kdepim-runtime - en to et translation catalogue (28 entries)

en: Failed to retrieve birthday calendar
et: Sünnipäevade kalendri hankimine nurjus

en: Failed to parse birthday calendar
et: Sünnipäevade kalendri parsimine nurjus

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, FacebookAgentSettingsWidget)
en: Configuration
et: Seadistamine

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Account
et: Konto

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, loginStatusLbl)
en: Login status: unknown
et: Sisselogimise olek: teadmata

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, loginBtn)
en: Login with Facebook
et: Logi Facebooki sisse

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, logoutBtn)
en: Logout
et: Logi välja

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Reminders
et: Meeldetuletused

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, attendingReminderChkBox)
en: Show reminders for events I'm attending
et: Meeldetuletuste näitamine sündmuste puhul, millel ma osalen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, maybeAttendingReminderChkBox)
en: Show reminders for events I may be attending
et: Meeldetuletuste näitamine sündmuste puhul, millel ma võin osaleda

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, notAttendingReminderChkBox)
en: Show reminders for events I'm not attending
et: Meeldetuletuste näitamine sündmuste puhul, millel ma ei osale

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, notRespondedReminderChkBox)
en: Show reminders for events I have not responded to
et: Meeldetuletuste näitamine sündmuste puhul, millele ma ei ole reageerinud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, birthdayReminderChkBox)
en: Show reminders for friends' birthdays
et: Meeldetuletuste näitamine sõprade sünnipäevade puhul

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Show event reminders
et: Sündmuste meeldetuletuste näitamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: hour(s) before
et: tund(i) varem

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Show birthday reminders
et: Sünnipäevade meeldetuletuste näitamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: day(s) before
et: päev(a) varem

en: Checking login status...
et: Sisselogimise oleku kontrollimine ...

en: Not logged in
et: Ei ole sisse logitud

en: Logged in as <b>%1</b>
et: Sisse logitud kasutajana <b>%1</b>

en: Invalid response from server: JSON parsing error
et: Vigane vastus serverist: JSON-i parsimise tõrge

en: Events I'm Attending
et: Sündmused, millel ma osalen

en: Events I'm not Attending
et: Sündmused, millel ma ei osale

en: Events I May Be Attending
et: Sündmused, millel ma võin osaleda

en: Events I have not Responded To
et: Sündmused, millele ma ei ole reageerinud

en: Friends' Birthdays
et: Sõprade sünnipäevad

en: Failed to open KWallet
et: KWalleti avamine nurjus

en: Failed to obtain access token from Facebook
et: Pääsmiku hankimine Facebookist nurjus
