kdepim-runtime - en to eo translation catalogue (37 entries)

[ctx: @title:window]
en: Notification History
eo: Historio de Sciigoj

en: [Open Folder]
eo: [Malfermi Dosierujon]

en: [Show Mail]
eo: [Montri Retpoŝton]

[ctx: @option:check]
en: Enabled
eo: Ebligita

[ctx: %2 = name of mail folder; %3 = name of Akonadi POP3/IMAP/etc resource (as user named it)]
en: One new email in %2 from "%3" | %1 new emails in %2 from "%3"
eo[0]: Unu nova retpoŝto en %2 de "%3"
eo[1]: %1 novaj retpoŝtoj en %2 de "%3"

en: New mail arrived
eo: Nova poŝto alvenis

[ctx: %f is a variable for agent. Do not change it]
en: A message was received from %f
eo: Mesaĝo estis ricevita de %f

en: Unable to start KMail application.
eo: Ne eblas lanĉi KMail-aplikaĵon.

[ctx: @label:textbox]
en: Select which folders to monitor for new message notifications:
eo: Elektu la dosierujojn kontrolendajn pri novmesaĝaj sciigoj:

[ctx: @info:placeholder]
en: Search…
eo: Serĉi…

[ctx: @action:button]
en: &Select All
eo: &Elekti Ĉiujn

[ctx: @action:button]
en: &Unselect All
eo: Malelekt&u Ĉion

en: <qt><p>Here you can define message. You can use:</p><ul><li>%s set subject</li><li>%f set from</li></ul></qt>
eo: <qt><p>Ĉi tie vi povas difini mesaĝon. Vi povas uzi:</p><ul><li>%s fiksita temo</li><li>%f agordita de</li></ul></qt>

en: Choose which fields to show:
eo: Elektu kiujn kampojn montri:

[ctx: @option:check]
en: Show Photo
eo: Montri Foton

[ctx: @option:check]
en: Show From
eo: Montri De

[ctx: @option:check]
en: Show Subject
eo: Montri Temon

[ctx: @option:check]
en: Show Folders
eo: Montri Dosierujojn

[ctx: @option:check]
en: Do not notify when email was sent by me
eo: Ne sciigu kiam retpoŝto estis sendita de mi

[ctx: @option:check]
en: Keep Persistent Notification
eo: Konservi Konstantan Sciigon

[ctx: @option:check]
en: Show Action Buttons
eo: Montri Ago-Butonojn

[ctx: @option:check]
en: Reply Mail
eo: Responda Poŝto

en: Reply to Author
eo: Respondi al Aŭtoro

en: Reply to All
eo: Respondi al Ĉiuj

en: Display
eo: Montri

[ctx: @label:textbox]
en: <a href="whatsthis">How does this work?</a>
eo: <a href="whatsthis">Kiel ĉi tio funkcias?</a>

[ctx: @label:textbox]
en: Message:
eo: Mesaĝo:

en: Text to Speak
eo: Teksto por Paroli

en: Notify
eo: Sciigi

en: Folders
eo: Dosierujoj

en: From: %1
eo: De: %1

en: Subject: %1
eo: Temo: %1

en: In: %1
eo: En: %1

en: In: %1 (%2)
eo: En: %1 (%2)

en: Show mail…
eo: Montri retpoŝton…

en: Mark As Read
eo: Marki Kiel Legita

en: Delete
eo: Forigi
