akonadi_imap_resource - en to eo translation catalogue (158 entries)

en: Cannot add IMAP folder '%1' for a non-existing parent folder '%2'.
eo: Ne povas aldoni IMAP-dosierujon '%1' por neekzistanta gepatra dosierujo '%2'.

en: Failed to create the folder '%1' on the IMAP server.
eo: Malsukcesis krei la dosierujon '%1' sur la IMAP-servilo.

en: Failed to subscribe to the folder '%1' on the IMAP server. It will disappear on next sync. Use the subscription dialog to overcome that
eo: Malsukcesis aboni la dosierujon '%1' sur la IMAP-servilo. Ĝi malaperos dum la sekva sinkronigo. Uzu la abonan dialogon por venki tion

en: Failed to write some annotations for '%1' on the IMAP server. %2
eo: Malsukcesis verki kelkajn komentadojn por '%1' sur la IMAP-servilo. %2

en: Could not determine the UID for the newly created message on the server
eo: Ne eblis determini la UID por la nove kreita mesaĝo sur la servilo

en: Cannot modify IMAP folder '%1', it does not exist on the server.
eo: Ne povas modifi IMAP-dosierujon '%1', ĝi ne ekzistas en la servilo.

en: ACLs for '%1' need to be retrieved from the IMAP server first. Skipping ACL change
eo: ACL-oj por '%1' unue devas esti prenitaj de la IMAP-servilo. Preterpasi ACL-ŝanĝon

en: Failed to rename the folder, restoring folder list.
eo: Malsukcesis renomi la dosierujon, restarigante dosierujon.

en: Failed to subscribe to the renamed folder '%1' on the IMAP server. It will disappear on next sync. Use the subscription dialog to overcome that
eo: Malsukcesis aboni la renomitan dosierujon '%1' sur la IMAP-servilo. Ĝi malaperos dum la sekva sinkronigo. Uzu la abonan dialogon por venki tion

en: Failed to write some ACLs for '%1' on the IMAP server. %2
eo: Malsukcesis verki kelkajn ACL-ojn por '%1' sur la IMAP-servilo. %2

en: IMAP Account
eo: IMAP-konto

note: i18n: ectx: label, entry (ImapServer), group (network)
en: IMAP server
eo: IMAP-servilo

note: i18n: ectx: label, entry (ImapPort), group (network)
en: Defines the port the IMAP service is running on
eo: Difinas la pordon, sur kiu funkcias IMAP-servo

note: i18n: ectx: label, entry (UserName), group (network)
en: Username
eo: Uzantnomo

note: i18n: ectx: label, entry (Safety), group (network)
en: Defines the encryption type to use
eo: Difinas la ĉifradan tipon por uzi

note: i18n: ectx: label, entry (OverrideEncryption), group (network)
en: Override configured encryption mode
eo: Anstataŭigi agordan ĉifradan reĝimon

note: i18n: ectx: label, entry (Authentication), group (network)
en: Defines the authentication type to use
eo: Difinas la aŭtentikigan tipon por uzi

note: i18n: ectx: label, entry (SubscriptionEnabled), group (network)
en: Defines if the server side subscription is enabled
eo: Difinas ĉu la servilflanka abono estas ebligita

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useProxyCheck) i18n: ectx: label, entry (UseProxy), group (network)
en: Connect using the system proxy settings
eo: Konektu uzante la sistemajn prokurajn agordojn

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (UseProxy), group (network)
en: If checked, the system proxy settings will be used to connect to the mail server.
eo: Se markite, la sistemaj prokuraj agordoj estos uzataj por konekti al la poŝtservilo.

note: i18n: ectx: label, entry (DisconnectedModeEnabled), group (cache)
en: Defines if all the IMAP data should be cached locally all the time
eo: Difinas ĉu ĉiuj IMAP-datumoj estu konservitaj loke la tutan tempon

note: i18n: ectx: label, entry (IntervalCheckEnabled), group (cache)
en: Defines if interval checking is enabled.
eo: Difinas ĉu intervalkontrolado estas ebligita.

note: i18n: ectx: label, entry (IntervalCheckTime), group (cache)
en: Check interval in minutes
eo: Kontrol-intervalo en minutoj

note: i18n: ectx: label, entry (RetrieveMetadataOnFolderListing), group (cache)
en: Defines if the annotations, ACLs and quota information of mailboxes should
                 also be retrieved when the mailboxes get listed.
eo: Difinas ĉu la komentarioj, ACL-oj kaj kvotinformoj de leterkestoj ankaŭ
                 devus esti prenitaj kiam la leterkestoj estas listigitaj.

note: i18n: ectx: label, entry (AutomaticExpungeEnabled), group (cache)
en: Defines if the expunge command is issued automatically, otherwise it should be
                 triggered manually through the D-Bus interface.
eo: Difinas ĉu la forigo-komando estas elsendita aŭtomate, alie ĝi devus esti
                  ekigita permane per la interfaco de D-Bus.

note: i18n: ectx: label, entry (TrashCollection), group (cache)
en: Define which folder is used for trash
eo: Difini kiu dosierujo estas uzata por rubujo

note: i18n: ectx: label, entry (TrashCollectionMigrated), group (cache)
en: Define if the trash collection received the special attribute
eo: Difini ĉu la rubkolekto ricevis la specialan atributon

note: i18n: ectx: label, entry (UseDefaultIdentity), group (cache)
en: Define if account uses the default identity
eo: Difini ĉu konto uzas la defaŭltan identecon

note: i18n: ectx: label, entry (AccountIdentity), group (cache)
en: Identity account
eo: Identeca konto

note: i18n: ectx: label, entry (KnownMailBoxes), group (cache)
en: List of mailbox names reported by the server the last time
eo: Listo de leterkestonomoj raportitaj de la servilo la lastan fojon

note: i18n: ectx: label, entry (IdleRidPath), group (idle)
en: RID path to the mailbox to watch for changes
eo: RID-vojo al la leterkesto por observi ŝanĝojn

note: i18n: ectx: label, entry (SieveSupport), group (siever)
en: Define if server supports sieve
eo: Difini ĉu servilo subtenas kribrilon

note: i18n: ectx: label, entry (SieveReuseConfig), group (siever)
en: Define if we reuse host and login configuration
eo: Difini ĉu ni reuzas gastiganton kaj ensalutan agordon

note: i18n: ectx: label, entry (SievePort), group (siever)
en: Define sieve port
eo: Difini kribrilpordon

note: i18n: ectx: label, entry (SieveAlternateUrl), group (siever)
en: Define alternate URL
eo: Difini alternan URL

note: i18n: ectx: label, entry (AlternateAuthentication), group (siever)
en: Defines the authentication type to use for alternate server
eo: Difinas la aŭtentikigtipon por uzi por alterna servilo

note: i18n: ectx: label, entry (SieveVacationFilename), group (siever)
en: Define default sieve vacation filename
eo: Difinu defaŭltan kribrilon feriaj dosiernomon

note: i18n: ectx: label, entry (SieveCustomUsername), group (siever)
en: Define username used from custom server sieve url
eo: Difinu uzantnomon uzatan de propra servila kribrilo url

note: i18n: ectx: label, entry (SieveCustomAuthentification), group (siever)
en: Defines the type of identification used by custom sieve server
eo: Difinas la tipon de identigo uzata de propra kribrilservilo

en: No server configured yet.
eo: Ankoraŭ neniu servilo agordita.

en: Connection established.
eo: Konekto establita.

en: Server is not available.
eo: Servilo ne disponeblas.

[ctx: @info:status]
en: Adding item in '%1'
eo: Aldonante eron en '%1'

[ctx: @info:status]
en: Updating item in '%1'
eo: Ĝisdatigante eron en '%1'

[ctx: @info:status]
en: Updating items
eo: Ĝisdatigante erojn

[ctx: @info:status]
en: Removing items
eo: Forigante erojn

[ctx: @info:status]
en: Moving items from '%1' to '%2'
eo: Movante erojn de '%1' al '%2'

[ctx: @info:status]
en: Retrieving folders
eo: Reakiro de dosierujoj

[ctx: @info:status]
en: Retrieving extra folder information for '%1'
eo: Prenante ekstrajn dosierujojn por '%1'

[ctx: @info:status]
en: Creating folder '%1'
eo: Kreante dosierujon '%1'

[ctx: @info:status]
en: Updating folder '%1'
eo: Ĝisdatigante dosierujon '%1'

[ctx: @info:status]
en: Removing folder '%1'
eo: Forigante dosierujon '%1'

[ctx: @info:status]
en: Moving folder '%1' from '%2' to '%3'
eo: Movante dosierujon '%1' de '%2' al '%3'

[ctx: @info:status]
en: Searching…
eo: Serĉante…

en: Cannot move IMAP folder '%1', it does not exist on the server.
eo: Ne povas movi IMAP-dosierujon '%1', ĝi ne ekzistas sur la servilo.

en: Cannot move IMAP folder '%1' out of '%2', '%2' does not exist on the server.
eo: Ne povas movi IMAP-dosierujon '%1' el '%2', '%2' ne ekzistas sur la servilo.

en: Cannot move IMAP folder '%1' to '%2', '%2' does not exist on the server.
eo: Ne povas movi IMAP-dosierujon '%1' al '%2', '%2' ne ekzistas sur la servilo.

en: Cannot move message, it does not exist on the server.
eo: Ne povas movi mesaĝon, ĝi ne ekzistas sur la servilo.

en: Cannot move message out of '%1', '%1' does not exist on the server.
eo: Ne povas movi mesaĝon el '%1', '%1' ne ekzistas sur la servilo.

en: Cannot move message to '%1', '%1' does not exist on the server.
eo: Ne povas movi mesaĝon al '%1', '%1' ne ekzistas sur la servilo.

en: Failed to move item, it has no message payload. Remote id: %1
eo: Malsukcesis movi elementon, ĝi ne havas mesaĝan ŝargaĵon. Fora identigilo: %1

en: Failed to mark the message from '%1' for deletion on the IMAP server. It will reappear on next sync.
eo: Malsukcesis marki la mesaĝon de '%1' por forigo sur la IMAP-servilo. Ĝi reaperos en la sekva sinkronigo.

[ctx: @status]
en: Failed to read password from keychain.
eo: Malsukcesis legi pasvorton el ŝosilĉeno.

en: Failed to delete the folder, restoring folder list.
eo: Malsukcesis forigi la dosierujon, restarigante dosierujon.

en: Failed to find the folder to be deleted, restoring folder list.
eo: Malsukcesis trovi la dosierujon por esti forigita, restarigante dosierujon.

en: Restarting item retrieval.
eo: Rekomencante eron-servon.

en: Unable to connect to the IMAP server.
eo: Ne eblas konektiĝi al la IMAP-servilo.

en: Connection lost
eo: Konekto Perdita

en: killed
eo: mortigita

en: <p>Your access rights to folder <b>%1</b> have been restricted, it will no longer be possible to add messages to this folder.</p>
eo: <p>Viaj alirrajtoj al dosierujo <b>%1</b> estas limigitaj, ne plu eblos aldoni mesaĝojn al ĉi tiu dosierujo.</p>

en: Access rights revoked
eo: Alirrajtoj nuligitaj

en: Inbox
eo: Enirkesto

en: Shared Folders
eo: Komunaj Dosierujoj

[ctx: @info:status]
en: Fetching missing mail bodies in %3: %1/%2
eo: Prenante mankantajn poŝtkorpojn en %3: %1/%2

en: Remote id is empty or invalid
eo: Fora identigilo estas malplena aŭ nevalida

en: No message retrieved, failed to read the message.
eo: Neniu mesaĝo retrovita, malsukcesis legi la mesaĝon.

en: No message retrieved, server reply was empty.
eo: Neniu mesaĝo retrovita, servila respondo estis malplena.

en: Invalid search
eo: Nevalida serĉo

[ctx: @title:window Dialog title for dialog showing information about a server]
en: Server Info
eo: Servilo Informoj

en: Resource not synchronized yet.
eo: Rimedo ankoraŭ ne sinkronigita.

en: Could not connect to the IMAP-server %1.
    %2
eo: Ne eblis konekti al la IMAP-servilo %1.
    %2

en: Could not connect to the IMAP server.
    %1
eo: Ne eblis konektiĝi al la IMAP-servilo.
    %1

en: Disconnected from server during login.
eo: Malkonektita de servilo dum ensaluto.

en: Could not create another extra connection to the IMAP-server %1.
eo: Ne eblis krei alian kroman konekton al la IMAP-servilo %1.

en: Could not read the password: user rejected wallet access
eo: Ne eblis legi la pasvorton: uzanto malakceptis aliron al monujo

en: Empty password
eo: Malplena pasvorto

en: You requested TLS/SSL to connect to %1, but your system does not seem to be set up for that.
eo: Vi petis TLS/SSL por konekti al %1, sed via sistemo ne ŝajnas esti agordita por tio.

en: Could not connect to the IMAP-server.
    %1
eo: Ne eblis konektiĝi al la IMAP-servilo.
    %1

en: Could not test the capabilities supported by the IMAP server %1.
    %2
eo: Ne eblis testi la kapablojn subtenatajn de la IMAP-servilo %1.
    %2

en: Could not test the capabilities supported by the IMAP server.
    %1
eo: Ne eblis testi la kapablojn subtenatajn de la IMAP-servilo.
    %1

en: Cannot use the IMAP server %1, some mandatory capabilities are missing: %2. Please ask your sysadmin to upgrade the server.
eo: Ne povas uzi la IMAP-servilon %1, kelkaj devigaj kapabloj mankas: %2. Bonvolu peti vian administranton ĝisdatigi la servilon.

en: Disconnected during login.
eo: Malkonektita dum ensaluto.

[ctx: @title]
en: An IMAP e-mail account needs your attention.
eo: IMAP-retpoŝta konto bezonas vian atenton.

en: The IMAP server refused the supplied username and password.
    Do you want to try again, or open the settings?
    
    %1
eo: La IMAP-servilo malakceptis la provizitajn uzantnomon kaj pasvorton.
    Ĉu vi volas reprovi aŭ malfermi la agordon?
    
    %1

en: The IMAP server for account %1 refused the supplied username and password.
    Do you want to try again, or open the settings?
    
    %2
eo: La IMAP-servilo por konto %1 malakceptis la provizitajn uzantnomon kaj pasvorton.
    Ĉu vi volas reprovi aŭ malfermi la agordon?
    
    %2

[ctx: @action:button]
en: Try again
eo: Reprovi

[ctx: @action:button]
en: Open settings
eo: Malfermi agordon

[ctx: Authentication method]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationAlternateCombo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationCombo)
en: Clear text
eo: Klara teksto

[ctx: Authentication method]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationAlternateCombo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationCombo)
en: Anonymous
eo: Anonimulo

en: Archive Folder
eo: Arkiva Dosierujo

en: %v minute | %v minutes
eo[0]: %v minuto
eo[1]: %v minutoj

en: Identity:
eo: Identeco:

en: Activities
eo: Aktivecoj

en: You have changed the address of the server. Even if this is the same server as before we will have to re-download all your emails from this account again. Are you sure you want to proceed?
eo: Vi ŝanĝis la adreson de la servilo. Eĉ se ĉi tio estas la sama servilo kiel antaŭe, ni devos reelŝuti ĉiujn viajn retpoŝtojn de ĉi tiu konto denove. Ĉu vi certas, ke vi volas daŭrigi?

[ctx: @title:window]
en: Server address change
eo: Ŝanĝo de servila adreso

en: You have changed the user name. Even if this is a user name for the same account as before we will have to re-download all your emails from this account again. Are you sure you want to proceed?
eo: Vi ŝanĝis la uzantnomon. Eĉ se ĉi tio estas uzantnomo por la sama konto kiel antaŭe, ni devos reelŝuti ĉiujn viajn retpoŝtojn de ĉi tiu konto denove. Ĉu vi certas, ke vi volas daŭrigi?

[ctx: @title:window]
en: User name change
eo: Ŝanĝo de uzantnomo

en: Unable to connect to the server, please verify the server address.
eo: Ne eblas konektiĝi al la servilo, bonvolu konfirmi la servilan adreson.

en: <qt><b>STARTTLS is supported and recommended.</b></qt>
eo: <qt><b>STARTTLS estas subtenata kaj rekomendita.</b></qt>

en: <qt><b>SSL/TLS is supported and recommended.</b></qt>
eo: <qt><b>SSL/TLS estas subtenata kaj rekomendita.</b></qt>

en: <qt><b>No security is supported. It is not recommended to connect to this server.</b></qt>
eo: <qt><b>Neniu sekureco estas subtenata. Ne rekomendas konektiĝi al ĉi tiu servilo.</b></qt>

en: <qt><b>It is not possible to use this server.</b></qt>
eo: <qt><b>Ne eblas uzi ĉi tiun servilon.</b></qt>

[ctx: @title:window]
en: Serverside Subscription
eo: Servila Abono

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: General
eo: Ĝenerala

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, accountInfoLabel)
en: Account Information
eo: Informoj pri Konto

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Account Name:
eo: Kontonomo:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label)
en: Indicate the IMAP server. If you want to connect to a non-standard port for a specific encryption scheme, you can add ":port" to indicate that. For example: "imap.foo.com:144".
eo: Indiku la IMAP-servilon. Se vi volas konektiĝi al nenorma pordo por specifa ĉifrada skemo, vi povas aldoni ":port" por indiki tion. Ekzemple: "imap.foo.com:144".

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: I&MAP Server:
eo: I&MAP-Servilo:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_2)
en: The username.
eo: La uzantnomo.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Use&rname:
eo: Uzan&tnomo:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_3)
en: The password.
eo: La pasvorto.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13)
en: Password:
eo: Pasvorto:

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, checkOptions)
en: Mail Checking Options
eo: Poŝtkontrolaj Elektebloj

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, disconnectedModeEnabled)
en: &Download all messages for offline use
eo: &Elŝutu ĉiujn mesaĝojn por eksterreta uzo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enableMailCheckBox)
en: Enable &interval mail checking
eo: Ŝalti &ripetan kontrolon je nova poŝto

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Check mail interval:
eo: Intervalo por poŝtkontrolo:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Filtering
eo: Filtrado

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, managesieveCheck)
en: Server supports Sieve
eo: Servilo subtenas Kribrilon

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, sameConfigCheck)
en: Reuse host and login configuration
eo: Reuzu gastiganton kaj ensalutan agordon

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_14)
en: The server port changed when ManageSieve turned into a full RFC Standard. Old server implementations still use port 2000, while newer standard conform server can only be accessed via port 4190.
eo: La servila pordo ŝanĝiĝis kiam ManageSieve fariĝis plena RFC-Normo. Malnovaj servilaj realigoj daŭre uzas pordon 2000, dum pli nova normkonforma servilo nur povas esti alirita per pordo 4190.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Managesieve port:
eo: Administri pordon:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Alternate Server:
eo: Alterna servilo:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, authentication)
en: Authentication
eo: Aŭtentikigo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, noAuthentification)
en: No authentication
eo: Neniu aŭtentigo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, customUserPassword)
en: &Username and Password
eo: &Uzantnomo kaj Pasvorto

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, imapUserPassword)
en: I&MAP Username and Password
eo: I&MAP Uzantnomo kaj Pasvorto

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_12)
en: Username:
eo: Uzantnomo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_15) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Authentication:
eo: Aŭtentikigo:

[ctx: Authentication method]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationAlternateCombo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationCombo)
en: LOGIN
eo: ENSALUTI

[ctx: Authentication method]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationAlternateCombo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationCombo)
en: PLAIN
eo: Ebenaĵo

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, advancedTab)
en: Advanced
eo: Plie

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget)
en: IMAP Settings
eo: IMAP-agordoj

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, subscriptionEnabled)
en: Enable server-side subscriptions
eo: Ebligu servilflankajn abonojn

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, subscriptionButton)
en: Serverside Subscription…
eo: Servilflanka Abono…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoExpungeCheck)
en: Automaticall&y compact folders (expunges deleted messages)
eo: &Aŭtomate kunpremi dosierujojn (forĵeti forigitajn mesaĝojn)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Trash folder:
eo: Rubujo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget)
en: Connection Settings
eo: Agordo de Konekto

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, testButton)
en: Auto Detect
eo: Aŭtomata Detektado

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, showServerInfo)
en: Server Info
eo: Servilo Informoj

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Encryption:
eo: Ĉifrado:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, noRadio)
en: None
eo: Neniu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, imapInfo)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'HandelGotDLig'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif'; font-weight:600;">SSL/TLS</span><span style=" font-family:'Sans Serif';"> is safe IMAP over port 993;</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif'; font-weight:600;">STARTTLS</span><span style=" font-family:'Sans Serif';"> will operate on port 143 and switch to a secure connection directly after connecting;</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif'; font-weight:600;">None</span><span style=" font-family:'Sans Serif';"> will connect to port 143 but not switch to a secure connection. This setting is not recommended.</span></p></body></html>
eo: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html> <head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'HandelGotDLig'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style= " font-family:'Sans Serif'; font-weight:600;">SSL/TLS</span><span style=" font-family:'Sans Serif';"> estas sekura IMAP super pordo 993;</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0 ; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif'; font-weight:600;">STARTTLS</span><span style=" font-family:' Sans Serif';"> funkcios sur pordo 143 kaj ŝanĝos al sekura konekto rekte post konekto;</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif'; tiparo-pezo:600 ;">Neniu</span><span style=" font-family:'Sans Serif';"> konektos al pordo 143 sed ne ŝanĝas al sekura konekto. Ĉi tiu agordo ne estas rekomendita.</span></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Port:
eo: Pordo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, testInfo)
en: Empty
eo: Malplena

[ctx: @action:button]
en: Reload &List
eo: Reŝargi &Listo

[ctx: @option:check]
en: Enable server-side subscriptions
eo: Ebligu servilflankajn abonojn

[ctx: @label search for a subscription]
en: Search:
eo: Serĉi:

[ctx: @option:check]
en: Subscribed only
eo: Nur abonita
