kdepim-runtime - en to et translation catalogue (169 entries)

en: Incorrect email address
et: Vigane e-posti aadress

en: Exchange protocol information not found
et: Exchange'i protokolli teavet ei leitud

[ctx: @info]
en: Microsoft Exchange credentials for the account <b>%1</b> are no longer valid. You need to authenticate in order to continue using it.
et: Microsoft Exchange'i konto <b>%1</b> kasutajatunnused enam ei kehti. Kasutamise jätkamiseks tuleb autentida.

[ctx: @info]
en: Failed to obtain credentials for Microsoft Exchange account <b>%1</b>. Please update it in the account settings page.
et: Microsoft Exchange'i konto <b>%1</b> kasutajatunnuste hankimine nurjus. Palun uuenda seda konto seadistusteleheküljel.

[ctx: @info]
en: The username/password for the Microsoft Exchange EWS account <b>%1</b> is not valid. Please update it in the account settings page.
et: Microsoft Exchange'i konto <b>%1</b> kasutajanimi/parool ei kehti. Palun uuenda seda konto seadistusteleheküljel.

[ctx: @title:window]
en: Microsoft Exchange Configuration
et: Microsoft Exchange'i seadistused

[ctx: User Agent]
en: Custom
et: Kohandatud

[ctx: @info]
en: Akonadi Resource for Microsoft Exchange Web Services (EWS)
et: Akonadi Microsoft Exchange'i veebiteenuste (EWS) ressurss

[ctx: @info]
en: Version %1
et: Versioon %1

[ctx: @info]
en: Distributed under the GNU Library General Public License version 2.0 or later.
et: Levitatakse vastavalt GNU teegi Üldise Avaliku Litsentsi (GPL) versioonile 2.0 või uuem.

[ctx: Exchange server autodiscovery]
en: Autodiscovery failed
et: Automaatne tuvastamine nurjus

[ctx: Exchange server connection]
en: Connection failed
et: Ühendus nurjus

[ctx: Exchange server status]
en: Failed
et: Nurjumine

[ctx: Exchange server version]
en: Unknown
et: Teadmata

en: Autodiscovery failed. This can be caused by incorrect parameters. Do you still want to save your settings?
et: Automaatne tuvastamine nurjus. Seda võivad põhjustada valed parameetrid. Kas siiski seadistused salvestada?

en: Exchange server autodiscovery
et: Exchange'i serveri automaatne tuvastamine

en: Connecting to Exchange failed. This can be caused by incorrect parameters. Do you still want to save your settings?
et: Ühendus Exchange'iga nurjus. Seda võivad põhjustada valed parameetrid. Kas siiski seadistused salvestada?

en: Exchange server connection
et: Exchange'i serveri ühendus

en: Connection failed
et: Ühendus nurjus

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SetupServerView)
en: EWS Configuration
et: EWS seadistused

[ctx: General settings tab]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, generalTab)
en: General
et: Üldine

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, accountInfoGroupBox)
en: Account Information
et: Kontoteave

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, accountNameLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, accountLabel)
en: Account Name:
et: Konto nimi:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, accountName)
en: This is the account name that will appear in all Akonadi applications
et: Konto nimi, nagu seda esitatakse kõigis Akonadi rakendustes

[ctx: Exchange account e-mail address]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, emailLabel)
en: Email:
et: E-post:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, kcfg_Email)
en: The e-mail address of this account
et: Konto e-posti aadress

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, authenticationGroupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, advAuthenticationGroupBox)
en: Authentication
et: Autentimine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, authUsernameRadioButton)
en: <html><head/><body><p>Enables traditional username/password authentication against the Exchange server. This includes methods like Basic, NTLM or Kerberos.</p><p>This authentication method is considered to be somewhat legacy and is mostly used for smaller on-premise Exchange installations and hosted Office 365 instances, where the administrator has chosen to enable it.</p></body></html>
et: <html><head/><body><p>Võimaldab traditsioonilist kasutajanime ja parooliga autentimist Exchange'i serveris. Meetoditeks on Lihtne, NTLM või Kerberos.</p><p>Seda autentimisviisi on hakatud tasapisi pidama vananenuks ja enamasti tarvitatakse seda veel väiksemate Exchange'i paigalduste ja Office 365 majutamise korral, kui administraator nii on otsustanud.</p></body></html>

[ctx: authentication type]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, authUsernameRadioButton)
en: &Username/Password
et: Kas&utajanimi/parool

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_HasDomain)
en: Domain:
et: Domeen:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, kcfg_Domain)
en: The Active Directory domain the user belongs to.
et: Active Directory domeen, millesse kasutaja kuulub.

[ctx: Exchange account username/login]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, usernameLabel)
en: Username:
et: Kasutajanimi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, passwordLabel)
en: Password:
et: Parool:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPasswordLineEdit, passwordEdit)
en: <html><head/><body><p>The password used to login to the Exchange server.</p><p><span style=" font-weight:600;">Note:</span> This can be left empty when using Kerberos authentication.</p></body></html>
et: <html><head/><body><p>Parool Exchange'i serverisse sisselogimiseks.</p><p><span style=" font-weight:600;">Märkus:</span> Kerberose autentimise korral võib selle andmata jätta.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, kcfg_Username)
en: <html><head/><body><p>The username used to login to the Exchange server.</p><p><span style=" font-weight:600;">Note:</span> This can be left empty when using Kerberos authentication.</p></body></html>
et: <html><head/><body><p>Kasutajanimi Exchange'i serverisse sisselogimiseks.</p><p><span style=" font-weight:600;">Märkus:</span> Kerberose autentimise korral võib selle andmata jätta.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kerberosNoteLabel)
en: <html><head/><body><p><span style=" font-weight:600;">Note:</span> Username and password are not needed (can be empty) when Kerberos is properly configured on your system.</p></body></html>
et: <html><head/><body><p><span style=" font-weight:600;">Märkus:</span> Kasutajanime ja parooli ei ole vaja (võib andmata jätta), kui Kerberos on vastavalt seadistatud.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, authOAuth2RadioButton)
en: <html><head/><body><p>Enables more modern and stronger authentication based on OAuth2.</p><p>This type of authentication will open an organization-supplied webpage, where the user will be able to enter authentication information, which may also include multifactor authentication in form of one-time-passwords generated by tokens.</p><p>This method is mostly used for hosted Office 365 instances.</p></body></html>
et: <html><head/><body><p>Võimaldab tänapäevasemat ja tugevamat autentimist OAuth2 põhjal.</p><p>Seda laadi autentimise korral avatakse organisatsiooni pakutav veebileht, kus kasutaja saab sisestada autentimise andmed, mis võib tähendada ka mitmikautentimist pääsmike genereeritud ühekordsete paroolide alusel.</p><p>Seda meetodit kasutatakse peamiselt Office 365 majutamise korral.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ewsSettingsGroupBox)
en: EWS Settings
et: EWS seadistused

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, kcfg_BaseUrl)
en: The Microsoft Exchange server URL used to send EWS requests.
et: Microsoft Exchange'i serveri URL EWS päringute saatmiseks.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_AutoDiscovery)
en: <html><head/><body><p>Attempts to find out the Microsoft Exchange server address relevant to the supplied e-mail address.</p></body></html>
et: <html><head/><body><p>See püüab leida Microsoft Exchange'i serveri aadressi, mis seonduks määratud e-posti aadressiga.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoDiscovery) i18n: ectx: label, entry (AutoDiscovery), group (General)
en: Server Autodiscovery
et: Serveri automaatne tuvastamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, autodiscoverButton)
en: Perform
et: Soorita

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, tryConnectButton)
en: Try connect
et: Püüa ühenduda

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, pkeyAuthGroupBox)
en: <html><head/><body><p>Private Key (PKey) Authentication is used as an additional authentication step to OAuth2-based authentication. It uses an X.509 certificate and private key that identifies a trusted device, which was joined to the Azure Directory using a Workplace Join.</p><p>Some administrators may mandate use of PKey authentication when connecting to Office 365 from outside of corporate network. In other cases, when multi-factor authentication is set-up, using the PKey authentication can satisfy requirements for strong authentication, in which case entering the MFA code is not required.</p></body></html>
et: <html><head/><body><p>Privaatvõtmega (PKey) autentimist tarvitatakse OAuth2-põhise autentimise lisasammuna. Sel juhul kasutatakse X.509 sertifikaati ja privaatvõtit, mis identifitseerib usaldusväärse seadme, mis ühendati Workplace Joini abil Azure Directoryga.</p><p>Mõned administraatorid võivad nõuda PKey autentimist, kui Office 365-ga ühendutakse väljaspoolt ettevõtte võrku. Kui aga paika on pandud mitmikautentimine, siis võib PKey autentimine rahuldada tugeva autentimise nõudeid, mille puhul mitmikautentimise koodi sisestamist ei nõutagi.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, pkeyAuthGroupBox)
en: Private Key (PKey) Authentication (Office 365)
et: Privaatvõtmega (PKey) autentimine (Office 365)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pkeyAuthCertLabel)
en: Certificate:
et: Sertifikaat:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pkeyAuthKeyLabel)
en: Private key:
et: Privaatvõti:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pkeyAuthPasswordLabel)
en: Key password:
et: Võtme parool:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, subscriptionTab)
en: Subscriptions
et: Tellimused

[ctx: Advanced settings tab]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, advancedTab)
en: Advanced
et: Muu

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, retrievalMethodGroupBox) i18n: ectx: label, entry (RetrievalMethod), group (General)
en: Retrieval
et: Hankimine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, pollRadioButton)
en: <html><head/><body><p>Periodically asks for new item change events.</p></body></html>
et: <html><head/><body><p>Perioodiline uute elementide lisamise sündmuste uurimine.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, pollRadioButton)
en: Po&ll for new messages
et: &Uute sõnumite uurimine

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QDoubleSpinBox, kcfg_PollInterval)
en:  minutes
et:  min

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pollIntervalLabel)
en: Interval
et: Intervall

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, streamingRadioButton)
en: <html><head/><body><p>Streaming notifications behave similarly to push mode - a connection is kept alive and notifications about item changes are delivered instantly.</p><p><br/></p><p>This option requires Exchange server version 2010 SP1 or later.</p></body></html>
et: <html><head/><body><p>Tõukemärguannete lubamisel hoitakse ühendus elus ja märguanded elementide muutuse kohta edastatakse otsekohe.</p><p><br/></p><p>See valik eeldab vähemalt Exchange'i serveri versiooni 2010 SP1 kasutamist.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, streamingRadioButton)
en: &Use streaming notifications
et: &Tõukemärguannete kasutamine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_EnableNTLMv2)
en: <html><head/><body><p>By default KDE uses the less secure NTLMv1 authentication. Enabling this will cause the more secure NTLMv2 protocol to be used.</p><p>Some newer Microsoft Exchange servers are configured to only allow NTLMv2 authentication. In such case this option must be enabled in order to connect successfully.</p></body></html>
et: <html><head/><body><p>KDE kasutab vaikimisi vähem turvalist NTLMv1 autentimist. Märkimisel hakatakse tarvitama turvalisemat NTLMv2 protokolli.</p><p>Mõned uuemad Microsoft Exchange'i serverid on seadistatud lubama üksnes NTLMv2 autentimist. Sel juhul tuleb siin samuti see võimalus valida, et edukalt ühenduda.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EnableNTLMv2)
en: Enable NTLMv2
et: NTLMv2 lubamine

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, userAgentGroupBox)
en: Use custo&m User Agent
et: Ko&handatud identifikaatori kasutamine

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, clearSyncStateGroupBox)
en: Clear Synchronization State
et: Sünkroniseeritud oleku puhastamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, clearSyncStateLabel)
en: Resets synchronization state between Exchange and Akonadi. Use in case some items or folders are not showing up despite existing in Exchange.
et: Exchange'i ja Akonadi sünkroniseerimise oleku lähtestamine. Tasub kasutada, kui Exchange'is leidub elemente või kaustu, mida Akonadi ei kuva.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, clearFolderTreeSyncStateButton)
en: Clear Folder Tree State
et: Puhasta kaustapuu olek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, clearFolderItemSyncStateButton)
en: Clear Folder Item State
et: Puhasta kausta elementide olek

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, statusTab)
en: Status
et: Olek

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, serverStatusGroupBox)
en: Server Status
et: Serveri olek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, serverStatusLabel)
en: Status:
et: Olek:

[ctx: Unknown server status]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, serverStatusText)
en: Unknown
et: Teadmata

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, serverVersionLabel)
en: Version:
et: Versioon:

[ctx: Unknown server version]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, serverVersionText)
en: Unknown
et: Teadmata

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, aboutTab)
en: About
et: Teave

[ctx: @info:status]
en: Failed to process items retrieval request
et: Elementide tõmbamise päringu töötlemine nurjus

[ctx: @info:status]
en: Failed to retrieve items
et: Elementide tõmbamine nurjus

[ctx: @info:status]
en: Failed to retrieve items - incorrect number of responses
et: Elementide tõmbamine nurjus - vastuste arv oli vigane

[ctx: @info:status]
en: Failed to retrieve items - Akonadi item not found for item %1
et: Elementide tõmbamine nurjus - elemendile %1 ei leitud Akonadi elementi

[ctx: @info:status]
en: Failed to retrieve items - Unknown item type for item %1
et: Elementide tõmbamine nurjus - elemendi %1 tüüp on tundmatu

[ctx: @info:status]
en: Failed to fetch item payload
et: Elemendi koormuse hankimine nurjus

[ctx: @info:status]
en: Retrieving %1 item list
et: %1 elementide loendi hankimine

[ctx: @info:status]
en: Retrieving %1 item list (%2 items)
et: %1 elementide loendi hankimine (%2 elementi)

[ctx: @info:status]
en: Retrieving %1 items
et: %1 elemendi hankimine

[ctx: @title:window]
en: Microsoft Exchange Mail Transport Configuration
et: Microsoft Exchange'i kirjade edastamisviisi seadistused

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SetupServerView)
en: EWS Mail Transport Configuration
et: EWS kirjade edastamisviisi seadistused

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, recourceLabel)
en: Parent Exchange account:
et: Exchange'i ülemkonto:

en: Unable to connect to master EWS resource
et: EWS eellasressursiga ühendumine nurjus

note: i18n: ectx: label, entry (EwsResource), group (General)
en: Ews Resource
et: EWS ressurss

note: i18n: ectx: tooltip, entry (EwsResource), group (General) i18n: ectx: whatsthis, entry (EwsResource), group (General)
en: The name of the parent EWS Resource to use when sending mail
et: EWS eellasressursi nimi, mida kasutada kirja saatmisel

en: Cancel
et: Loobu

[ctx: @title:window]
en: Exchange server autodiscovery
et: Exchange'i serveri automaatne tuvastamine

en: Performing Microsoft Exchange server autodiscovery...
et: Microsoft Exchange'i serveri automaatne tuvastamine ...

[ctx: @title:window]
en: Connecting to Exchange
et: Ühendumine Exchange'iga

en: Connecting to Microsoft Exchange server...
et: Ühendumine Microsoft Exchange'i serveriga ...

[ctx: @info:status]
en: Connecting to Exchange server
et: Ühendumine Exchange'i serveriga

[ctx: @info:status]
en: Unable to connect to Exchange server
et: Ühendumine Exchange'i serveriga nurjus

[ctx: @info:status]
en: Root folder id not known.
et: Juurkausta ID ei ole teada.

[ctx: @info:status]
en: Retrieving collection tree
et: Kogu puu tõmbamine

[ctx: @info:status]
en: Failed to retrieve items - internal error
et: Elementide tõmbamine nurjus - sisemine tõrge

[ctx: @info:status]
en: Failed to retrieve folders - internal error
et: Kaustade tõmbamine nurjus - sisemine tõrge

[ctx: @info:status]
en: Failed to process folders retrieval request
et: Kaustade tõmbamise päringu töötlemine nurjus

[ctx: @info:status]
en: Invalid incremental folders retrieval request job object
et: Vigane kaustade inkrementtõmbamise päringu töö objekt

[ctx: @info:status]
en: Item type not supported for changing
et: Elemendi tüüp ei toeta muutmist

[ctx: @info:status]
en: Failed to process item flags update request
et: Elemendi lippude uuendamise päringu töötlemine nurjus

[ctx: @info:status]
en: Failed to update item flags - internal error
et: Elemendi lippude uuendamine nurjus - sisemine tõrge

[ctx: @info:status]
en: Failed to process item update request
et: Elemendi uuendamise päringu töötlemine nurjus

[ctx: @info:status]
en: Failed to update item - internal error
et: Elemendi uuendamine nurjus - sisemine tõrge

[ctx: @info:status]
en: Failed to process item move request
et: Elemendi liigutamise päringu töötlemine nurjus

[ctx: @info:status]
en: Failed to move item - internal error
et: Elemendi liigutamine nurjus - sisemine tõrge

[ctx: @info:status]
en: Failed to move item - invalid number of responses received from server
et: Elemendi liigutamine nurjus - serverist saadi vigane arv vastusi

[ctx: @info:status]
en: Failed to process item delete request
et: Elemendi kustutamise päringu töötlemine nurjus

[ctx: @info:status]
en: Failed to delete item - internal error
et: Elemendi kustutamine nurjus - sisemine tõrge

[ctx: @info:status]
en: Failed to delete item - invalid number of responses received from server
et: Elemendi kustutamine nurjus - serverist saadi vigane arv vastusi

[ctx: @info:status]
en: Item type not supported for creation
et: Elemendi tüüp ei toeta loomist

[ctx: @info:status]
en: Failed to process item create request
et: Elemendi loomise päringu töötlemine nurjus

[ctx: @info:status]
en: Failed to create item - internal error
et: Elemendi loomine nurjus - sisemine tõrge

[ctx: @info:status]
en: Failed to add collection - cannot determine EWS folder type
et: Kogu lisamine nurjus - EWS kausta tüüpi ei õnnestunud määrata

[ctx: @info:status]
en: Failed to process folder create request
et: Kausta loomise päringu töötlemine nurjus

[ctx: @info:status]
en: Failed to create folder - internal error
et: Kausta loomine nurjus - sisemine tõrge

[ctx: @info:status]
en: Failed to create folder
et: Kausta loomine nurjus

[ctx: @info:status]
en: Failed to process folder move request
et: Kausta liigutamise päringu töötlemine nurjus

[ctx: @info:status]
en: Failed to move folder - internal error
et: Kausta liigutamine nurjus - sisemine tõrge

[ctx: @info:status]
en: Failed to move folder - invalid number of responses received from server
et: Kausta liigutamine nurjus - serverist saadi vigane arv vastusi

[ctx: @info:status]
en: Failed to move folder
et: Kausta liigutamine nurjus

[ctx: @info:status]
en: Failed to process folder update request
et: Kausta uuendamise päringu töötlemine nurjus

[ctx: @info:status]
en: Failed to update folder - internal error
et: Kausta uuendamine nurjus - sisemine tõrge

[ctx: @info:status]
en: Failed to update folder - invalid number of responses received from server
et: Kausta uuendamine nurjus - serverist saadi vigane arv vastusi

[ctx: @info:status]
en: Failed to update folder
et: Kausta uuendamine nurjus

[ctx: @info:status]
en: Failed to process folder delete request
et: Kausta kustutamise päringu töötlemine nurjus

[ctx: @info:status]
en: Failed to delete folder - internal error
et: Kausta kustutamine nurjus - sisemine tõrge

[ctx: @info:status]
en: Failed to delete folder
et: Kausta kustutamine nurjus

[ctx: @info:status]
en: Failed to process item send request
et: Elemendi saatmise päringu töötlemine nurjus

[ctx: @info:status]
en: Failed to send item - internal error
et: Elemendi saatmine nurjus - sisemine tõrge

[ctx: @info:status]
en: Invalid number of responses received from server
et: Serverist saadi vigane arv vastusi

[ctx: @info:status]
en: Failed to process item tags update request
et: Elemendi siltide uuendamise päringu töötlemine nurjus

[ctx: @info:status]
en: Failed to update item tags - internal error
et: Elemendi siltide uuendamine nurjus - sisemine tõrge

[ctx: @info:status]
en: Failed to process global tag update request
et: Globaalse sildi uuendamise päringu töötlemine nurjus

[ctx: @info:status]
en: Failed to process global tags retrieval request
et: Globaalsete siltide tõmbamise päringu töötlemine nurjus

[ctx: @action:button]
en: Authenticate
et: Autendi

[ctx: @info:status]
en: Authentication failed
et: Autentimine nurjus

[ctx: @info:status Resource is ready]
en: Ready
et: Valmis

note: i18n: ectx: label, entry (BaseUrl), group (General)
en: Server URL
et: Serveri URL

note: i18n: ectx: tooltip, entry (BaseUrl), group (General) i18n: ectx: whatsthis, entry (BaseUrl), group (General)
en: The URL of the Microsoft Exchange server, should be something like https://myserver.org/EWS/Exchange.asmx
et: Microsoft Exchange'i serveri URL, midagi sellist nagu https://minuserver.org/EWS/Exchange.asmx

[ctx: The username to login into the server]
note: i18n: ectx: label, entry (Username), group (General)
en: Username
et: Kasutajanimi

note: i18n: ectx: tooltip, entry (Username), group (General) i18n: ectx: whatsthis, entry (Username), group (General)
en: The username that is used to log into the Microsoft Exchange server
et: Kasutajanimi, millega Microsoft Exchange'i serverisse sisse logida

note: i18n: ectx: label, entry (Domain), group (General)
en: Domain
et: Domeen

note: i18n: ectx: tooltip, entry (Domain), group (General) i18n: ectx: whatsthis, entry (Domain), group (General)
en: The Active Directory domain the user belongs to
et: Active Directory domeen, millesse kasutaja kuulub

note: i18n: ectx: label, entry (HasDomain), group (General)
en: Use a domain name during authentication
et: Domeeni nime kasutamine autentimisel

[ctx: Account e-mail address]
note: i18n: ectx: label, entry (Email), group (General)
en: E-mail
et: E-post

note: i18n: ectx: tooltip, entry (Email), group (General) i18n: ectx: whatsthis, entry (Email), group (General)
en: The primary e-mail address of this account
et: Konto primaarne e-posti aadress

note: i18n: ectx: tooltip, entry (AutoDiscovery), group (General)
en: Attempt to automatically discover Exchange server address
et: Püütakse automaatselt tuvastada Exchange'i serveri aadressi

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (AutoDiscovery), group (General)
en: Attempts to find out the Microsoft Exchange server address relevant to the supplied e-mail address.
et: Püütakse leida Microsoft Exchange'i serveri aadressi, mis seonduks määratud e-posti aadressiga.

note: i18n: ectx: label, entry (PollInterval), group (General)
en: Poll Interval
et: Uurimise intervall

note: i18n: ectx: tooltip, entry (PollInterval), group (General)
en: Sets the interval for checking for new mail
et: Uute kirjade kontrollimise intervalli määramine

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (PollInterval), group (General)
en: Sets the interval for checking for new mail.
et: Uute kirjade kontrollimise intervalli määramine.

note: i18n: ectx: label, entry (ServerSubscription), group (General)
en: Enable Server-Side Subscriptions
et: Serveripoolsete tellimuste lubamine

note: i18n: ectx: label, entry (ServerSubscriptionList), group (General)
en: List of folders to subscribe to
et: Tellitavate kaustade loend

note: i18n: ectx: label, entry (EnableNTLMv2), group (General)
en: Enable NTLMv2 authentication
et: NTLMv2 autentimise lubamine

note: i18n: ectx: label, entry (UserAgent), group (General)
en: Forces a non-default User-Agent string
et: Jõuga muu kui vaikimisi identifikaatori kasutamine

note: i18n: ectx: label, entry (OAuth2AppId), group (General)
en: OAuth2 application identifier
et: OAuth2 rakenduse identifikaator

note: i18n: ectx: label, entry (OAuth2ReturnUri), group (General)
en: OAuth2 return URI
et: OAuth2 vastuse saamise URI

note: i18n: ectx: label, entry (PKeyCert), group (General)
en: Path to PKey authentication PEM certificate
et: PKey autentimise PEM-sertifikaadi asukoht

note: i18n: ectx: label, entry (PKeyKey), group (General)
en: Path to PKey authentication PEM private key
et: PKey autentimise PEM-privaatvõtme asukoht

en: Please enter password for user '%1' and Exchange account '%2'.
et: Palun anna kasutaja '%1' ja Exchange'i konto '%2' parool.

[ctx: @info]
en: Exchange server not configured.
et: Exchange'i server ei ole seadistatud.

[ctx: @info]
en: Failed to retrieve folder list.
et: Kaustade loendi tõmbamine nurjus.

[ctx: @option:check]
en: Enable server-side subscriptions
et: Serveripoolsete tellimuste lubamine

[ctx: @label:textbox]
en: Filter folders
et: Kaustade filtreerimine

[ctx: @action:button]
en: Reload &List
et: &Laadi loend uuesti

[ctx: @action:button]
en: &Reset
et: Lä&htesta

[ctx: @option:check]
en: Subscribed only
et: Ainult tellitud

en: Failed to create mail item
et: Kirjaelemendi loomine nurjus
