akonadi_ical_resource - en to el translation catalogue (9 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (Path), group (General)
en: Path to iCal file.
el: Διαδρομή στο αρχείο iCal.

note: i18n: ectx: label, entry (DisplayName), group (General)
en: Display name.
el: Εμφάνιση ονόματος.

note: i18n: ectx: label, entry (ReadOnly), group (General)
en: Do not change the actual backend data.
el: Να μην αλλαχθούν τα δεδομένα του συστήματος υποστήριξης.

note: i18n: ectx: label, entry (MonitorFile), group (General)
en: Monitor file for changes.
el: Εποπτεία αρχείου για τροποποιήσεις.

en: Incidence with uid '%1' not found.
el: Το περιστατικό με uid '%1' δε βρέθηκε.

en: Calendar not loaded.
el: Το ημερολόγιο δε φορτώθηκε.

en: Failed to save calendar file to %1
el: Απέτυχε η αποθήκευση του αρχείου ημερολογίου στο %1

en: Unable to retrieve added item %1.
el: Δεν ήταν δυνατή η ανάκτηση του αντικειμένου %1 που προστέθηκε.

en: Unable to retrieve modified item %1.
el: Δεν ήταν δυνατή η ανάκτηση του τροποποιημένου αντικειμένου %1.
