kdepim-runtime - en to ca translation catalogue (69 entries)

[ctx: @info:status]
en: Retrieving calendars
ca: S'estan recuperant els calendaris

[ctx: @info:status]
en: Retrieving events for calendar '%1'
ca: S'estan recuperant els esdeveniments del calendari «%1»

[ctx: @info:status]
en: Adding event to calendar '%1'
ca: S'està afegint l'esdeveniment al calendari «%1»

[ctx: @info:status]
en: Changing event in calendar '%1'
ca: S'està canviant l'esdeveniment al calendari «%1»

[ctx: @info:status]
en: Removing %1 event | Removing %1 events
ca[0]: S'està eliminant %1 esdeveniment
ca[1]: S'estan eliminant %1 esdeveniments

[ctx: @info:status]
en: Moving %1 event from calendar '%2' to calendar '%3' | Moving %1 events from calendar '%2' to calendar '%3'
ca[0]: S'està movent %1 esdeveniment des del calendari «%2» al calendari «%3»
ca[1]: S'estan movent %1 esdeveniments des del calendari «%2» al calendari «%3»

[ctx: @info:status]
en: Changing events tags
ca: S'estan canviant les etiquetes dels esdeveniments

en: Failed to change tags on events
ca: Ha fallat en canviar les etiquetes dels esdeveniments

[ctx: @info:status]
en: Creating calendar '%1'
ca: S'està creant el calendari «%1»

[ctx: @info:status]
en: Changing calendar '%1'
ca: S'està canviant el calendari «%1»

[ctx: @info:status]
en: Removing calendar '%1'
ca: S'està eliminant el calendari «%1»

en: Cannot handle item linking
ca: No s'ha pogut gestionar l'enllaçat de l'element

en: Cannot handle item unlinking
ca: No s'ha pogut gestionar el desenllaçat de l'element

en: Cannot handle item tag changes
ca: No s'han pogut gestionar els canvis d'etiquetes d'elements

[ctx: @status]
en: Ready
ca: Preparat

en: Invalid item.
ca: Element no vàlid.

en: Fetching password…
ca: S'està recuperant la contrasenya…

[ctx: @info:status]
en: Ready
ca: Preparat

en: Not configured
ca: Sense configurar

en: Account has been logged out.
ca: S'ha tancat la sessió del compte.

en: Google Groupware has been logged out from your account. Please log in to enable Google Contacts and Calendar sync again.
ca: S'ha tancat la sessió de Google Groupware des del vostre compte. Inicieu la sessió per a tornar a activar la sincronització dels contactes i calendari de Google.

en: Google Groupware has been logged out from account %1. Please log in to enable Google Contacts and Calendar sync again.
ca: S'ha tancat la sessió de Google Groupware des del vostre compte %1. Inicieu la sessió per a tornar a activar la sincronització dels contactes i calendari de Google.

[ctx: @title]
en: %1 needs your attention.
ca: %1 necessita la vostra atenció.

[ctx: @action]
en: Log in
ca: Inici de sessió

[ctx: @info:status]
en: Resource is not configured
ca: El recurs no està configurat

en: Failed to refresh tokens
ca: Ha fallat en actualitzar els testimonis

en: Invalid payload type
ca: Tipus de contingut no vàlid

en: Unknown collection mimetype
ca: Tipus MIME de la col·lecció desconegut

[ctx: @info:status]
en: No username set
ca: No s'ha definit cap nom d'usuari

[ctx: @info:status]
en: Unable to read password: %1
ca: No s'ha pogut llegir la contrasenya: %1

en: %v minute | %v minutes
ca[0]: %v minut
ca[1]: %v minuts

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, accountLabel)
en: <b>Not configured</b>
ca: <b>Sense configurar</b>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, accountTextLabel)
en: Account:
ca: Compte:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, configureBtn)
en: Configure…
ca: Configura…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enableRefresh)
en: Enable interval refresh
ca: Activa l'interval d'actualització

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, refreshLabel)
en: Refresh interval:
ca: Interval d'actualització:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, eventsLimitLabel)
en: Fetch only events since:
ca: Recupera només els esdeveniments des de:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, calendarsLabel)
en: Enabled Calendars:
ca: Calendaris habilitats:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, reloadCalendarsBtn) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, reloadTaskListsBtn)
en: Reload
ca: Torna a carregar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, taskListsLabel)
en: Enabled Tasklists:
ca: Llistes de tasques habilitades:

[ctx: Name of a group of contacts]
en: Coworkers
ca: Companys de la feina

[ctx: Name of a group of contacts]
en: Friends
ca: Amics

[ctx: Name of a group of contacts]
en: Family
ca: Família

[ctx: Name of a group of contacts]
en: My Contacts
ca: Els meus contactes

[ctx: @info:status]
en: Retrieving contacts groups
ca: S'estan recuperant els grups de contactes

en: Other Contacts
ca: Altres contactes

[ctx: @info:status]
en: Retrieving contacts for group '%1'
ca: S'estan recuperant els contactes del grup «%1»

[ctx: @info:status]
en: Adding contact to group '%1'
ca: S'està afegint el contacte al grup «%1»

[ctx: @info:status]
en: Changing contact
ca: S'està canviant el contacte

[ctx: @info:status]
en: Removing %1 contact | Removing %1 contacts
ca[0]: S'està eliminant %1 contacte
ca[1]: S'estan eliminant %1 contactes

en: Invalid source or destination collection
ca: Origen o destinació de la col·lecció no vàlids

[ctx: @info:status]
en: Moving %1 contact from group '%2' to '%3' | Moving %1 contacts from group '%2' to '%3'
ca[0]: S'està movent %1 contacte des del grup «%2» al «%3»
ca[1]: S'estan movent %1 contactes des del grup «%2» al «%3»

[ctx: @info:status]
en: Linking %1 contact | Linking %1 contacts
ca[0]: S'està enllaçant %1 contacte
ca[1]: S'estan enllaçant %1 contactes

[ctx: @info:status]
en: Unlinking %1 contact | Unlinking %1 contacts
ca[0]: S'està desenllaçant %1 contacte
ca[1]: S'estan desenllaçant %1 contactes

[ctx: @info:status]
en: Creating new contact group '%1'
ca: S'està creant el grup nou de contactes «%1»

[ctx: @info:status]
en: Changing contact group '%1'
ca: S'està canviant el grup de contactes «%1»

[ctx: @info:status]
en: Removing contact group '%1'
ca: S'està eliminant el grup de contactes «%1»

note: i18n: ectx: label, entry (Calendars), group (General)
en: IDs of calendars in collection
ca: ID dels calendaris a la col·lecció

note: i18n: ectx: label, entry (TaskLists), group (General)
en: IDs of task lists in collection
ca: ID de les llistes de tasques a la col·lecció

[ctx: @info:status]
en: Retrieving task lists
ca: S'estan recuperant les llistes de tasques

[ctx: @info:status]
en: Retrieving tasks for list '%1'
ca: S'estan recuperant les tasques de la llista «%1»

[ctx: @info:status]
en: Changing task in list '%1'
ca: S'està canviant la tasca a la llista «%1»

[ctx: @info:status]
en: Removing %1 task | Removing %1 tasks
ca[0]: S'està eliminant %1 tasca
ca[1]: S'estan eliminant %1 tasques

en: Failed to delete task: %1
ca: Ha fallat en suprimir la tasca: %1

en: Failed to reparent subtasks: %1
ca: Ha fallat en canviar els pares de les subtasques: %1

en: Moving tasks between task lists is not supported
ca: No es permet moure les tasques entre les llistes de tasques

[ctx: @info:status]
en: Creating new task list '%1'
ca: S'està creant la llista de tasques nova «%1»

[ctx: @info:status]
en: Changing task list '%1'
ca: S'està canviant la llista de tasques «%1»

[ctx: @info:status]
en: Removing task list '%1'
ca: S'està eliminant la llista de tasques «%1»
