akonadi_ical_resource - en to da translation catalogue (11 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (Path), group (General)
en: Path to iCal file.
da: Sti til iCal-fil.

note: i18n: ectx: label, entry (DisplayName), group (General)
en: Display name.
da: Vist navn.

note: i18n: ectx: label, entry (ReadOnly), group (General)
en: Do not change the actual backend data.
da: Ændr ikke de faktiske motor-data.

note: i18n: ectx: label, entry (MonitorFile), group (General)
en: Monitor file for changes.
da: Overvåg fil for ændringer.

note: i18n: ectx: label, entry (AutosaveInterval), group (General)
en: Autosave interval time (in minutes).
da: Tidsinterval for autogem (i minutter).

en: Incidence with uid '%1' not found.
da: Instans med uid "%1" ikke fundet.

en: Calendar not loaded.
da: Kalender ikke indlæst.

en: Failed to save calendar file to %1
da: Gemning af kalenderfil til %1 mislykkedes

en: Unable to retrieve added item %1.
da: Kan ikke hente det tilføjede element %1.

en: Unable to retrieve modified item %1.
da: Kan ikke hente det ændrede element %1.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Filename:
da: Filnavn:
