akonadi_maildir_resource - en to cs translation catalogue (34 entries)

en: Archive Folder
cs: Složka pro archivaci

en: Activities
cs: Aktivity

en: The selected path is empty.
cs: Zvolená cesta je prázdná.

en: The selected path contains valid Maildir folders.
cs: Vybraná cesta obsahuje platné složky Maildir.

en: The selected path is a valid Maildir.
cs: Vybraná cesta je platná Maildir.

en: The selected path does not exist yet, a new Maildir will be created.
cs: Vybraná cesta neexistuje, nová složka Maildir bude vytvořena.

en: The selected path does not exist.
cs: Vybraná cesta neexistuje.

en: Cannot locate mail file %1.
cs: Nelze najít soubor e-mailu '%1'.

en: Cannot open mail file %1.
cs: Nelze otevřít soubor e-mailu %1.

en: Cannot write to mail file %1.
cs: Nelze zapisovat do souboru e-mailu %1.

en: Failed to create mail file %1. The error was: %2
cs: Nelze vytvořit soubor pošty %1. Chyba: %2

en: Failed to update the file name %1 to %2 on the disk. The error was: %3.
cs: Nelze aktualizovat název souboru %1 na %2 na disku. Chyba: %3.

en: Unusable configuration.
cs: Nepoužitelné nastavení.

en: Unable to fetch item: The maildir folder "%1" is not valid.
cs: Nelze načíst položku: Složka maildir "%1" je neplatná.

en: Error: Unsupported type.
cs: Chyba: Nepodporovaný typ.

en: Failed to change the flags for the mail. %1
cs: Změna příznaků e-mailu selhala. %1

en: Source folder is invalid: '%1'.
cs: Výchozí složka je neplatná: '%1'.

en: Destination folder is invalid: '%1'.
cs: Cílová složka je neplatná: '%1'.

en: Could not move message '%1' from '%2' to '%3'. The error was %4.
cs: Nelze přesunout zprávu '%1' z '%2' do '%3'. Kvůli chybě %4.

en: Failed to delete message: %1
cs: Chyba při mazání zprávy: %1

en: Maildir '%1' for collection '%2' is invalid.
cs: Maildir '%1' pro sbírku '%2' je neplatný.

en: Unable to rename maildir folder '%1'.
cs: Nelze přejmenovat složku Maildir '%1'.

en: Cannot move root maildir folder '%1'.
cs: Nelze přesunout kořenovou složku Maildir '%1'.

en: Unable to move maildir folder '%1' from '%2' to '%3'.
cs: Nelze přesunout složku maildir '%1' z '%2' do '%3'.

en: Cannot delete top-level maildir folder '%1'.
cs: Nelze smazat kořenovou složku maildir '%1'.

en: Failed to delete sub-folder '%1'.
cs: Chyba při mazání podsložky '%1'.

en: Unable to create maildir '%1'.
cs: Nelze vytvořit maildir '%1'.

en: No usable storage location configured.
cs: Nenastaveno použitelné úložné umístění.

note: i18n: ectx: label, entry (Path), group (General)
en: Path to maildir
cs: Cesta k Maildir

note: i18n: ectx: label, entry (TopLevelIsContainer), group (General)
en: Path points to a folder containing Maildirs instead of to a maildir itself.
cs: Cesta ukazuje na složku obsahující adresáře Maildir místo složky maildir samotné.

note: i18n: ectx: label, entry (ReadOnly), group (General)
en: Do not change the actual backend data.
cs: Neměnit data aktuálního podpůrného nástroje.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ConfigWidget)
en: Mail Directory Settings
cs: Nastavení adresáře pošty

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Select the folder containing the maildir information:
cs: Vyberte složku obsahující informace Maildir:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ReadOnly)
en: Open in read-only mode
cs: Otevřít v režimu jen pro čtení
