kdepim-runtime - en to ca@valencia translation catalogue (30 entries)

en: EteSync Resource
ca@valencia: Recurs d'EteSync

en: Temporary server error
ca@valencia: Error temporal del servidor

en: You do not have permission to perform this action.
ca@valencia: No teniu permís per a executar esta acció.

en: Permission denied
ca@valencia: S'ha denegat el permís

en: A server error occurred.
ca@valencia: S'ha produït un error del servidor.

en: Server error
ca@valencia: S'ha produït un error del servidor

en: Your EteSync credentials were changed. Please click OK to re-enter your credentials.
ca@valencia: S'han canviat les vostres credencials d'EteSync. Feu clic en D'acord per a tornar a introduir les credencials.

en: Credentials Changed
ca@valencia: S'han canviat les credencials

en: Cannot retrieve items - account is null
ca@valencia: No s'han pogut els elements - el compte és nul

en: Could not get etesyncCollection from cache '%1'
ca@valencia: No s'ha pogut obtindre «etesyncCollection» de la memòria cau «%1»

en: Could not create new etesyncItem '%1'
ca@valencia: No s'ha pogut crear «etesyncItem» «%1» nou

en: Could not get etesyncItem from cache '%1'
ca@valencia: No s'ha pogut obtindre «etesyncItem» de la memòria cau «%1»

en: Could not create new etesyncCollection
ca@valencia: No s'ha pogut crear un «etesyncCollection» nou

en: Something went wrong
ca@valencia: Alguna cosa ha anat malament

note: i18n: ectx: label, entry (BaseUrl), group (General)
en: Server URL
ca@valencia: URL del servidor

note: i18n: ectx: tooltip, entry (BaseUrl), group (General) i18n: ectx: whatsthis, entry (BaseUrl), group (General)
en: The URL of the EteSync server, should be something like https://myserver.org/
ca@valencia: L'URL del servidor EteSync, ha de ser alguna cosa com ara https://elmeuservidor.org/

[ctx: the username to login on server]
note: i18n: ectx: label, entry (Username), group (General)
en: Username
ca@valencia: Nom d'usuari

note: i18n: ectx: tooltip, entry (Username), group (General) i18n: ectx: whatsthis, entry (Username), group (General)
en: The username that is used to log into the EteSync server
ca@valencia: El nom d'usuari que s'utilitza per a accedir al servidor EteSync

note: i18n: ectx: label, entry (BasePath), group (General)
en: Path to base directory
ca@valencia: Camí cap al directori base

[ctx: @title:window]
en: EteSync configuration wizard
ca@valencia: Assistent de configuració d'EteSync

en: Login Credentials
ca@valencia: Credencials d'inici de sessió

en: Enter your credentials to login to the EteSync server
ca@valencia: Introduïu les credencials per a iniciar la sessió al servidor EteSync

en: Username:
ca@valencia: Nom d'usuari:

en: Password:
ca@valencia: Contrasenya:

en: Advanced settings
ca@valencia: Configuració avançada

en: Server:
ca@valencia: Servidor:

en: 🛈 The password field is empty because EteSync does not store it for security reasons.
ca@valencia: 🛈 El camp de contrasenya està buit perquè EteSync no ho emmagatzema per raons de seguretat.

en: Please ensure that the server URL is correct. The URL should start with http:// or https://.
ca@valencia: Assegureu-vos que l'URL del servidor siga correcte. L'URL hauria de començar per http:// o https://.

en: Could not connect to the server. Please ensure that the server URL is correct.
ca@valencia: No s'ha pogut connectar amb el servidor. Assegureu-vos que l'URL del servidor siga correcte.

en: EteSync server not found. Please ensure that the server URL is correct.
ca@valencia: No s'ha trobat el servidor EteSync. Assegureu-vos que l'URL del servidor siga correcte.
