kdepim-runtime - en to da translation catalogue (5 entries)

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, FacebookAgentSettingsWidget)
en: Configuration
da: Konfiguration

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Account
da: Konto

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, logoutBtn)
en: Logout
da: Log ud

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Reminders
da: Påmindelser

en: Not logged in
da: Ikke logget på
