kdepim-runtime - en to ca@valencia translation catalogue (26 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Directory Name
ca@valencia: Nom del directori

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Di&rectory:
ca@valencia: Di&rectori:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Select the directory whose contents should be represented by this resource. If the directory does not exist, it will be created.
ca@valencia: Seleccioneu el directori el contingut del qual s'ha de representar amb este recurs. Si el directori no existix, es crearà.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Access Rights
ca@valencia: Drets d'accés

[ctx: if the access is limited to read-only]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ReadOnly)
en: Read only
ca@valencia: Només de lectura

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: If read-only mode is enabled, no changes will be written to the directory selected above. Read-only mode will be automatically enabled if you do not have write access to the directory.
ca@valencia: Si el mode de només lectura està habilitat, els canvis no s'escriuran en el directori seleccionat anteriorment. El mode de només lectura s'activa automàticament en cas de no tindre accés d'escriptura al directori.

en: Personal Contacts
ca@valencia: Contactes personals

en: Directory '%1' does not exists
ca@valencia: El directori «%1» no existix

en: Found file of unknown format: '%1'
ca@valencia: S'ha trobat un fitxer de format desconegut: «%1»

en: Unable to open file '%1'
ca@valencia: No s'ha pogut obrir el fitxer «%1»

en: Found invalid contact in file '%1'
ca@valencia: S'ha trobat un contacte no vàlid en el fitxer «%1»

en: Found invalid contact group in file '%1': %2
ca@valencia: S'ha trobat un grup de contactes no vàlid en el fitxer «%1»: %2

en: Trying to write to a read-only directory: '%1'
ca@valencia: S'està intentant escriure en un directori de només lectura: «%1»

en: Unable to write to file '%1': %2
ca@valencia: No s'ha pogut escriure en el fitxer «%1»: %2

en: Trying to write to a read-only file: '%1'
ca@valencia: S'està intentant escriure en un fitxer de només lectura: «%1»

en: Received item with unknown payload %1
ca@valencia: S'ha rebut un element amb contingut desconegut %1

en: Unable to remove file '%1'
ca@valencia: No s'ha pogut eliminar el fitxer «%1»

en: Unable to create folder '%1'.
ca@valencia: No s'ha pogut crear la carpeta «%1».

en: Unable to rename folder '%1'.
ca@valencia: No s'ha pogut canviar de nom la carpeta «%1».

en: Unknown folder to delete.
ca@valencia: Es desconeix la carpeta que se suprimirà.

en: Unable to delete folder '%1'.
ca@valencia: No s'ha pogut suprimir la carpeta «%1».

en: Unable to move file '%1' to '%2', '%2' already exists.
ca@valencia: No s'ha pogut moure el fitxer «%1» a «%2», «%2» ja existix.

en: Unable to move directory '%1' to '%2', '%2' already exists.
ca@valencia: No s'ha pogut moure el directori «%1» a «%2», «%2» ja existix.

note: i18n: ectx: label, entry (Path), group (General)
en: Path to contacts directory
ca@valencia: Camí cap al directori de contactes

note: i18n: ectx: label, entry (ReadOnly), group (General)
en: Do not change the actual backend data.
ca@valencia: No es canvien les dades reals del dorsal.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Filename:
ca@valencia: Nom de fitxer:
