kdepim-runtime - en to ca@valencia translation catalogue (26 entries)

en: Creating instance of type %1
ca@valencia: S'està creant una instància de tipus %1

en: Missing Identifier
ca@valencia: Falta l'identificador

en: Failed to start migration because migrator is not ready
ca@valencia: No s'ha pogut iniciar la migració perquè el migrador no està llest

en: Starting migration...
ca@valencia: S'està iniciant la migració...

en: Migration complete
ca@valencia: S'ha completat la migració

en: Migration aborted
ca@valencia: S'ha interromput la migració

en: Migration failed
ca@valencia: No s'ha pogut migrar

en: Migration paused
ca@valencia: S'ha fet una pausa en la migració

en: This migration has already been started once but was aborted
ca@valencia: Esta migració ja s'ha iniciat una vegada, però es va interrompre

[ctx: @info:status]
en: Not started
ca@valencia: No iniciada

[ctx: @info:status]
en: Running...
ca@valencia: En execució...

[ctx: @info:status]
en: Complete
ca@valencia: Completada

[ctx: @info:status]
en: Aborted
ca@valencia: Interrompuda

[ctx: @info:status]
en: Paused
ca@valencia: En pausa

[ctx: @info:status]
en: Needs Update
ca@valencia: Necessita actualització

[ctx: @info:status]
en: Failed
ca@valencia: No s'ha pogut

[ctx: Name of the GID Migrator (intended for advanced users).]
en: GID Migrator: %1
ca@valencia: Migrador GID: %1

en: Ensures that all items with the mimetype %1 have a GID if a GID extractor is available.
ca@valencia: Assegura que tots els elements amb el tipus MIME %1 tenen un GID si hi ha disponible un extractor de GID.

en: Migration failed: %1
ca@valencia: No s'ha pogut migrar: %1

en: GID Migration Tool
ca@valencia: Eina per a la migració del GID

en: Migration of Akonadi Items to support GID
ca@valencia: Migració dels elements d'Akonadi per a permetre el GID

en: (c) 2013-2022 the Akonadi developers
ca@valencia: (c) 2013-2022, els desenvolupadors d'Akonadi

en: Author
ca@valencia: Autoria

en: Show reporting dialog
ca@valencia: Mostra el diàleg de l'informe

en: Show report only if changes were made
ca@valencia: Mostra l'informe només si hi ha canvis

en: MIME type to migrate
ca@valencia: Tipus MIME que s'ha de migrar
