akonadi_maildir_resource - en to eo translation catalogue (37 entries)

en: Archive Folder
eo: Arkiva Dosierujo

en: Activities
eo: Aktivecoj

en: The selected path is empty.
eo: La elektita vojo estas malplena.

en: The selected path contains valid Maildir folders.
eo: La elektita vojo enhavas validajn Maildir-dosierujojn.

en: The selected path is a valid Maildir.
eo: La elektita vojo estas valida Maildir.

en: The selected path does not exist yet, a new Maildir will be created.
eo: La elektita vojo ankoraŭ ne ekzistas, nova Maildir estos kreita.

en: The selected path does not exist.
eo: La elektita vojo ne ekzistas.

en: Error opening %1; this folder is missing.
eo: Eraro malfermante %1; ĉi tiu dosierujo mankas.

en: Error opening %1; either this is not a valid maildir folder, or you do not have sufficient access permissions.
eo: Eraro malfermante %1; aŭ ĉi tio ne estas valida maildir-dosierujo, aŭ vi ne havas sufiĉajn alirpermesojn.

en: Cannot locate mail file %1.
eo: Ne povas trovi retpoŝtan dosieron %1.

en: Cannot open mail file %1.
eo: Ne povas malfermi retpoŝtan dosieron %1.

en: Cannot write to mail file %1.
eo: Ne povas skribi al retpoŝta dosiero %1.

en: Failed to create mail file %1. The error was: %2
eo: Malsukcesis krei retpoŝtan dosieron %1. La eraro estis: %2

en: Failed to update the file name %1 to %2 on the disk. The error was: %3.
eo: Malsukcesis ĝisdatigi la dosiernomon %1 al %2 sur la disko. La eraro estis: %3.

en: Unusable configuration.
eo: Neuzebla agordo.

en: Unable to fetch item: The maildir folder "%1" is not valid.
eo: Ne eblas preni objekton: La dosierujo de maildir "%1" ne validas.

en: Error: Unsupported type.
eo: Eraro: Nesubtenata tipo.

en: Failed to change the flags for the mail. %1
eo: Malsukcesis ŝanĝi la flagojn por la poŝto. %1

en: Maildir resource got a non-mail content.
eo: Maildir-rimedo ricevis ne-poŝtan enhavon.

en: Source folder is invalid: '%1'.
eo: Fonta dosierujo ne validas: '%1'.

en: Destination folder is invalid: '%1'.
eo: Celdosierujo nevalidas: '%1'.

en: Could not move message '%1' from '%2' to '%3'. The error was %4.
eo: Ne eblis movi mesaĝon '%1' de '%2' al '%3'. La eraro estis %4.

en: Failed to delete message: %1
eo: Malsukcesis forigi mesaĝon: %1

en: Maildir '%1' for collection '%2' is invalid.
eo: Maildir '%1' por kolekto '%2' estas nevalida.

en: Unable to rename maildir folder '%1'.
eo: Ne eblas renomi maildir-dosierujon '%1'.

en: Cannot move root maildir folder '%1'.
eo: Ne povas movi radikan maildir-dosierujon '%1'.

en: Unable to move maildir folder '%1' from '%2' to '%3'.
eo: Ne eblas movi maildir-dosierujon '%1' de '%2' al '%3'.

en: Cannot delete top-level maildir folder '%1'.
eo: Ne povas forigi la plej altan maildir-dosierujon '%1'.

en: Failed to delete sub-folder '%1'.
eo: Malsukcesis forigi subdosierujon '%1'.

en: Unable to create maildir '%1'.
eo: Ne eblas krei maildir '%1'.

en: No usable storage location configured.
eo: Neniu uzebla konserva loko agordiĝis.

note: i18n: ectx: label, entry (Path), group (General)
en: Path to maildir
eo: Vojo al maildir

note: i18n: ectx: label, entry (TopLevelIsContainer), group (General)
en: Path points to a folder containing Maildirs instead of to a maildir itself.
eo: Vojo montras al dosierujo enhavanta Maildirs anstataŭ al maildir mem.

note: i18n: ectx: label, entry (ReadOnly), group (General)
en: Do not change the actual backend data.
eo: Ne ŝanĝi la realajn backend-datumojn.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ConfigWidget)
en: Mail Directory Settings
eo: Agordoj de Poŝta Dosierujo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Select the folder containing the maildir information:
eo: Elektu la dosierujon enhavantan la maildir-informojn:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ReadOnly)
en: Open in read-only mode
eo: Malfermi en nurlegebla reĝimo
