kdepim-runtime - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Temporary server error
cs: Dočasná chyba serveru

en: Permission denied
cs: Přístup odepřen

en: A server error occurred.
cs: Došlo k chybě serveru.

en: Server error
cs: Chyba serveru

note: i18n: ectx: label, entry (BaseUrl), group (General)
en: Server URL
cs: URL serveru

[ctx: the username to login on server]
note: i18n: ectx: label, entry (Username), group (General)
en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Login Credentials
cs: Přihlašovací údaje

en: Username:
cs: Uživatelské jméno:

en: Password:
cs: Heslo:

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení
