kdepim-runtime - en to ca@valencia translation catalogue (5 entries)

en: Personal Settings
ca@valencia: Configuració personal

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Username:
ca@valencia: Nom d'usuari:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Incoming server:
ca@valencia: &Servidor d'entrada:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: &Outgoing server:
ca@valencia: Servidor d'ei&xida:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, disconnectedMode)
en: &Download all messages for offline use
ca@valencia: &Descarrega tots els missatges per a ús fora de línia
