kdepim-runtime - en to ca@valencia translation catalogue (31 entries)

en: Enter the http or https URL to your Open-Xchange installation here.
ca@valencia: Introduïu ací l'URL http o https cap a la vostra instal·lació d'Open-Xchange.

en: Enter the username of your Open-Xchange account here.
ca@valencia: Introduïu ací el nom de l'usuari del vostre compte d'Open-Xchange.

en: Enter the password of your Open-Xchange account here.
ca@valencia: Introduïu ací la contrasenya del vostre compte d'Open-Xchange.

en: Unable to connect: %1
ca@valencia: No s'ha pogut connectar: %1

en: Connection error
ca@valencia: S'ha produït un error de connexió

en: Tested connection successfully.
ca@valencia: La connexió s'ha comprovat satisfactòriament.

en: Connection success
ca@valencia: S'ha connectat correctament

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_BaseUrl)
en: Server URL:
ca@valencia: URL del servidor:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_BaseUrl) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, kcfg_BaseUrl) i18n: ectx: tooltip, entry (BaseUrl), group (General) i18n: ectx: whatsthis, entry (BaseUrl), group (General)
en: The URL of the Open-Xchange server, should be something like https://myserver.org/
ca@valencia: L'URL del servidor Open-Xchange, ha de ser alguna cosa com ara http://elmeuservidor.org/

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_Username)
en: Username:
ca@valencia: Nom d'usuari:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_Username) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, kcfg_Username) i18n: ectx: tooltip, entry (Username), group (General) i18n: ectx: whatsthis, entry (Username), group (General)
en: The username that is used to log into the Open-Xchange server
ca@valencia: El nom d'usuari que s'utilitza per a accedir al servidor Open-Xchange

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_Password)
en: Password:
ca@valencia: Contrasenya:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_Password) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, kcfg_Password) i18n: ectx: tooltip, entry (Password), group (General) i18n: ectx: whatsthis, entry (Password), group (General)
en: The password that is used to log into the Open-Xchange server
ca@valencia: La contrasenya que s'utilitza per a accedir al servidor Open-Xchange

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, checkConnectionButton)
en: Test Connection...
ca@valencia: Prova de connexió...

en: Private Folder
ca@valencia: Carpeta privada

en: Public Folder
ca@valencia: Carpeta pública

en: Shared Folder
ca@valencia: Carpeta compartida

en: System Folder
ca@valencia: Carpeta del sistema

en: Unable to connect to server
ca@valencia: No s'ha pogut connectar amb el servidor

en: The object was edited by another participant in the meantime. Please check.
ca@valencia: Un altre participant està editant l'objecte mentrestant. Verifiqueu-ho.

en: Object not found. Maybe it was deleted by another participant in the meantime.
ca@valencia: No s'ha trobat l'objecte. Potser un altre participant l'ha suprimit mentrestant.

en: You don't have the permission to perform this action on this object.
ca@valencia: No teniu el permís per a executar esta acció sobre este objecte.

en: A conflict detected. Please check if there are other objects in conflict with this one.
ca@valencia: S'ha detectat un conflicte. Verifiqueu si hi ha altres objectes en conflicte amb este.

en: A mandatory data field is missing. Please check. Otherwise contact your administrator.
ca@valencia: Falta un camp de dades obligatori. Verifiqueu-ho. Altrament, contacteu amb l'administrador.

en: An appointment conflict detected.
    Please check if there are other appointments in conflict with this one.
ca@valencia: S'ha detectat un conflicte de cita.
    Verifiqueu si hi ha altres cites en conflicte amb esta.

en: Internal server error. Please contact your administrator.
ca@valencia: S'ha produït un error intern en el servidor. Contacteu amb l'administrador del sistema.

note: i18n: ectx: label, entry (BaseUrl), group (General)
en: Server URL
ca@valencia: URL del servidor

[ctx: the username to login on server]
note: i18n: ectx: label, entry (Username), group (General)
en: Username
ca@valencia: Nom d'usuari

note: i18n: ectx: label, entry (Password), group (General)
en: Password
ca@valencia: Contrasenya

note: i18n: ectx: label, entry (UseIncrementalUpdates), group (General)
en: Use incremental updates
ca@valencia: Utilitza actualitzacions incrementals

note: i18n: ectx: tooltip, entry (UseIncrementalUpdates), group (General) i18n: ectx: whatsthis, entry (UseIncrementalUpdates), group (General)
en: Use incremental updates instead of reloading all data from the server each time
ca@valencia: Utilitza actualitzacions incrementals en lloc de tornar a carregar totes les dades des del servidor cada vegada
