akonadi_ical_resource - en to et translation catalogue (11 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (Path), group (General)
en: Path to iCal file.
et: iCali faili asukoht.

note: i18n: ectx: label, entry (DisplayName), group (General)
en: Display name.
et: Näidatav nimi.

note: i18n: ectx: label, entry (ReadOnly), group (General)
en: Do not change the actual backend data.
et: Taustaprogrammi tegelikke andmeid ei muudeta.

note: i18n: ectx: label, entry (MonitorFile), group (General)
en: Monitor file for changes.
et: Faili muutuste jälgimine.

note: i18n: ectx: label, entry (AutosaveInterval), group (General)
en: Autosave interval time (in minutes).
et: Automaatse salvestuse intervall minutites.

en: Incidence with uid '%1' not found.
et: Sündmust UID-ga '%1' ei leitud.

en: Calendar not loaded.
et: Kalendrit pole laaditud.

en: Failed to save calendar file to %1
et: Kalendrifaili salvestamine asukohta %1 nurjus

en: Unable to retrieve added item %1.
et: Lisatud elemendi %1 hankimine nurjus.

en: Unable to retrieve modified item %1.
et: Muudetud elemendi %1 hankimine nurjus.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Filename:
et: Failinimi:
