Carpeta de la paperera:

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget)
en: Connection Settings
ca: Configuració de la connexió

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, testButton)
en: Auto Detect
ca: Detecta automàticament

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, showServerInfo)
en: Server Info
ca: Informació del servidor

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Encryption:
ca: Encriptatge:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, noRadio)
en: None
ca: Cap

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, imapInfo)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'HandelGotDLig'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif'; font-weight:600;">SSL/TLS</span><span style=" font-family:'Sans Serif';"> is safe IMAP over port 993;</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif'; font-weight:600;">STARTTLS</span><span style=" font-family:'Sans Serif';"> will operate on port 143 and switch to a secure connection directly after connecting;</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif'; font-weight:600;">None</span><span style=" font-family:'Sans Serif';"> will connect to port 143 but not switch to a secure connection. This setting is not recommended.</span></p></body></html>
ca: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'HandelGotDLig'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif'; font-weight:600;">SSL/TLS</span><span style=" font-family:'Sans Serif';"> és IMAP segur sobre el port 993;</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif'; font-weight:600;">STARTTLS</span><span style=" font-family:'Sans Serif';"> operarà al port 143 i canviarà a una connexió segura directament després de connectar;</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif'; font-weight:600;">Cap</span><span style=" font-family:'Sans Serif';"> connectarà al port 143 però no canviarà a una connexió segura. Aquesta configuració no està recomanada.</span></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, testInfo)
en: Empty
ca: Buit

[ctx: @action:button]
en: Reload &List
ca: Recarrega la &llista

[ctx: @option:check]
en: Enable server-side subscriptions
ca: Habilita les subscripcions de la banda del servidor

[ctx: @label search for a subscription]
en: Search:
ca: Cerca:

[ctx: @option:check]
en: Subscribed only
ca: Només els subscrits
