kdepim-runtime - en to eo translation catalogue (68 entries)

[ctx: @info:status]
en: Retrieving calendars
eo: Reakiro de kalendaroj

[ctx: @info:status]
en: Retrieving events for calendar '%1'
eo: Prenante eventojn por kalendaro '%1'

[ctx: @info:status]
en: Adding event to calendar '%1'
eo: Aldonante eventon al kalendaro '%1'

[ctx: @info:status]
en: Changing event in calendar '%1'
eo: Ŝanĝante eventon en kalendaro '%1'

[ctx: @info:status]
en: Removing %1 event | Removing %1 events
eo[0]: Forigante %1 eventon
eo[1]: Forigante %1 eventojn

[ctx: @info:status]
en: Moving %1 event from calendar '%2' to calendar '%3' | Moving %1 events from calendar '%2' to calendar '%3'
eo[0]: Movante %1 eventon de kalendaro '%2' al kalendaro '%3'
eo[1]: Movante %1 eventojn de kalendaro '%2' al kalendaro '%3'

[ctx: @info:status]
en: Changing events tags
eo: Ŝanĝante event-etikedojn

en: Failed to change tags on events
eo: Malsukcesis ŝanĝi etikedojn pri eventoj

[ctx: @info:status]
en: Creating calendar '%1'
eo: Kreante kalendaron '%1'

[ctx: @info:status]
en: Changing calendar '%1'
eo: Ŝanĝante kalendaron '%1'

[ctx: @info:status]
en: Removing calendar '%1'
eo: Forigante kalendaron '%1'

en: Cannot handle item linking
eo: Ne povas trakti eron-ligilon

en: Cannot handle item unlinking
eo: Ne povas trakti ero-malligilon

en: Cannot handle item tag changes
eo: Ne eblas trakti ŝanĝojn de event-etikedoj

[ctx: @status]
en: Ready
eo: Preta

en: Invalid item.
eo: Nevalida ero.

en: Fetching password…
eo: Prenante pasvorton…

en: Can't fetch password
eo: Ne povas preni pasvorton

[ctx: @info:status]
en: Ready
eo: Preta

en: Not configured
eo: Ne agordita

en: Account has been logged out.
eo: Konto estas elsalutita.

en: Google Groupware has been logged out from your account. Please log in to enable Google Contacts and Calendar sync again.
eo: Google Groupware estas elsalutita el via konto. Bonvolu ensaluti por ebligi la sinkronigon de Google Kontaktoj kaj Kalendaro denove.

en: Google Groupware has been logged out from account %1. Please log in to enable Google Contacts and Calendar sync again.
eo: Google Groupware estas elsalutinta el konto %1. Bonvolu ensaluti por ebligi la sinkronigon de Google Kontaktoj kaj Kalendaro denove.

[ctx: @title]
en: %1 needs your attention.
eo: %1 bezonas vian atenton.

[ctx: @action]
en: Log in
eo: Ensaluti

[ctx: @info:status]
en: Resource is not configured
eo: Rimedo ne estas agordita

en: Failed to refresh tokens
eo: Malsukcesis refreŝigi ĵetonojn

en: Invalid payload type
eo: Nevalida ŝargaĵa tipo

en: Unknown collection mimetype
eo: Nekonata kolekto mimetipo

en: %v minute | %v minutes
eo[0]: %v minuto
eo[1]: %v minutoj

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, accountLabel)
en: <b>Not configured</b>
eo: <b>Ne agordita</b>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, accountTextLabel)
en: Account:
eo: Konto:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, configureBtn)
en: Configure…
eo: Agordi…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enableRefresh)
en: Enable interval refresh
eo: Ebligi intervalan refreŝigon

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, refreshLabel)
en: Refresh interval:
eo: Refreŝiga intervalo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, eventsLimitLabel)
en: Fetch only events since:
eo: Preni nur eventojn ekde:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, calendarsLabel)
en: Enabled Calendars:
eo: Ebligitaj Kalendaroj:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, reloadCalendarsBtn) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, reloadTaskListsBtn)
en: Reload
eo: Reŝargi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, taskListsLabel)
en: Enabled Tasklists:
eo: Ebligitaj Tasklistoj:

[ctx: Name of a group of contacts]
en: Coworkers
eo: Kunlaboristoj

[ctx: Name of a group of contacts]
en: Friends
eo: Amikoj

[ctx: Name of a group of contacts]
en: Family
eo: Familio

[ctx: Name of a group of contacts]
en: My Contacts
eo: Miaj Kontaktoj

[ctx: @info:status]
en: Retrieving contacts groups
eo: Reakiro de kontaktogrupoj

en: Other Contacts
eo: Aliaj Kontaktoj

[ctx: @info:status]
en: Retrieving contacts for group '%1'
eo: Prenante kontaktojn por grupo '%1'

[ctx: @info:status]
en: Adding contact to group '%1'
eo: Aldonante kontakton al grupo '%1'

[ctx: @info:status]
en: Changing contact
eo: Ŝanĝante kontakton

[ctx: @info:status]
en: Removing %1 contact | Removing %1 contacts
eo[0]: Forigante %1 kontakton
eo[1]: Forigante %1 kontaktojn

en: Invalid source or destination collection
eo: Nevalida fonto aŭ cel-kolekto

[ctx: @info:status]
en: Moving %1 contact from group '%2' to '%3' | Moving %1 contacts from group '%2' to '%3'
eo[0]: Movante %1 kontakton de grupo '%2' al '%3'
eo[1]: Movante %1 kontaktojn de grupo '%2' al '%3'

[ctx: @info:status]
en: Linking %1 contact | Linking %1 contacts
eo[0]: Ligante %1 kontakton
eo[1]: Ligante %1 kontaktojn

[ctx: @info:status]
en: Unlinking %1 contact | Unlinking %1 contacts
eo[0]: Malligante %1 kontakton
eo[1]: Malligante %1 kontaktojn

[ctx: @info:status]
en: Creating new contact group '%1'
eo: Kreante novan kontaktogrupon '%1'

[ctx: @info:status]
en: Changing contact group '%1'
eo: Ŝanĝante kontaktgrupon '%1'

[ctx: @info:status]
en: Removing contact group '%1'
eo: Forigante kontaktogrupon '%1'

note: i18n: ectx: label, entry (Calendars), group (General)
en: IDs of calendars in collection
eo: ID-oj de kalendaroj en kolekto

note: i18n: ectx: label, entry (TaskLists), group (General)
en: IDs of task lists in collection
eo: ID-oj de taskaj listoj en kolekto

[ctx: @info:status]
en: Retrieving task lists
eo: Reakiro de taskolistoj

[ctx: @info:status]
en: Retrieving tasks for list '%1'
eo: Prenante taskojn por listo '%1'

[ctx: @info:status]
en: Changing task in list '%1'
eo: Ŝanĝante taskon en listo '%1'

[ctx: @info:status]
en: Removing %1 task | Removing %1 tasks
eo[0]: Forigante %1 taskon
eo[1]: Forigante %1 taskojn

en: Failed to delete task: %1
eo: Malsukcesis forigi taskon: %1

en: Failed to reparent subtasks: %1
eo: Malsukcesis kopii subtaskojn: %1

en: Moving tasks between task lists is not supported
eo: Movi taskojn inter taskaj listoj ne estas subtenata

[ctx: @info:status]
en: Creating new task list '%1'
eo: Kreante novan taskoliston '%1'

[ctx: @info:status]
en: Changing task list '%1'
eo: Ŝanĝante taskoliston '%1'

[ctx: @info:status]
en: Removing task list '%1'
eo: Forigante taskoliston '%1'
