kdepim-runtime - en to ca@valencia translation catalogue (28 entries)

en: Sending messages (1 item in queue)... | Sending messages (%1 items in queue)...
ca@valencia[0]: S'està enviant el missatge (1 element en la cua)...
ca@valencia[1]: S'estan enviant els missatges (%1 elements en la cua)...

en: Sending canceled.
ca@valencia: S'ha cancel·lat l'enviament.

en: Finished sending messages.
ca@valencia: S'ha finalitzat d'enviar els missatges.

[ctx: Notification title when email was sent]
en: E-Mail Successfully Sent
ca@valencia: Correu electrònic enviat correctament

[ctx: Notification when the email was sent]
en: Your E-Mail has been sent successfully.
ca@valencia: El correu s'ha enviat correctament.

en: No items in queue.
ca@valencia: No hi ha elements en la cua.

en: Online, sending messages in queue.
ca@valencia: Connectat, s'estan enviant els missatges que es troben en la cua.

en: Offline, message sending suspended.
ca@valencia: Desconnectat, s'ha suspés l'enviament dels missatges.

[ctx: Message with given subject is being sent.]
en: Sending: %1
ca@valencia: S'està enviant: %1

[ctx: Notification title when email sending failed]
en: E-Mail Sending Failed
ca@valencia: No s'ha pogut enviar el correu electrònic

en: Ready to dispatch messages.
ca@valencia: Preparat per a despatxar els missatges.

note: i18n: ectx: label, entry (Outbox), group (General)
en: Outbox collection id
ca@valencia: ID de la col·lecció de la safata d'eixida

note: i18n: ectx: label, entry (SentMail), group (General)
en: Sent Mail collection id
ca@valencia: ID de la col·lecció de correu enviat

en: Could not access the outbox folder (%1).
ca@valencia: No s'ha pogut accedir a la carpeta de la safata d'eixida (%1).

en: Message sending aborted.
ca@valencia: S'ha interromput l'enviament del correu.

en: Could not initiate message transport. Possibly invalid transport.
ca@valencia: No s'ha pogut iniciar el transport del missatge. Possiblement el transport no és vàlid.

en: Could not send message. Invalid transport.
ca@valencia: No s'ha pogut enviar el missatge. El transport no és vàlid.

en: Failed to get D-Bus interface of resource %1.
ca@valencia: No s'ha pogut obtindre la interfície de D-Bus del recurs %1.

en: Invalid D-Bus reply from resource %1.
ca@valencia: Resposta no vàlida de D-Bus des del recurs %1.

en: Default sent-mail folder unavailable. Keeping message in outbox.
ca@valencia: Carpeta de correu eixint no disponible. El missatge es mantindrà en la safata d'eixida.

en: Message transport aborted.
ca@valencia: S'ha interromput el transport del missatge.

en: Failed to transport message.
ca@valencia: No s'ha pogut transportar el missatge.

en: Failed to get D-Bus interface of mailfilteragent.
ca@valencia: No s'ha pogut obtindre la interfície de D-Bus de «mailfilteragent».

en: Invalid D-Bus reply from mailfilteragent
ca@valencia: Resposta no vàlida de D-Bus des de «mailfilteragent»

en: Sending succeeded, but failed to remove the message from the outbox.
ca@valencia: S'ha enviat correctament, però ha fallat en eliminar el missatge de la safata d'eixida.

en: Sending succeeded, but failed to move the message to the sent-mail folder.
ca@valencia: S'ha enviat correctament, però ha fallat en moure el missatge a la safata de correu enviat.

en: Failed to store result in item.
ca@valencia: No s'ha pogut emmagatzemar el resultat en l'element.

en: Failed to fetch item.
ca@valencia: No s'ha pogut recuperar l'element.
