kdepim-runtime - en to eo translation catalogue (26 entries)

en: Creating instance of type %1
eo: Kreante instancon de tipo %1

en: Missing Identifier
eo: Mankas identigilo

en: Failed to start migration because migrator is not ready
eo: Malsukcesis komenci migradon ĉar migranto ne estas preta

en: Starting migration…
eo: Komencante migradon…

en: Migration complete
eo: Migrado kompleta

en: Migration aborted
eo: Migrado ĉesigita

en: Migration failed
eo: Migrado malsukcesis

en: Migration paused
eo: Migrado paŭzis

en: This migration has already been started once but was aborted
eo: Ĉi tiu migrado jam estis komencita unufoje sed estis ĉesigita

[ctx: @info:status]
en: Not started
eo: Ne komencita

[ctx: @info:status]
en: Running…
eo: Rulante…

[ctx: @info:status]
en: Complete
eo: Kompleta

[ctx: @info:status]
en: Aborted
eo: Ĉesigita

[ctx: @info:status]
en: Paused
eo: Paŭzita

[ctx: @info:status]
en: Needs Update
eo: Bezonas Ĝisdatigon

[ctx: @info:status]
en: Failed
eo: Malsukcesis

[ctx: Name of the GID Migrator (intended for advanced users).]
en: GID Migrator: %1
eo: GID-Migrinto: %1

en: Ensures that all items with the mimetype %1 have a GID if a GID extractor is available.
eo: Certigas, ke ĉiuj eroj kun la mimetipo %1 havas GID se GID-eltiraĵo estas disponebla.

en: Migration failed: %1
eo: Migrado malsukcesis: %1

en: GID Migration Tool
eo: GID-Migrada Ilo

en: Migration of Akonadi Items to support GID
eo: Migrado de Akonadi-Eroj por subteni GID

en: (c) 2013-2022 the Akonadi developers
eo: (c) 2013-2022 la Akonadi-programistoj

en: Author
eo: Aŭtoro

[ctx: @info:shell]
en: Show reporting dialog
eo: Montri raportan dialogon

[ctx: @info:shell]
en: Show report only if changes were made
eo: Montri raporton nur se ŝanĝoj estis faritaj

[ctx: @info:shell]
en: MIME type to migrate
eo: MIME-tipo por transigi
