kdepim-runtime - en to ca@valencia translation catalogue (37 entries)

[ctx: %2 = name of mail folder; %3 = name of Akonadi POP3/IMAP/etc resource (as user named it)]
en: One new email in %2 from "%3" | %1 new emails in %2 from "%3"
ca@valencia[0]: Un correu electrònic nou en %2 des de «%3»
ca@valencia[1]: %1 correus electrònics nous en %2 des de «%3»

en: New mail arrived
ca@valencia: Ha arribat correu nou

[ctx: %f is a variable for agent. Do not change it]
en: A message was received from %f
ca@valencia: S'ha rebut un missatge des de %f

en: Unable to start KMail application.
ca@valencia: No s'ha pogut iniciar l'aplicació KMail.

en: Select which folders to monitor for new message notifications:
ca@valencia: Seleccioneu quines carpetes vigilar per a les notificacions de missatge nou:

en: Search...
ca@valencia: Busca...

en: &Select All
ca@valencia: &Selecciona-ho tot

en: &Unselect All
ca@valencia: &Desselecciona-ho tot

en: <qt><p>Here you can define message. You can use:</p><ul><li>%s set subject</li><li>%f set from</li></ul></qt>
ca@valencia: <qt><p>Ací podeu definir el missatge. Podeu utilitzar:</p><ul><li>%s establix l'assumpte</li><li>%f establix el des de</li></ul></qt>

en: Choose which fields to show:
ca@valencia: Escolliu quins camps mostrar:

en: Show Photo
ca@valencia: Mostra la Foto

en: Show From
ca@valencia: Mostra el Des de

en: Show Subject
ca@valencia: Mostra l'Assumpte

en: Show Folders
ca@valencia: Mostra les carpetes

en: Do not notify when email was sent by me
ca@valencia: No notificar quan siga jo qui envie el correu

en: Keep Persistent Notification
ca@valencia: Mantín la notificació persistent

en: Show Action Buttons
ca@valencia: Mostra els botons d'acció

en: Reply Mail
ca@valencia: Respon el correu

en: Reply to Author
ca@valencia: Respon a l'autor

en: Reply to All
ca@valencia: Respon a tots

en: Display
ca@valencia: Visualització

en: Enabled
ca@valencia: Activada

en: <a href="whatsthis">How does this work?</a>
ca@valencia: <a href="whatsthis">Com funciona açò?</a>

en: Message:
ca@valencia: Missatge:

en: Text to Speak
ca@valencia: Text que s'ha de parlar

en: Notify
ca@valencia: Notifica

en: Folders
ca@valencia: Carpetes

en: New Mail Notifier Agent
ca@valencia: Agent del notificador de correu nou

en: Notify about new mails.
ca@valencia: Notifica sobre correu nou.

en: Copyright (C) 2013-%1 Laurent Montel
ca@valencia: Copyright (C) 2013-%1, Laurent Montel

en: Maintainer
ca@valencia: Mantenidor

en: From: %1
ca@valencia: Des de: %1

en: Subject: %1
ca@valencia: Assumpte: %1

en: In: %1
ca@valencia: A: %1

en: Show mail...
ca@valencia: Mostra el correu...

en: Mark As Read
ca@valencia: Marca com a llegit

en: Delete
ca@valencia: Elimina
